arrow
profile_image
veru.h
od 29. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lalka01: tak ted to nechápu ještě víc?? No mě to zavání něčím trochu jiným, proto jako recepční bych se o tom s tebou vůbec nebavila a vystěhovala vás oba. Tohle se opravdu na hotelu nesmí, každý ubytovatel má právo a musí vědět kolik má na hotelu ubytovaných lidí! Hotel by kvůli tobě mohl mít velký malér.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Takže, většina hotelů má nějaký interní předpis, kde v 99% je zakotveno, že návštěvy se musí hlásit na recepci ( což neznamená, že to lidé dodržují ).

Pokud bych šla na pokoj s někým si něco např. vzít, vůbec bych to neřešila.. Pokud ovšem jdu na pokoj kde mám zaplacené jedno lůžko ( a je jedno zda je tam jedna postel, či dvě, nebo manželská - většina hotelů nedisponuje jednolůžkem a tak dávají za menší cenu dvoulůžko - předpokládá se, že průměrně inteligentní člověk nebude další lůžka a postele narušovat, když hradil za jedno ). V takové situaci je slušnost nahlásit v okamžiku kdy to vím ( lze i v noci, když už vím, že tam spát bude ), že budu mít na pokoji dalšího člověka a počet nocí ( lze nahlásit jednu noc, s tím, že nevím zda to nebudou dvě ).
Připadá mi to jako slušnost a ani by mě o tom nenapadlo přemýšlet...

Jestli ovšem otázku chápu dobře, jedná se ti o ušetřené peníze ? Protože jinak moc nechápu co řešíš ? Pokud ano a není ti trapné tam někoho vodit na tajňačku, zkoumat zda vás někdo uvidí, nebo uvidí a zastaví... Tak to nenahlašuj a v noci se tam pokuste vloudit jako zloději.. Bez urážky...

Jinak jednoznačně slušně nahlásit, provozovatel má dokonce povinnost mít přehled kdo se v jeho hotelu ( penzionu ) nachází ( kvůli poplatkům a v neposlední řadě také kvůli bezpečnosti hostů samotných apd...).

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lalka01:
Recepční je zaměstnanec a je jí úplně jedno kdo za tebou přijede ona musí mít v pořádku papiry.
Ty jsi ale chtěla slyšet,že není problém vzít si na noc do hotelu osobu navíc,když tam stejně máš dvě postele a nikde to nehlásit.Tak to problém je a zařiď se jak sama uznáš.Potíže z toho budeš mit akorát ty a ostudu,až na to přijdou.

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lalka01: bych prostě recepční řekla...je možné, že za mnou dojede přítel, jak by to pak fungovalo v takovém případě?....odpověď....děkuji, zařídím se podle toho jestli nakonec dorazí...jednoduchý

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tiakia: Děkuju, žes mi osvětlila to, co chci slyšet Nikdy jsem v takové situaci nebyla a jak jsem psala v prvním příspěvku, z filmů a vyprávění jsem nabyla dojmu, že si prostě na noc můžete dovést koho chcete a nikdo to neřeší (příklad za všechny-služební cesty a prostitutky na hotelových pokojích), proto mě to zajímá. Fakt nemám v úmyslu se někde plížit a schovávat, aby mě nikdo neviděl a nechytl, koho si to tam vedu...

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lalka01: tak můžeš to tak taky zkusit a když by se Tě ptali, proč si návštěvu neohlásila, tak dělat blbou a omluvit se, ale asi to není ta nejlepší cesta, můžeš říct, že jsi to viděla ve filmunakonec já to před týdnem řekla na recepci taky, jelikož jsem v 8. měsíci a měla jsem jen sportovní těžkou tašku a manžel měl dorazit později jsem požádala o odnos zavazadla nebo nějaký vozík, vysmáli se mi, že nosiči jsou jen ve filmechtak jsem jí jak blbec musela táhnout, v životě už mě tam neuvidí...podle mne by to prošlo ve velkém hotelu, v malém těžko a budeš se pak stydět asi...

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lalka01: , z filmů a vyprávění jsem nabyla dojmu, že si prostě na noc můžete dovést koho chcete a nikdo to neřeší (příklad za všechny-služební cesty a prostitutky na hotelových pokojích)

tak ve filmech se poměrně běžně i vraždí lidi... A co se týe prostitutek na hotelu, tak to je taky kapitola sama o sobě.. Prosím tě, zaplatila jsi za jednolůžko, tak využij jednolůžko. Pokud máš dojem, že bys mohla využít dvě lůžka, tak je taky zaplať, ono se to povlečení samo nevymění a nevypere.

Cituji Lalka01: Fakt nemám v úmyslu se někde plížit a schovávat, aby mě nikdo neviděl a nechytl, koho si to tam vedu...

tak to se nemáš čeho bát a zeptej se rovnou recepní, ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené