arrow
profile_image
Nicolata
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte s tímto někdo zkušenosti, co to může být? Na netu jsem četla, že to může být zánět jater, ale nevím nevím. Jsem teď na dietě a evidentně spaluju hodně tuku, takže to přes játra jde, může to být tím?

Nepíšeš důležité informace - kolik dní, jestli by to bylo všimnutelné i při pití hodně vody, kdy bývá moč skoro bezbarvá..
Že by barvivo z potravin/nápojů?
Vzpomínám, co jsem čůrala po echt malinové limonádě

arrow
profile_image
Nicolata
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to už cca týden, tekutin piju opravdu hodně, hlavně zelený čaj a večer si dávám rozpustný hořčík. Přijde mi, že je to od doby, kdy jsem začala brát tablety ostopestřce, právě abych játra podpořila v čištění.

Co se týká jídla, tak tam si nejsu vědoma ničeho, co by to mohlo způsobovat, mám sice velký příjem zeleniny, ale to by se do moči snad nepromítlo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pravěpodobně to bude tím ostropeřcem. Nebereš při té dietě ještě nějaké vitaminy, třeba Béčko? Jeho vylučování totiž taky způsobuje, že moč je nazelenalá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tamaris: ...krmím se béčkem a moč je spíš nažloutlá, přesně jako prášečky

Hm, tak to asi ten ostropestřec, i bylinné věci umí udělat binec - takové ty čistící věci jako brusinky nebo chřest - po nich je zase moč pěkně cítit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené