arrow
profile_image
Becky01
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
koukala jsem, že se tu občas řeší i výklady snů. Někdy se mi zdá něco, co snáře asi dost těžko vysvětlí.. Asi před deseti lety zemřel jeden mně velice blízký člověk. Někdy se mi zdají sny, kde vystupuje, trávímě spolu volný čas, něco docela podobného, co bychom asi prožili, kdyby nezemřel, na konci se se mnou vždycky rozloučí a odejde, nebo odjede pryč. Tyhle sny přichází zcela nahodile, i když se o tom člověku nemluví, nevzpomíná na něj.. Vždycky jsou strašně živé, že si až ráno musím zopakovat, že tu už dávno není..
Stává se vám něco podobného? Nemyslím si, že by to bylo způsobeno steskem nebo tak něčím, přece jen už je to řadu let..

arrow
profile_image
PetVylez
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No,tak to mě až zamrazilo,když jsem si to četla.Já bych měla strach po takovém snu.Mě taky umřel před hodně léty blízký člověk,ale takové sny jsem neměla a nemám.Akorát se mi třeba stalo,že jsem šla po ulici a člověk,který šel naproti mě vypadal úplně jako ten můj blízký.Ale jak přišel blíž,tak to byl někdo úplně jiný,ale v té době mi bylo asi deset.Nechci odbočovat od tématu,ale mému příteli se stalo něco po čem bych se já asi zbláznila.Bylo to taky hodně dávno.Přítel spal a najednou se probudil,ve dveřích od pokoje viděl svého mrtvého dědečka a ten se držel těch rámů jak jsou dveře,prý vypadal úplně normálně a potom zmizel.Přítel říkal,že se mu to v žádném případě nezdálo.Bylo to krátce po smrti jeho dědečka,měli se hodně rádi.

arrow
profile_image
neposipik
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě se občas zdají taky podobné sny, Před pár lety mi zemřela babička, měla sem jí moc ráda a ještě teď je mi smutno, když si na ní vzpomenu, odešla strašně nečekaně a o to to bylo horší, nikdo to absolutně nečekal. Ale teď k těm snům... zdají se mi sny, kde jsme celá rodina s ní, prožíváme asi to, co bysme prožívali a dělali kdyby tu pořád byla, jsme v její domečku, který je už teď, po její smrti prodaný. Vaříme, povídáme si, smějeme se, prostě takové dny , jako sme trávili když ještě žila ... asi to bude tím, že mi ty dny chybí a stýská se mi po ní, i když na ní moc nemyslím a nemluvím o ní...

To jsou ale náhodou hezké sny Já bych si to asi vyložila tak, že mě ten dotyčný člověk chodí prostě jen navštěvovat alespoň do snů. Rozhodně bych za tím neviděla nic špatného. Je docela fajn, že můžeš s člověkem, který již není mezi námi, trávit čas aspoň takto

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Becky01

a proč ne?? nejsi jediná koho ve snu navštěvuje blízká osoba , která již není na tomto světě. Nic nenormálního to není , ba naopak.

Cituji mikkýsek: a proč ne? nejsi jediná koho ve snu navštěvuje blízká osoba , která již není na tomto světě. Nic nenormálního to není , ba naopak.

Přesně tak. Ty jsi možná už po letech příjmula, že není, ale Tvé podvědomí ne. To je přece normální. Mě ve snu takto "navštěvuje" spousta zemřelých lidí a většinou to je milé.

arrow
profile_image
Softligirl
od 21. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se to taky stává. Zdá se mi o dědovi, který je už dlouho mrtvý. Někdy se nás snaží tyhle sny varovat a někdy je to danné naší touhou a přáním se s nimi zase setkat. V tom druhém případě je to tak, že jsme je ještě nenechali odejít, protože na ně pořád mylíme. Znamená to, že je nejlepší čas se s jejich odchodem smířit.. Smrtí život nekončí.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zrovna včera jsem byla na houbách a vzpomněla si na mě velmi blízkého člověka co tu již není jak ráda by asi houbařila . Vzpomínala jsem na to a promlouvala k ní jako by byla vedle mě. a ejhle dnes v noci ve snu mě tato osoba navštívila.Jak krásně se dá komunikovat s lidmi , kteří tu již nejsou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené