ahoj, vím, že dost lidí hraje na kytaru. Ráda bych se to taky naučila, prosím někoho kdo by byl svolný. Vím, že zadarmo ani kuře nehrabe, ale bohužel moc peněz nemám. Mám kytaru svou, tedy nyní nenaladěnou...ale to se dá zpravit...pomohl by mi někdo? Ráda bych zpívala doma či u táboráku..nic velkého...našel by se někdo...?Díky moc..Jo, jsem z Prahy..

no ono je toho dost, ale celkem dost drahý a navíc právě se naučíš to co nepotřebuješ a co chceš moc ne

Tak,tak.... pokud máš trošičku nějakej sluch,tak podle kytarové školy se naučíš.Kytaru můžeš naladit přes webovky,je tam ladění i se zvukem v repráku. Jsem taky samouk a jak říká elisabeth,musíš moooc chtít.

hm, tak to není bohužel nic pro mě..tak nic no...

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus si dát inzerát, že hledáš někoho kdo tě naučí hrát trampskou kytaru, ne klasickou. Ta je složitá a musela by jsi hrát hodně dlouho. Já takhle chodila k jednomu pánovi (byl to samo tramp) a bral si jen 50,-Kč /hod. Pak se bohužel odstěhoval a tak jsem zkoušela sama. A docela to jde, ale jsem líná a když to nejde, tak mě to neba Je to hlavně o chtění a trpělivosti,jak píší holky, ale taky je dobré když ti někdo alespoň ukáže jak na to. Mě to pomohlo a teď jsem schopná si některé táborákové písničky zahrát jen tak pro sebe. Pro mě byl a je větší problém spíš rytmus pravé ruky než akordy, ty se dají podle knih krásně zvládnout. Držím palečky při učení

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji elissabeth: podle mě nikoho nenajdeš

Já si myslím, že lze někoho najít, kdo by ivetulku naučil na tu kytaru hrát... Jen by to chtělo dát si třeba inzerát, nebo najít nějakou partu, kde se hraje.

ivetulka
Hodně ale budeš muset cvičit sama. Celkem levná a dobrá škola pro samouky je zde. Ladičku a metronom nalezneš třeba zde.

elissabeth
já chci, ale sama to prostě neumím. nevím jak začít.prostě nejsem ten tip který uvidí a umí..já to prostě potřebuju vysvětlit..to je to..
chci, ale potřebuju i poradit..víš..třeba jsem koukala na ten odkaz na youtube. com a prostě nechápu zda používá jen prsty či trsátko..a zda přejede přes všechny struny či jak..to je to..

oki..zkusím to..právě jsem takový tele, že se to naučím blbě a pak se budu hádat že to tak není..jsem v tomhle učení trochu nepraktická no

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, hraješ na nějaký jiný nástroj? Asi ne, že? No, já se třeba fakt naučila sama, ono to zas není až tak těžké... Já si kdysi koupila knížku pro samouky a tam to bylo krásně všechno popsané. Ale pokud neumíš cítit rytmus, tak je to celkem jedno... Na kytaru hraješ jiný rytmus, než zpíváš, ale to možná půjde naučit...Já začínala asi s pěti akordy, zahrála jsem docela dost písniček. Postupně jsem pak přidávala, ale popravdě si stejně pamatuju jenom pár Držím palce, věřím, že když budeš chtít, tak se naučíš. Já už nehraju, nebo jen opravdu občas, udělaly se mi šílené mozoly na prstech, navíc už mám nějaké z tenisu, tak už mi to přišlo moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené