arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tedy fakt nechápu, jak může Lucipísek říct, že se u něj mají lépe, než by měli u rodičů??! Pro mě je to nepochopitelné, celá tato záležitost. Čím víc toho čtu, tím mě to přijde absurdnější. Lucipísku, proč se máte u něj lépe?? Nedává Ti peníze, naopak Ti je akorát odsává, s ničím Ti nepomůže, nadává svému dítěti. To Ti nevadí? Mě jako matce "nejkrásnějšího dítěte" by bylo z toho nabl...í!

A ještě jedno - souhlasím s holkama, že pokud u něj budeš setrvávat, tak se Ti bude těžko hledat nový partner. Naopak bych řekla, že pokud budeš někam chodit, tak ti to bude dávat sežrat a to doslova, nemysli si, že to bude lehké!

No tak proč se u něj mám lépe?Zrovna před chvílí se mi stala jedna příhoda,kvůli které doma nechci být.Nepatří to moc do tématu ale postěžuju si-naším je 65 a 67 let,mají trochu jiný názor na výchovu dětí.Mé malé je čerstvě 9 měsíců a dneska jí chtěli dát pít coca colu a namazat jí rohlík s máslem!!!Nejsem pošahaná do nějaký extra zdravý výživy ale tohle je hnus dát to malýmu dítěti,chtěli to udělat 2x za mými zády,co od nich můžu očekávat dál když mě nerespektují??U mladýho se určitě budu mít líp-teda moje dítě určitě a to v tomhle případě za cenu jejího zdraví překousnu.Obezita je nemoc,měla by pak spousty problémů,mě dítě nikdo ku-vit nebude,leda já sama,kdž to uznám za vhodné!!!
Byla jsem rodičema napadena že jí nedávám najíst(to proto,že jsem jí nechtěla dát ten rohlík...)že jsem neschopná a spousty dalších-víte ale tohle je na denním pořádku-ztrapnování,hádání se,obvinování.Hádají se i mezi sebou,každý den kdy jsem tady doma mám žaludek jak na vodě kdežto u přítelem jsem jakž takž štastná-ne jako s nim ale v tom prostředí-tam nikdo neřve,on bude stejně část dne v práci a já tam budu sama a mít klid

Lucipisek
Asi to fakt nemáš jednoduchý a navíc máš mimčo, takže nic jiného nezbývá než být nejspíš u přítele, tak snad se časem vyskytně někdo mnohem lepší, jak pro tebe, tak pro malou.
A jak píšeš o těch rodičích, nevim teda kolik je tobě, ale přesně to dokazuje můj názor, že je lepší mít děti dříve, než začínat po třicítce a to z toho důvodu, že bych nechtěla být takhle protivná a stará na svoje vnoučátka a ani na svoje děti...Jelikož se stářím přibývá i nervozita a netrpělivost..atd...
Moc ti držim palce, aby ses z toho začarovaného kruhu brzo vymanila

Monaa:děkuju,jinak mě je 21 čerstvě,malá se mi narodila opravdu brzo,ve 20 ale asi to je fakt lepší to mít dřív.Sice ted se ochudím o mládí ale což-až bude větší tak si to zčásti vynahradím

Lucipisek
Mě bude v červenci 22 a už tak nějak o miminku přemýšlíme, páč mu nechceme jít na maturiťák o berličkách
Jak ochudim, o tom to podle mě není,dyť i s dětma se dá dělat spoustu zábavných věcí, nové zážitky a tak, aspoň pro mě.

arrow
profile_image
Lucky666
od 6. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucipisek

Lucipisek
když jsem byla těhotná dal mi pěstí do břicha
To je podle mě MA--R!!! Promiň,ale s takovým ....bych nikdy nebyla a snažila bych se najít svoje vlastní bydlení!My máme skoro dvouletou holčičku a přítel by se bez ní zbláznil jak jí miluje.No alespoń jsem si zase uvědomila že mám doma skvělýho chlapaA tobě přeju a´t co nejdřív najdeš někoho jinýho.Někoho kdo vás bude milovat!!

arrow
profile_image
Rybička
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Monaa
Mě bude v červenci 22 a už tak nějak o miminku přemýšlíme, páč mu nechceme jít na maturiťák o berličkách
Teda pardon, ale mě je třicet, o mimču už přemýšlím, ale stará si na to rozhodně nepřipadám ...už uvažuju trošku jinak než třeba ve dvaceti, tak chci vědět, že ten někdo s kým mimčo budu mít je dost dobrej na to aby si zasloužil být otcem mýho dítěte..

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dalphine999:
ses:

Ahoj, tak po delší době píšu, jak probíhá náš vztah. Myslela jsem si, že s přítelem to urovnáme, že se změní, kapku jsme něco řešili, hlavně kolem bydlení,což nakonec slíbil, že se o vše postará... pak kapku uběhla doba a já teď zjistila, že zůstal jen u slov. Nic se neděje a já již mám skutečně strach co bude dál. dokonce mám pocit, že přestávám fungovat. Jelikož dosti uvažuji nad tím rozchodem, ale nevím zda to dokážu. Pauzu dávat nechci, jelikož tak i tak by se musel odstěhovat. Ale ten vztah nemá již smysl jelikož se mi zdá, že jen slibuje a nic se neděje, že jen kývne jen, aby měl pokoj, odkývne a přetvařuje se a zdá se mi, že je to s tím co ke mně cítí. A to o sexu nemluvím. Když už spolu máme sex, tak tzv. na jeho triko, on si užije, já ne. Jenže on se ani nesnaží a to po taji za mými zády sleduje porno na netu ale tak hnusně vůči mě! Když se jdu sprchovat, když mi i není dobře a šla jsem si lehnout! a dokonce takhle i když jsem byla doma po operaci. Není přece na vlastní fantazii? Neřeknú, kdyby se díval, když nejsem doma, ale takhle? ........ je to hnus vůči mě. Mělo by ho to inspirovat přece, ale.......
Je toho více co mi na něm vadí. A už to přerůstá přes hlavu. On mi není a nebyl nikdy nevěrný. Budeme teď již spolu 3 roky a nikdy nebyl nevěrný, ale dosti se to změnilo a už to trvá dosti dlouho. Přijde mi, že je semnou jen kvůli tomu, že má plný servis, že nechce měnit,ale přitom by rád se vyřádil cítím to tak je furt jako hošík. Drží ho jen to, že má semnou vše - pohodlí. Má rodina podniká a to úspěšně, takže mu i stoupl nosánek a je rád... nevím co dělat jak to dělat. Protože když chci udělat konečně ten hlavní krok - motá se mi hlava.

arrow
profile_image
ija
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

E3len

Eli, přečetla jsem si tvůj příběh a já bych tedy okamžitě ten vztah ukončila. Psala jsi o rodině, že ho mají rádi, tak jim řekni, jak se k tobě choval, když jsi byla nemocná. A vůbec se jim víc otevři a vysvětli jim, jak to u vás chodí, že to není tak, jak si mysleli.

A ty se neboj, mužskýho najdeš a po téhle zkušenosti si dáš pozor, aby to nebyl jen vysavač, ale hodnej chlap. Držím palce

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

E3len
Ahoj,
...upřímně jsem doufala, že to opravdu nějak vyřešíte, jenže, když to fakt s ním nehne, je to škoda. No nediv se, že přestáváš fungovat, je jasné, že když řešíš důležitou věc jako je ve tvém případě váš vztah a žáleží ti na něm po těch 3 letech, těžko myslet na něco jiného...a hlavně tedy, když jde vidět, že se snažíš to řešit a on nee..víš, nechci ti něco předhazovat, ale možná sis ho tak vychovala...ponaučením pro tebe může být, že příště necháš některé věci na partnerovi, ať se taky snaží. No rozhodnutí je na tobě, jestli ale opravdu váš vztah už ze tvé strany nemá smysl, tak pozbírej všechnu odvahu a řekni mu to. Udělej si v hlavě jasno a odůvodni si proč chceš zrovna ukončit váš vztah. Včem to bude dobré a jaké budeš mít další vyhlídky do budoucna. Jak vůbec reagoval, když jste se bavili o rozchodu? Naznačila jsi mu to? ...a co se týče toho porna, no to je taková věčná otázka, proč to muži dělají (sledují, potají či před námi, kolikrát v nevhodnou dobu). To ví jen oni sami, možná.
Není dobré, aby váš vztah zašel až tak daleko, kdy si k němu vybuduješ určitou formu alergie, kdy ti na něm bude vadit i ta nejnepodstatnější věc.
Drž se!

arrow
profile_image
m1jd1
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hojky holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli se vám některé stalo, že by si váš přítel každou chvíli stěžoval, že je s váma nespokojený a že to s vámi nemůže vydržet, že se s vámi chce rozejít (posledni rok mi to říka tak jednou měsíčně), ale na druhou stranu by k vám byl ohleduplný, staral se o vás a pomáhal vám. Jsme spolu 7 let a bydlíme spolu v pronájmu (jsme spolu ve stejném městě na škole, ale o víkendech jezdíme domů), ale poslední dobou mi přijde, že se mnou chodí jenom kvůli tomu, jak jsme spolu dlouho. Bavila jsme se s ním o tom a říkal, že to tak trošku je pravda, ale že mě má rád a že na druhou stranu máme ohromě upřímný vztah, který se vidí málokdy. Společné bydlení byla ze začátku hrůza, ale teď je to super - bohužel asi jenom z mojí strany... Jsem z toho nešťastná, protože nechci být s někým, kdo je se mnou nešťasný a kdo vám říká, že se to s váma nedá vydržet, ale na druhou stranu ho mám moc ráda a vím, že až na pár chybek bych takovýho chlapa těžko hledala. O tom co nám na tom druhém vadí si neustále vykladáme a snažíme se pro toho druhého dle možností zlepšovat, bohužel, je to asi málo.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

m1jd1
...no a říká ti to tehdy, když se hádáte? nebo jaký má k tomu důvod? něčím ho naštveš, něco se ti nepovede?..nebo to vypustí z pusy jen tak?...sedmý rok ve vztahu je prý kritický, tak možná to je nějaká krize. Ale když tě má rád, máte upřímný vztah, tak ho třeba upozorni na to, že si má dávat pozor na to co mluví, že ti to vadí, když tě tak shazuje... a že ti ubližuje tím jeho opakováním, že to s tebou nemůže vydržet. Říká ti to i ve společnosti nebo jen v soukromí? Někdy se můžeš snažit jak chceš a přesto ti může partner stále vyčítat, že je s tebou nespokojený.

arrow
profile_image
m1jd1
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ses
Říká mi to jenom tehdy, když jsme pohádaní (nebo spíš po nějakém delším období, kdy se hádáme) a vždycky mi to řekne v soukromí. My se hádáme většinou kvůli blbostěm,ale skoro každý den a je to kvůli tomu samému. A i když mu řeknu, že mi ubližuje, když mi opakovaně říká, že se se mnou chce rozejít, tak to pochopí, pár měsíců mi to neříká a hlídá se, ale pak si najde zase jinou větu, kterou mi dokáže vyjádřit, jak je se mnou nespokojený. A dyž slyším, jak jsou někteří lidi spolu spokojení a skoro vůbec se nehádají, tak mě to strašně fascinuje.
Oba nás to neskutečně unavuje, protože doma o víkendech to nemáme ani jeden ideální, takže si dycky říkáme, že se nebudem hádat, ale nejde to. Bohužel, jak to tak bývá ty konflikty doma ovlivňují i náš partnerský vztah-např. jeho matka se uráží kvůli každé hlouposti a nebaví se s ním i týden, takže já když se třeba jenom zamyslím, tak on už si myslí, že jsem se urazila a automaticky naštve. U mě je to zase z otcovi strany psychické týrání, celé rodiny, takže mi dělá problém problém mužská nadřazenost (ale i tím jsme se už částečně probojovali a byl velmi tolerantní-bohužel, když u mě se to začíná zlepšovat, tak jeho pohár tolerantnosti pomalu přetýka, i když sám vidí u mě zlepšení). U nás to funguje tak, že buď mám klidné období já, kdy nevyvolávám hadky, ale za to přítel je vyvolává a nebo je to naopak. V klidným období se střetnem vyjímečně. Ach jo...

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

m1jd1
...no hádky většinou vznikají kvůli blbostem, otázkou ale je jestli není něco hlubšího, proč ti říká, že je s tebou nespokojený a že se chce s tebou rozejít. Není to nic příjemného to slýchávat, v tom ti rozumím, jenže on by přece měl vědět,že ti slovně ubližuje a že takhle to nejde. Plánujete spolu nějakou budoucnost? Jak to vidíš? Víš, ono možná leckdy i když se nehádají, tak jim pak stačí jedna hádka a konec, rozejdou se..to taky není to pravé ořechové. Vždy je dobrý ten zlatý střed A když už jsi nastínila, že ty hádky většinou vznikají jako odezva nad problémy v rodině každého zvlášť, tak přece v té situaci, kdy se jen zamyslíš, by tě už za těch 7 let společného vztahu měl přeci znát a vědět, že nejsi naštvaná, no ne? Nejste oba třeba moc impulsivní?... co třeba zapracovat nad sebeovládáním, pro docílení harmonie vztahu

arrow
profile_image
Pihatka
od 23. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,stalo se některé z vás,ať už jste vdané,nebo se na svatbu chystáte,že po dlouholetém vztahu,když jste s partnerem naplánovali svatbu,že jste najednou začaly pochybovat,zda je to ten pravý?..já jsem v této situaci právě teď a zajímalo by mne,zda s tím máte nějakou zkušenost..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené