méně než
10 příspěvků

Ahojky holky,
moc by mne zajímalo, jestli se kudrnatost vlasů vrátí zpět ke své původní podobě po vymytí brazilského keratinu.
Já mám přirozeně hodně vlnité/kudrnaté vlasy, dlouhé vzadu cca 70cm (svoje), ale protože si je cca 1x týdně narovnávám žehličkou, jsou už hodně zničené. Navíc jsem se asi pět let zbavovala černomodré barvy (byla jsem hodně blbá) peroxidem, takže i tak jsem si je dost poškodila (i když musím přiznat, že po žehlení nyní je mám poškozené víc; kadeřnice se vždy hodně divily, že mám po tom neustálám peroxidování - neodborného - doma - ještě stále kvalitní vlasy). Teď už je mám sice hnědé a barvím je většinou pouze přelivem, ale jak říkám, díky tomu žehlení mám vlásky zničené víc než kdy předtím. Navíc když mám své kudrnaté vlasy, mám je krásně lesklé, jakmile je vyžehlím, lesklé skoro nejsou (i když používám mnoho stylingových přípravků). Další nepřehlédnutou výhodou rovných vlásků je to, že se na nich může udělat pěkný střih, což u těch mých kudrnatých, kdy se pokaždé zvlní jinak, opravdu nedá...
Přemýšlím o aplikaci brazilského keratinu. Původně jsem si myslela, že se keratin na 3-5 měsíců vymyje a já budu mít opět své, kudrnaté. Jenže dnes jsem navštívila kadeřnictví, kde paní, která už má skoro rok po keratinování, řekla, že jí se vlasy ke svému původnímu tvaru stále nevrátily (a ona, že je ráda). Jenže já nejsem zatím rozhodnutá, jestli chci mít rovné vlásky už natrvalo (zkracovat nechci a rozumějte, než narostou nové vlasy do mé délky, by bylo opravdu velmi zdlouhavé). Takže by mne velice zajímaly vaše zkušenosti. Díky !

Keratin se do 3-5 měsíců vymyje z vlasů a ty se vrátí do původního stavu.

méně než
10 příspěvků

Můžu se zeptat, to je Vaše osobní zkušenost ? Já jsem si to taky myslela (a doufala v to), ale paní kadeřnice mi řekla něco jiného...

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám keratin na hlavě teprve 6 týdnů a ač jsem od přírody kudrnáč, tak zatím mám vlásky stále rovné. Doufám, že mi to vydrží co nejdéle. Ono taky záleží jak často a čím se vlasy myjí. Takže jestli si ona kadeřnice myje vlasy 1x týdně, tak jí ten ker. vydrží samozřejmě až 7x dýl než někomu, kdo si myje vlasy denně.
S keratinem mám tedy zkušenost zatím krátkodobou, ale kdysi jsem měla "narovnávací trvalou" a ta měla postupně zmizet taky za 3-5měsíců. Vlasy se mi začlay jakš takš vlnit asi po půl roce, původí vlnitost se obnovila zhruba po roce. Asi je to u každého jinak - jako u všeho.

arrow
profile_image
sarka774
od 7. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pehot
prosim, jaky použivas keratin? děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené