Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, mám vyvrtvanej zub nahoře a pořád mi do něj teda pochopitelně něco vleze například kusy jídla atd... Tak jsem se v tom zubu pořád logicky šťourala,abych ty zbytky dostala ven, jenže mi natekla tvář. Šla jsem za doktorem, ten mi dal pak antibiotika, říkal ať si to leduju. (Chladila jsem si to ještě předtím,než mi to řekl). Antibiotika byly podle mě dost silný(byla to 650tka), trochu mi to splasklo,ale ten otok cítím pořád na levé straně tváře. Pak mi už zub zadrenoval(dal mi do zubu to bílý a teď to zas mám venku,protože mě ten zub bolel a ještě mi ho vyvrtal a vyčistil ten kanálek) Stalo se vám to taky někdy? Co mám dělat? Už jsem zoufalá,příště jdu na prohlídku 17.ledna k zubaři. Mám to dál ledovat? Nebo si říct o další antibiotika? Změnit zubaře?

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak dlouho je to od poslední návštěvu? Počkej týden a kdyby se to nelepšilo tak mu zavolej a snaž se domluvit dřívější termín. Neváhej pokud by to bylo bolestivé nebo cokoliv. Otok obecně splaskává těch 10 dní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No řekla bych - leduj! Ale pokud to děláš, tak jdi za doktorem

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A dobrala jsi celá antibiotika? Jak dlouho tě to trápí?

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no ja by som šla určite hned ráno za ním...... mne tak napuchla sánka a neriešila som to hneď.....až keď to už bolo fakt nepríjemné a doktor mi povedal, že je tam tak silný zápal, že sa nič nedá robiť a zub mi ťahal...nechci vedieť ako k....y to bolelo, kedže lokálka nezabrala... skoro sa to riešilo operatívne zvonku, lebo som to mala tak oteklé, že sa zubár k tomu zubu pomaly nevedel ani dostať.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené