arrow
profile_image
I.love.rock
od 9. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky, chci si stáhnout nějaké nové písničky.
na moderní pop typu justin bieber, one direction, lady gaga atd. nejsem.Jako jo, někdy se nějaká písnička, která mě zaujme najde, ale nejčastěji poslouchám skupinu Bon Jovi a takové podobné starší. Jenže teď mám hudební krizi. Když si chci v mp3 něco pustit, zjistím, že tam mám písničky, které už znám, chybí mi tam něco nového, zajímavého.Ale nevím, co poslouchat, zkoušela jsem si něco nějaké písničky najít, ale žádná sláva. prostě mi chybí inspirace, mělo by to být něco ve stylu bon jovi, možná punk, glam rock atd. Potřebuji něco, co mě hned osloví. Třeba u Bon Jovi to bylo tak, že mi jedna známa pořád na něj posílala odkazy ať si to poslechnu a bylo to.
Prosím poradte, jak hledáte písničky vy, když nevíte, co poslouchat ? děkuji

Doboručuji Clean Bandit, Lykke Li, George Ezra, Sam Smith.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já občas slyším v rádiu něco, co se mi zalíbí, tak si to najdu na youtube a proklikávám si tam i ty nabídky okolo toho videa. Kolikrát jsou to související věci. Nebo od toho kdo to tam vložil projedu kanál.

Já hledám inspiraci na youtube. Vždy mě to navede k něčemu zajímavému. V mém playlistu jsou i věci, které si poslechlo pár tisíc lidí a není to moc známé. Vlastně nejsem moc velký vyznavač komerční muziky i když občas mě něco chytne..

arrow
profile_image
Fuzzy Bee
od 4. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na I.love.rock:
Já si pustím Grooveshark na netu, vyberu si na jaký žánr mám zrovna chuť. Bývají tam super mixy a kolikrát se nějakou kapelou tak nadchnu, že pak stáhnu celé album. Nebo online UK radio Absolute Radio je super, ale tam běží i otravné reklamy.

Ja hľadám inšpirácie tiež na YT aj na E2

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené