Ahoj holky. Trpím na opary. Když jsem byla malá, měla jsem je skoro pořád. Teď strašně dlouho nic a včera večer příšerný svědění a je zase tu Mám tu jednu zbylou náplast Compeed a chystám se pro nové, ale zjistila jsem, že i Cosmos dělá náplasti, jsou levnější a je jich tam o jednu více. S těmito náplastmi nemám zkušenosti. Jaký je v těchto dvou rozdíl? Díky za reakce!

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

za sebe musím říct, že mi náplasti nepomáhají vůbec...jedině mastička vectavir nebo aciklovir

a ty náplati mají nějaký účinek? já třema používám tietry oil..nebo jak se to píše a mám to vždy rychlejí vyhojené a hlavně to nemokva.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mamka trpí na opary celkem dost a co se týče Compeed, tak ten si nalepila jen jednou a když si jej pak chtěla vyměnit za další, protože se jí to už odlupovalo, strhla si i část toho oparu, takže bolest neskutečná.. A doba hojení se x krát protáhla.. Do dneška má na rtu flek přesně v místě, kde měla tu náplast.. Takže na opary doporučuji jedině Vectavir nebo Herpesin.. A nebo taky tea tree olejíček, ten jej vysuší a doba hojení je kratší než u těch mastiček (tohle je zase taťkova zkušenost, já bohužel na opary na rtu netrpím, takže musím takhle zprostředkovaně)

No, je pravda, že jednou mi ten opar pod tou náplastí mokval, ale jinak jsem ty náplasti snážela dobře. Hlavmě mi přijde, že když je ten opar zakrytý, tak nemá šanci se tam dostat nečistota.......... Tak nevim, jestli si koupit náplast nebo ten vectavir, ten mi celkem pomáhal.....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, ja mam doma nesčetně mastiček a u každé píšou : aplikujte už v začátcích - čili při svědění ...nikdy mi to nezabralo, vždycky se opar udělal..ale předevčírem jsem ten opar, kdy jsem měla jenom zarudlý ret s klasickou svědivostí potřela Aloclair gelem ( mam ho doma už několik let,nikdy nezabral) a ono to fakt zabralo, opar sice je ALE bez mokvajících puchýřků a svědivosti, je ve stadiu hojení a to během dvou dnů...nechápu že to hned zabralo, když vždycky nic nepomohlo...mužeš ho příště vyzkoušet.

Mně teda náplasti nezabírají, ale doma je mám, lepím, když potřebuji někde jít, abych nevypada tragicky

arrow
profile_image
maja25
od 14. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych řekla, že Compeed drží o něco lépe. Cosmos se mi hrozně odlepovaly.

Cituji maja25: bych řekla, že Compeed drží o něco lépe. Cosmos se mi hrozně odlepovaly.

Souhlasím,jedině Compeed.

Tak jsem šla do lékárny, že potřebuju něco na rychlejší léčbu oparu. Lékárnice mi dala herpesin a nazdar.... počkám, že mi to trošku splaskne a bude to uschlý a začnu lepit náplasti.....

Cituji Janicek: počkám, že mi to trošku splaskne a bude to uschlý a začnu lepit náplasti.....

Náplast se lepí hned jakmile cítíš,že raší opar......pak jsi za tři dni bez oparu,náplast opar kryje a léčí.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne minule paní magistra v lékárně poradila jako doplňkovou léčbu na opar užívat vyšší dávky vitamínu B, tak jsem brala denně 6 tablet a za tři dny jsem byla v pořádku - bez toho mi to s mastičkou Vectavir trvá asi 5 dní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Compeed mi poprvé hodně pomohl...po druhé už míň, ale je to docela dobrý, on jakoby vytahuje ten záně a rychleji
se to hojí....teď mám koupenou novinku od firmy URGO...tak čekám až něco vyraší a budu to moct vyzkoušet....hihi...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě to jsou zbytečně vyhozené peníze. Jednou jsme měla opar a aspolužačka mi půjčila jednu náplast - no v životě už bych si ji nevzala natož za to vyhodit peníze .
Jak už někdo psal, když jsem ji chtěla odtranit šlo i kousek oparu. Zrovna ted opar mám a léčím to mastičkou Herpesin. Jako vždy a jako vždy mi pomáhá .

Cituji Gogelka17: když jsem ji chtěla odtranit šlo i kousek oparu.

Náplast po se několika hodinách odloupne sama a jen stačí dát novou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené