Máte někdo zkušenosti se "staronovým" vztahem? Jaký potom byl? Co způsobilo rozchod a následný návrat k bývalému příteli? Vznikl někomu tak vztah na celý život?

Ptám se proto, protože sama takový vztah mám- přítel mi moc ublížil (našel si na pár dní jinou), když jsem se vzpamatovala, začal naléhat a prosit. Byla jsem skálopevně přesvědčená, že už s ním vztah nechci (přece mi moc ublížil)...ale nějak jsem to nevydržela a podlehla jsem.. Přítel už je půl roku snaživý, dělá téměř vše, co mi na očích vidí, tvrdí (nejen mně),že udělal největší chybu ve svém životě, že si to uvědomuje a už ví, že si život beze mě nedokáže představitt.. Krásná slova, ale... jelikož mě zradil,mám určitý odstup a bojím se, že to udělá znovu, bojím se se znovu na 100% zamilovat.. Nevím,jestli to mám risknout a zkusit s ním žít ve společném bytě (předtím jsme spolu 2,5 roku bydleli u jeho otce)a doufat, že se to spraví nebo se na to definitivně vykašlat??

Ajula
Přeju hezký večer,
mám podobnou zkušenost, přítel mě začal podvádět už asi po 6ti měsících, ten vztah jsem viděla jako naprosto odepsaný, ale nechala jsem se zlomit, jelikož jsem do něj byla zamilovaná a ještě jsem to s ním zkusila. Teď je tomu 2 roky, co spolu bydlíme a je stále tak pozorný a dělá stále téměř vše, co mi na očích vidí, jako před těmi 2 lety, kdy jsem mu "odpustila". Důvěru v něj jsem ani do teď zpátky nezískala, ale máme krásný vztah a jsem ráda, že jsem se přes to předtím přenesla.
Těžko něco radit, každej chlap je jinej. Ale teď aspoň víš, že musíš být opatrná a nebudeš mu slepě věřit, jako 100% zamilovaná jsi přece na druhou stranu mnohem zranitelnější.-)

S tou zamilovaností máš pravdu... Je pravda, že jsem teď tak nějak "nad věcí"... Snad to bude dobré.Mám známou, která takovýto vztah nedávno zpečetila svatbou

Ajula
Mám známou, která takovýto vztah nedávno zpečetila svatbou
Ani tomu bych se za čas patrně nebránila
No myslím, že bych se na tvým místě společnýho bydlení nebála, obzvlášť když píšeš, že to s tou druhou nebylo nic dlouhodobýho.

Nebylo, cca 14 dní...Ani k sexu nedošlo (prý...).. Ale když vám někdo do telefonu tvrdí,že má jinou,miluje ji a je krásná a druhý den vám dovezevšechny věci,bolí to snad víc než kdyby přišel a řekl: "Víš, ulítlj sem na jednu noc.."
Nechci už zažít to, co jsem zažila-když mi to říkal, dostala jsem úplně hysterický záchvat a nemohla celou noc spát (třásla jsem se a mozekmimo)-naštěstí jsem měla (a mám)kolem sebe přátele, rodinu a druhý den jsem šla do práce (nebyla na mě náhrada a jsem za to vděčná-myslela jsem na jiné věci), takže jsem se z toho víceméně dostala a byla šťastná, svobodná, plno nápadníků...
Ale jsem šťastná i teď.. Je toúplně jiné. Jen ta nedůvěra tam už asi bude napořád...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené