arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zajímalo by mě, kdo děláte recepční, co je vaší náplní práce a klidně i kolik za to berete (plus třeba kraj, kde pracujete, velikost společnosti, jazyková vybavenost atd.)

Pro srovnání Já jsem Praha, velká nadnárodní společnost, beru cca 25k hrubého a povinnosti: Recepce, zařizování cateringu, zajištění plynulého chodu školícího centra, administrativní úkony (zakládání faktur), objednávky pro chod centra, ale třeba i chemický registr, vytváření různých návodů obsluhy technického zajištění budovy, úklid kuchyňky, občas asistence šéfovi (právě při jednání s dodavateli v budově) - v podstatě jsem správce/recepční/uklízečka a administrativné pracovnice v jednom. Vzdělání mám střední s maturitou a dobrou angličtinu (další jazyky zde nevyužiju).

No a co vy?

arrow
profile_image
laurynka1
od 2. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pracuju jako recepční už několik let. Nám vzdělání vyšší odborné v oboru. Je to velký hotel v Krkonoších (kapacita více jak 500 osob). Náš příjem je tak 15-16 tis čistého, což je tady v kraji lepší průměr. Nestěžuju si. Děláme samozřejmě check in, check out, bereme platby za ubytování, zadávání rezervací, telefony, emaily, lehčí administrativu hotelu, občas asistenci vedoucí nebo ředitelovi. Úklid se nás vůbec netýká. Z jazyků využívám hlavně němčinu, angličtinu občas. Něčemu jsem těmito informacemi pomohla?

arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na laurynka1: Jsem zvědavá, zdá se mi, že v této době děají recepční už úplně vše

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem byla recepční v Praze za 24 tis. čistého...starala jsem se o klienty(občerstvení, "odbavení klienta" v systemu), vyřizovala a prepojovala jsem telefony a udržovala čistotu a pořádek v místnosti kde byla recepce (firma obchoduje s hodně bohatými a serioznimi klienty takže vsechno muselo být tip top a všechno bylo černé nebo nerez, takže bylo potřeba uklízet za den dost často...), příp. jsem vyřizovala zásobování..a starala se o přejímání pošty a balíků.....angličtina nebyla moc potřeba

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené