1. . .78910
arrow
profile_image
lilith78
od 9. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

koukám na top star a kristleová taky slušně špulí, i já špulím,davný expřítel mi říkal ať nedělám kačera(to si ještě agáta hrála na písku),jenže nešpulím do foťáku,dělám to nevědomky a většinou když jsem n.a.s.r.a.n.á.

arrow
profile_image
vvanilka
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Koukám holky pusinky máte dokonalý
Škoda že jsem nestihla exmanžela podle reákcí neměl konkurenci

Já osobně si myslím, že slečna Hanychová je velká chudinka. Ošklivá, hloupá, vytahané kozy co všude bůhvíproč vystrkuje a ta pusa je jen třešínka na dortu. Za chlapy - jen jde po penězích a neuvědomuje si chudinka, že i bohatí chlapi mají mozek. Bez mozku by peníze nevydělali. Zbohatlíky nepočítám, to je kapitola sama pro sebe.

Dokud nebudou vypadat takhle, tak je to myslím v ouklandu

Leo
Tak z toho se mi normálně zvedal žaludek

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
Tak to je síla

Mně se ten kluk na začátku série od LEO líbí. teda, kdyby nebyl tak anorekticky vyhublý. Měla jsem přítele s podobnými rty a vždycky si vzpomenu jak byl skvělej na orální sex ....a můj děda měl taky hodně sexy rtíky

Kdysi jsem četla, že jeden fotograf o Agátě řekl, že má "hu.u jak vlnitý plech". : - D
Jo, podle mě je to přesný, ale já ji mám moc ráda. Myslím, že je to chytrá holka, taková mazaná potvora. Ale má svoji agenturu, vystudovala uměleckou školu, je o ní pořád slyšet a vydělává hromadu peněz. Vždycky se ráda podívám, co má na sobě. A postavu má nádherně vysportovanou, i když přibere, je pěkná. A zábavná. V tom nedávném sporu s Krainovou vystupovala mnohem rozumněji, jako dáma, Krainová se úplně zesměšnila.
OOOPS! Abych se vrátila k tématu, tak Krainová nešpulí, ale zubí se jak v reklamě na zubní pastu a to je zastaralé a kýč.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené