arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj děvčata.
Dost mě zaujaly vlasy (paruka) v klipu Your Body od Aguilery. Je to taková narůžověla blond se světle růžovým podbarvením a já bych chtěla totéž. Momentálně mám doma odbarvené vlasy, není to platinová, ale blond to je. Sluneční, medová, nebo jak to nazvat, něco jako na posledním obrázku, takhle postupně dolů přecházající do tmavší. Do tohohle ale doma jít nechci, a tak mě zajímá jestli máte Pražačky zkušenost s nějakou kadeřnicí, která by tohle zvládla.

Nejtěžší na tom je vlasy odbarvit. Pokud to máš zvládnutý, tak bych řekla, že je zbytečný chodit ke kadeřnici. Růžových barev na trhu moc není, aby sis nemyslela, že ti dá kadeřnice nějakou kvalitnější. Růžová nedrží žádná, kvalitou to bude stejný, takže si to na hlavu klidně plácni sama, zrovna na tomhle nic není, pokud jsou vlasy odbarvený.

A růžově to podbarvený nemá. Na prvním obrázku je normální růžová, na druhým ombre. Samozřejmě, že pokud teď vlasy sjednocený nemáš, tak ti to ta růžovka nesjednotí. Budeš mít konce tmavší. Pokud to chceš mít dole světlejší, tak jdi ke svojí osvědčený kadeřnici, která umí zesvětlovat - to je ten složitej krok.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JulčaPulča: tak jdi ke svojí osvědčený kadeřnici

Takovou nemám právě. A nechci jít naslepo někam, odkud půjdu plešatá, oranžová nebo tak něco. Já to právě potřebuju nejdřív sjednotit. Nahoře doodbarvit a dole zesvětlit aby na to ta růžová chytla. A přecejen kadeřnice to udělá rovnoměrně. Já když se barvím tak je to takovej kubismus.

Tak na kadeřnictví, které umí blond tady určitě diskuzi najdeš.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na JulčaPulča:
Našla sem, kde právě holky řešily kde v Praze uměj odbarvovat. Holky tam nějaký kadeřnice doporučovaly a pak tam psaly po delší době že pěkně děkujou že maj oranžový a vypadaný hlavy. Tak nevim..

Myslím, že se tomu říká strawberry blond...taková zrzavo-blond...i když někde jsem to zase viděla jako růžovo-blond...já bych řekla, že to musíš dostat na tu zrzavoblond a pak dobarvit na růžovo...a možná trochu vymýt, protože na odbarvené vlasy ta růžová bude chytat asi dost.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji murakumo: strawberry blond

Když to zadam do googlu tak vyjedou samý nazrzlý obrázky.. to je to poslední co bych chtěla.. já chci fakt narůžovělou.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi ten obrázek rozešlu po kadeřnictvích že zoufale hledam někoho kdo to umí.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nicadezuria: Na poslední fotce to je dle mě studená blond barva s růžovým melírem. Na některých má blond a růžové ombré, ale obojí chce pěkný základ. Pokud to máš žluté, tak to nebude hezké. Aspoň tedy dle mě

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tahle blogerka : http://www.melisaminca.com/search?updated-max=2012 -12-24T09:00:00Z&max-results=8 takové vlasy jednu dobu měla (zaroluj v postech), zkus jí napsat, třeba ti může poradit z vlastní zkušenosti (myslím, že někde v příspěvcích i říká, jaké barvy použila).

Reaguji na Moňas: Základ to chce pěkný určitě. Ale spíš pěkný ve smyslu jednotný. Naopak bych řekla, že čím světlejší, tím hůř se bude ladit takhle jemná růžová. Na žlutých vlasech by ta růžová naopak mohla udělat lepší službu (teď mluvím o prvním obrázku, co sem zakladatelka vložila).

Reaguji na Nicadezuria: No hlavně si rozmysli, jestli chceš celou hlavu růžovou, melír nebo ombre. Zatím co obrázek, tak pokaždý něco jinýho. Pokud ombre, tak samozřejmě žlutou ne.

Cituji Nicadezuria: Asi ten obrázek rozešlu po kadeřnictvích že zoufale hledam někoho kdo to umí.

Nedivila bych se, kdyby ti to nabídli všude, že ti to udělají. Jsi zákazník jako každej jinej, prostě ti plácnou odbarvovač, pak růžovou, pak si řeknou o dva litry a jdi domů. Nezájem, jestli to vypadá jako na obrázku.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nemohla najít pořádnou fotku, až ta poslední se nejvíc blíží tomu co chci. Ale odbarvit to bude muset stejně ještě. Ikdyž pořádně do tý techniky nevidim, prostě to jen nechci mít podělaný.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicadezuria:
Doporučuji objednat si růžovou barvu na vlasy od zn. Manic Panic. Já osobně tuto značku neznám, ale holky na netu si její barvy chválí. ... http://www.redraven.cz/metalshop/barva-na-vlasy-ma nic-panic-pretty-flamingo

Cituji Nicadezuria: až ta poslední se nejvíc blíží tomu co chci

Asi takhle - na tý fotce je melír a ombre dohromady. Doufám, že víš, že tu růžovou budeš barvit třeba každý týden - to chceš fakt chodit každý týden na melír do kadeřnictví? Ono už tak tě to vyjde na hromadu peněz.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené