arrow
profile_image
wrunenka3
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky kámoška našla tuto stránku, ioffer.com, jsou tam krásné věci a super ceny. Různé značky a fakt na ty ceny hledím Ale je to tam v dolarech a v angličtině. Nemáte někdo zkušenosti s nákupem na této stránce? Jak se tam nakupuje? Jak se platí? Převádí se nějak ty dolary na Kč nebo na opak? Nejsou to nějací podvodníci? Věci na obrázku jsou autentické? prosím za každou zkušenost, děkuji.. Chtěla bych tam nakoupit hodně věcí, ale obávám se

arrow
profile_image
Smoulinkaaa
od 24. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dle mě jsou to faky, nějak se mi nezdá, že mi nová kabelka od LV byla za $75.00

arrow
profile_image
wrunenka3
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

no právě taky si myslím. ale jsou tam i další značky a nebo věci neznačkové a krásné oblečení šaty atd... nevíte někdo jak to tam probíhá?

arrow
profile_image
Smoulinkaaa
od 24. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už bych si z téhle stránky nenakoupila jen z principu, že je vše založeno na kopírování značek. I těch neznačkových...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

před několika lety dostala ebay velkou pokutu za to, že se na jejích stránkách prodávaly napodobeniny z Asie.
Proto se asijští prodejci zboží obrátili na ioffer. Pokud jste si všimly, většina zboží pochází z Asie, tzn. že jakékoliv značkové věci jsou napodobeniny.
Systém je stejný jako na ebay, jen že to není formou dražby, ale nabídnete prodávajícímu cenu a on dá protinabídku. Pozor - u levnějších věcí bývá dražší poštovné.
Jinak je nutné se zaregistrovat, což je velmi jednoduché. Platí se většinou přes paypal, určitě je možné se s prodejcem dohodnout na Western Union, jen je to pro platícího hodně dražší - převod stojí od 300 Kč a víc podle zasílané částky.

Jinak se na ioffer množí prodejci, kteří zboží nepošlou nebo pošlou např. místo kabelky nějakou hloupost (kus látky, sponku) jenom aby mohli uvést číslo dodávky. Prodají pár věcí a založí si nový nick. Proto v žádném případě nedoporučuji nakupovat od někoho kdo má 0 bodů nebo málo. Jinak můžete zaplakat nad ztracenými penězi. Vůbec nevím, jak funguje pojištění přes paypal, ale myslím si, že vůbec. Paypal vám peníze v případě nedoručeného zboží nevrátí.
Pokud má někdo nad 100 bodů, tak už ano. Doporučuji se podívat na komentáře od kupujících.
a pozor - na ioffer jsou v závorce uvedené body za prodej, nikoliv body od kupujícího. Tzn. v praxi, např. prodejce prodal během týdne 10 věcí, má u svého jména 10, ale tyto transakce nemusí být ještě hodnocené od kupujícího, kterému ještě nepřišly.
a další pozor : na ioffer je možné převádět si body z ostatních serverů. Např. si tam může prodejce nebo kupující převést body, které má na ebay, nebo na jiných serverech.

Takže v případě touhy něco nakoupit doporučuji se podívat důkladně na profil prodávajícího, na hodnocení od kupujících a teprve potom začít kupovat.

arrow
profile_image
wrunenka3
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na eva60: moc děkuji za rady. jsi hodná

Asi tě zklamu, ale ioffer je ráj velice nepovedených a nekvalitních faků. Kamarádka se mi také chlubila jak si tam objednává, ale když ji místo botek od Vuittona došly obyčejné tenisky ve velikosti 46 čučela jak puk..a patří jí to..faky se nakupovat nemají!

arrow
profile_image
Smoulinkaaa
od 24. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pethushka:

plně souhlásím! ..., ale jak je vidět, někteří lidé nakupování faků berou jako sport...

Jsou tam faky i normální věci. Jak už ale holky psali najdeš tam více těch napodobenin. Jednou,tam byli brýle LV - Bindi, které jsem dávněji chtěla k narozeninám. Vím že cena byla kolem 600 eur. Na ioffer, byli za 80 dolarů ale napsano že je to 100% authentic. Tak jsem napsala prodejci, jestli jsou opravdu originál za takovou cenu. A odepsal: Věc vám zašleme v originálním obalu. Takže asi takhle.

arrow
profile_image
Evie
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vo väčšine ide skutočne o faky, a väčšina je z Azie. Platiš podľa toho, čo majú napísané-zvyčajne to býva Paypal, western union, pripad kartou-ale s tou len výnimočne. A myslím, že kdesi sa to dá priamo prepnúť len neviem, či nei ej na výber len doláre, eurá a ešte niečo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

pokud se zaregistrujete, tak vám naskočí ceny přímo v korunách.
Jistě je tam spousta neznačkového zboží, ale většinou převládají faky. Měla jsem možnost porovnat dvě kabelky z ioffer - jedna byla za 500 korun, druhá byla za 3.000.
v kvalitě rozdíl byl velký, ale pořád to tedy byly napodobeniny.

Jestli koupit nebo nekoupit fake, to není předmětem diskuse, patří to jinam. Slečna se ptala na ioffer a jak funguje. Jenom musím znovu upozornit, že v poslední době se tam opravdu rozmáhají podvody. tzn. že kupující zaplatí, prodejce mu pošle něco úplně jiného - za pár haléřů, jenom aby mohl dát číslo zásilky a tím si prodloužit možnost prodeje o měsíce. Protože potom mu každý kupující dá minusový bod. Takže zavře stránky a přihlásí se pod jiným jménem.

Cituji Smoulinkaaa: někteří lidé nakupování faků berou jako sport...

Ano, je to hrozný

arrow
profile_image
wrunenka3
od 12. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na eva60: jj přesně. já jsem se neptala na faky! ptala jsem se jak to tam funguje, nechci si tam kupovat faky, ale mají tam i normální oblečení a moc pěkné šatičky neznačkové.. Kvůli tomu jsem se ptala. Zatím moc všem děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Lacarino
od 6. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj ... ioffer.com je dobrá stránka, krásné věci, ale je to vše z Číny ... proto nevím, jestli nebudeš mít problém na celnici, protože většina značkových věcí z číny neprojde přes celnici. Ceny jsou tam zajímavé, ale dávej si pozor, aby si nezaplatila a pak ti zboží nezabavili a nebudeš mít ani peníze ani to co sis objednala, jinak vím že se tam platí přes paypal nebo western union, nejjistější je paypal, u western union se řídí heslem komukoli za cokoli, takže pokud pošleš někomu platbu za věc a přitom to bude podvodník, své peníze už nejspíš nikdy neuvidíš, protože oni se tím nezabývají, jsou to jen zprostředkovatelé, proto bych platila radši přes paypal, registrace je jednoduchá a na netu je plno návodů jak se zaregistrovat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lacarino
ioffer se nezabývá ani reklamacemi přes paypal. Takže pokud narazíš na podvodníka, kterému zaplatíš a zboží nepošle, tak ti ani paypal nepomůže - moje vlastní zkušenost.
Ostatně v poslední době tam přibývá hromadně prodejců, kteří jsou nepoctiví, potom mají ve feedbacku např. 2 nebo i více negativních bodů, přihlásí se potom jako nový prodejce ťim ťang

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené