hooolky potřebuji poradit ráda bych si pořídila nějakou dobrou žehličku za rozumnou cenu, řekněme 1000-1500kč, ale vůbec nevím jakou, je jich ted na trhu tolik že se v těch funkcích ani nevyznám, říká se že čím těžší tím lepší, na tom asi taky něco bude, hodte sem kdyžtak foto vašich naparovacích žehliček a nějakou mi doporučte. děkuji

arrow
profile_image
abc123
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já měla Braun a teď mám novou zase od Braunu, ale lepší řadu (vzhledově a funkcemi mi přijdou ale totožné :- ) a spokojenost . Stála mě okolo 1100,-

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu doporučit kteroukoliv Philipsku, mají dobrý povrch, tvar a jsou tak akorát do ruky.
Nicméně nejlepší je se podívat po žehličkách v obchodě, vyzkoušet si žehlení na prázdno, jak se drží atd. a pak z těch co projdou do užšího výběru vybrat tu, která bude nejvíc vyhovovat vlastním parametrům.
V dané ceně bych si koupila GC4851.

Jako hlavní žehličku mám Philips Azur GC4250 - nejlepší napařovací žehlička kterou jsem měla, bohužel už se nevyrábí, i když stála jako dvě velmi dobré žehličky, tak je naprosto dokonalá. Tak mě napadá, že už jí mám nějakých 8 let.
Jako "cestovní" mám Philips Elance 3106, nestála moc a žehlí velice slušně.
Vyvdala jsem Tefal FV4190 Ultragliss - naprostý děs

arrow
profile_image
Dewi
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, momentálně mám stejný problém.. Vybírám si taky žehličku.. Mám zkušenosti s několika Tefal (Ultragliis a Aquaspeed) z práce, ale ani jedna mi nevyhovuje.. Teče z nich voda a objevuje se na ní kámen.. Taky dlouho nevydržela funkční.. Prostě přestala hřát..!
abc123: Teď si vybírám svou první žehličku a mám možná hloupý dotaz na tu žehličku Braun, ale přijde mi taková vratká.. Že ji nepostavíte na vetší plochu, jak u jiných žehliček.. Jo a napařuje dobře?
Díky za info!

Cituji abc123: já měla Braun

Přesně tu co "vyhrála" v D-testu máme já, mamka i babička. Mamka má už druhou (měla ji po dlouhé době zanesenou vodním kamenem). Za ty peníze opravdu spokojenost, funkce dostačující.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené