arrow
profile_image
koch227
od 7. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj..
Před víkendem mi nateklo pravé horní víčko, nejspíš díky nějaké alergické reakci..díky tomu se mi tak nad místem ohybu víčka vytvaroval další ohyb, jako bych ho prostě měla ohlé dvakrát přes sebe...nevytváří to moc hezký dojem a já se bojím aby mi to tak nezůstalo..
Neví někdo jestli se to (snad doufám) ještě vyrovná, nebo to tak už zůstane? (necítím že bych už oko měla nějak víc nateklé..i když mi tam asi dva bílé pupínky ještě zůstaly)

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

2

A proč s tím nejdeš k doktorovi? Na alergologii a nebo na oční. nejspíš je to nějaká alergická reakce, já letos taky trpím.

Tak s tímhle mám problémy taky.Byla jsem na alergologii a dostala jsem kapky do očí.Nepomohly!Já mám totiž na obličeji velmi citlivou intolerantní pokožku.Zjistila jsem,že otok víčka u mne vzniká když krém na oční okolí se mi dostane blíž k oku.Nebo když se mi oko něčím podráždí a já si ho začnu mnohdy nevědomky třít hned mám víčko nateklé a převislý ohyb.Nebo také ze sluníčka.Musíš sama vypozorovat co Ti to zpouští a vyvarovat se toho.Ono se to upraví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené