arrow
profile_image
Ladybird
od 2. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
výhledově uvažuji o liposukci stehen. Nejsem obézní, pravidelně cvičím a snažím se jíst "správně". S touto částí těla ale prostě nejsem spokojená. Reakce manžela byla typu ať neblbnu, že to nemám zapotřebí a že se mu líbím. (Finanční stránku neřešíme.) Přitom kdyby přišel s tím, že mu vadí jeho kouty a chce si nechat udělat transplantaci vlasů, protože by se cítil lépe, nebudu ho přece odrazovat... Jaké jsou reakce Vašich partnerů na plastické úpravy tohoto druhu?

Můj to neřeší, vždy když mu oznámím, že jdu zase na liposukci tak se ušklíbne a řekne ať si nechám vysát hlavně mozek
Ale vůbec mu to nevadí, naopak si myslím, že je rád, že jednou nebudu jak vagon.
A kamarádi říkají, že to je normální, že když se ti něco nelíbí, tka si to prostě odsaješ, kdyby t odstával uši tak si je taky necháš seříznout, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ladybird
víceméně pozitivní, ze začátku vždy byl proti, ale pak uznal, že se to povedlo a že je rád, že jsem spokojená.

jajaja
nejsem tak moc přesvědčená, že je lipo záruka neztloustnutí, tukové bunky se mohou sakra hodně zvětšit, takže pokud lipo tak jedině s tou myšlenkou, že nechce člověk nabírat

arrow
profile_image
Ladybird
od 2. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Určitě si taky myslím, že po lipo se dá znovu přibrat. Já chci jen trochu zkorigovat to, co se mi asi nikdy klasickou cestou nepovede změnit.

arrow
profile_image
ija
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám lipo bochánků na stehnech už 6 let. Mezitím jsem občas 2 -3kg přibrala, pak zase zhubla. Ale nikdy ne na těch odsátých místech. Tam prostě nepřibírám.
Jinak jsem opracovávala manžela asi přes rok než jsem ho přemluvila. O peníze nešlo, ale je proti "zbytečným" zásahům do těla.

arrow
profile_image
smisek24
od 15. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ija
mám také po liposukci vnějších stehen 5 let, přibrala jsem skoro 8 kg a i na těch stehnech, takže vyhozené penízky

arrow
profile_image
Ava1
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky nejste tady některá co měla lipo a potom otěhotněla?Vždyť v těhotěnství přibere každá a docela by mě zajímalo jak potom ta postava vypadá když nepřiberete v těch odsátých místech????????To musí být děsná asymetrie přece...Já uvažuju o lipce stehen+boky,můj mi na to řekl že když chci ať na to jdu ale že se mu líbím i tak a nemyslí si že je to tak nutný..Jinak mám kamarádku které její přítel neustále předhazoval ať zhubne,ona se fakt snaží,cvičí atd. ale její slovanský typ postavy ji předurčil silnější stehna+boky takže nakonec ON jí navrhl liposukci a dokonce ji i zaplatil!!Ale trochu ho podezírám že ne proto aby ona měla radost ale protože on je takový povrchnější co na vzhled dost dá tak prostě chtěl mít doma kočku!

arrow
profile_image
ija
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

smisek24, měla jsem tumescentní liposukci u MUDr Vrbického a opravdu jediné na co se mohu spolehnout, že nepřiberu, jsou ta stehna. Nikde zatvrdlinka, prostě boží. To mmě mrzí, že nejsi spokojená, jaká lipo to byla? Ty ultrazvukové prý nejsou nic moc.

mě by manžel řekl, že nemám žrát a výjde to levněji U tohoto je potřeba taky ta vůle pak jíst zdravě a hlídat si jídelníček a ne jít na lipo a čekat, že už nikdy nepřiberu. Je to blbost

arrow
profile_image
smisek24
od 15. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ija
u dr. Liznera a byla to také tumescentrní liposukce, prostě už vím, proč se říká, že je třeba mít stabilní váhu. 2-3 kg to je asi málo, ale já přibrala těch 8 a prostě už to není takové jako když jsem byla po zákroku i dr. říkal že je důsledkem ztloustnutí

Gaba
Já mám po první lipo 5let a nepřibrala jsem ina té oblasti i když mám 5kg nahoře. Přibírat samozřejmě nejplánuji Při lipo se obvykle vysává 90%tuk. buňek. Takže pokud bych hodně přibrala, tak přiberu, ale nikdy ze mě už asi nebude takovej ten soudek, ne?

suflatko
Když budeš držet dietu zhubneš celá rovnoměrně, ale pokud máš například výrazné bůčky tak je tam i po zhubnutí budeš mít, kdežto po liposukci ti zmizí jen ty bůčky a tím budepostava rovnoměrněji vypadat. Blbost to není, můžu potvrdit fotkami, váhu mám stejnou a postava uplně jiná.
Ava1
Ptala jsem se na to doktora a on mi řekl, že sice přbereš, ale pak zase zhubneš, takže to je otázka pouze toho těhotenstvi, navíc v těhu by se mělo přibrat max 13kg (když jí člověk zdravě a hýbe se), většina té váhy je na břiše, takže toho bych se nebála, spíš hlídat tu váhu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ladybird
Ahoj, tak já než šla na liposukci, tak jsem se to bála příteli říct. Už jsem byla přichystaná to udělat tajně, protože jsem si myslela, že on to nikdy nepřekousne a jako bývalý atlet mě bude hnát do cvičení. Jenže mě překvapila jeho reakce, když jsem mu to řekla. Chtěla jsem hlavně ty bůčky (pneu kolem pasu), tak řekl, že se mnou půjde na konzultaci a pak se uvidí. Na konzultaci potvrdili, že v mém věku už bůčky cvičením neshodím, obešla jsem jich několik a pak souhlasil. Dokonce to celé se mnou absolvoval. Jezdil se mnou, přespával tam po hotelích(a to je dost pracovně vytížený) a pak se o mě staral. Dnes říká, že jsem to neměla nikdy zapotřebí, že se mu bůčky líbily, ale že si váží toho, co pro sebe dělám, že ikdyž nevím co dřív, tak se seberu a podstopím to se všemi problémy jen abych se mu líbila.

Můj partner mi na ní dokonce dal a i mě tam odvezl, protože když viděl že se snažím s tím něco dělat, že chodím cvičit s terérem a nic. Tak mi řekl, že jestli budu štasnější a že to mám fakt dědičný, že s tím sama nic neudělám. Je mi opravdu podporou ve všem.

Mi partner řekl, ať radši přestanu jíst sušenky po kilech a začnu chodit do posilovny, že pak už žádnou liposukci nebudu potřebovat. Ale nijak mě od toho neodrazovat, on už radši moje kosmetické úpravy ani nijak nekomentuje (kdysi říkal, že to nepotřebuju a bla bal),peníze to byly moje, navíc jsme se pak několik týdnů po liposukci neviděli, takže neviděl to tělo v tom zuboženém stavu. No ale jestli ještě na nějakou úpravu někdy půjdu, tak mu o tom nebudu říkat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené