arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, zda je tady někdo, kdo vyjel pracovat do USA, samozřejmě přes agenturu ale práci si našel předem sám? Chtěla bych o prázdninách vyjet a zvažuji různé varianty. A ta, kde si člověk najde svého zaměstnavatele bez pomoci agentury vychází levněji. Tak bych se chtěla jen zeptat jestli náhodou někdo nemá zaměstnavatele, kterého by mohl doporučit? Nebo ověřené stránky, kde nabízejí různé sezonní práce právě v Americe? Např. nějaký hotel (pokojská, výpomoc v kuchyni apod.). Děkuji

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

přesně takto jsem jela, víza a letenky jsem měla přes work and travel od student agency, ale práci jsem si hledala sama. už si moc nepamatuji, jak jsem na to šla, prostě přes internet jsem si našla turistickou oblast a pak rozeslala asi dvě stě emailů, jestli nehledají výpomoc na léto, že vízum mám a chtěla bych na prázdniny přijet do ameriky. asi pět lidí mi odpovědělo, tak jsem se s jedním z nich domluvila a bylo.

pak jsem tam tedy přijela a ten chlápek měl pro mě práci jen tak na dva dny v týdnu. ale v pohodě, to už jen stačilo obejít hotely a restaurace v okolí a za dva dny jsem měla práce, že jsem nevěděla co dřív.

Reaguji na Peg: S prací v USA zkušenosti nemám, ale když jsme tam koncem září byl (california), tak měl prakticky každý druhý obchod na dveřích napsáno, že někoho hledají. Otázka je, jak je to přes prázdniny.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji za odpovědi..ale my právě asi budeme potřebovat mít tu práci jistou při odletu z domu Takže hledat a ptát se až tam by asi nešlo. Takže ještě musíme popřemýšlet jak to vyřešit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené