Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušenosti s výměnou implantátů?
U jakého doktora jste byli a hlavně zda jste spokojené. Rozhoduji se mezi implantáty značky Natrelle a Mentor. Chtěla bych co nejpřirozenější tvar velikost D max.
Koukala jsem se na Měštáka ale nevím zda je dobrým chirurgem pro prsa, dále na Doležala, Svatopluka Svobodu. Pokud máte opravdu dobré zkušenosti prosíl poradte!
Holky piště jen ty které jste od operace min rok. Děkuju!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Jdeš na výměnu s kolikati ml?Nejsi spokojená?Z těch co píšeš je nejchválenější Doležal.

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem u Doležala byla, ale počítej s tím, že je nejdražší v Praze

Ahoj, to jsem ráda že někdo napsal. Já chci jít na výměnu jelikož jsem byla ve medicom vip. Myslím že mám něco kolem 200ml. Přesně nevím protože ve smlouvě nemám napsané ml a nemám ani žádnou kartičku. Jen jsi pamatuji že mám eurosilikon, bohužel od operace už uběhlo 5 let a nemůžou dohledat mou kartu. Takže chci co nejdříve nová prsa, s kvalitním implantátem a hlavně hezký přirozený tvar. Raděj bych kapkovyté, svoje prsa mám tak velikost 1.

pro laci:
A jsi spokojená? Máš implantát značky natrelle? Nebo mentor?Děkuji moc za odpověd

Ještě dodatek pátrám po internetu kdo je dobrý chirurg na plastiku prsou. Chci jít k Svatopluk Svoboda na modelaci genitálu ale nejsem s jistá jestli jsi u něj mám nechat udělat i plastiku prsou nebo jít k někomu jinému. Tak budu moc ráda za každou radu!!Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Když pujdeš k jednomu tak ti to třeba udělá naráz pod jednou narkózou,jedna holčina tady měla lipo zároveň se zvětšením a ušetřila za narkózu.A máš představu kolik ml dáš teď?Aby šel trochu vidět rozdíl.

Já právě myslím že ted těch 200ml. A určitě chci více ml. Chtěla bych aby tvar prsou se pomalu zvětšoval jakoby od klíčních kostí směrem dolů, prsa byla u sebe aby zabrala celou plochu hrudníku ale zároveň abych neměla moc velký profil a nevypadala jak umělá pornostar Chci aby to vypadala jako že jsou moje,plná prsa. Je to težké popsat

Nejraději bych šla ke svatopluk svoboda i na prsa, už jsem to s ním konzultovala ale nejsem si jistá jestli je nejlepší volba. Chci být hlavně spokojená a dlouhou dobu po operaci nemuset na další! Ke Svobodovi chci jít na modelaci genitálu, pro něho už jsem se rozhodla! Ale kam na prsa, nevím?..

arrow
Neprodává v Bazaru

Chápu tě,tak dobrá volba určitě budou anatomy.

arrow
profile_image
harfulka
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky! Já právě chci jit k doktoru Doležalovi. Mám mít implantáty Natrelle. Zdá se mi to drahé. Vše dohromady 85 tisíc. Poradíte?

Reaguji na harfulka: Jé, teď jsem ti psala i na jiné diskuzi. Jdu k němu také. Určo máš anatomy, ty jsou drahé oproti kulatým.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené