arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to hloupost? Co myslíte? Jde to vůbec? Jen mě to tak napadlo.. mám hodně malá prsa, pojmenovala bych to asi 0- 0,5 ale nelíbí se mi velká ani střední prsa, ale malá, pevná, plná, maximálně číslo jedna.
Kdysi jsem se tu na diskuzi dočetla, že se implantáty dělají už od velikosti 100ml a něco takového by se mi líbilo, abych měla plná, kulatá prsíčka ale pořád velikost A. Myslíte, že to jde? Nevím, nevím, přemýšlím o tom, jestli to není zbytečné. Když silikony jsou prostě "dokonalé" ale to co mi vyrostlo, je takové malé a nepovedené a já bych chtěla nějaký tvar.
Mám 160cm a 50kg a myslím, že mám hodně malý hrudník, mě by se tam nic velkýho ani nelíbilo, pro mě, na můj vkus jsou i dvojky moc. Nebylo by šokující, přijít na konzultaci s tím, že chci pěkný jedničky?

arrow
profile_image
marrie
od 26. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moderátorka

Já myslím, že to zbytečné je. 100 ml by ani nebylo vidět. Sama mám 275 ml a mám průměrně velké dvojky - co bych za ně dala před operací a teď si jdu pro větší. Člověk, co žádná prsa nemá, si nedovede představit, co to je mít dvojky a myslí si, kdoví, jak to nejou velká prsa.. a opak je pravdou. Velká prsa jsou tak čtyřky, zbytek je opravdu průměr. Jinak podotýkám, že sama jsem opravdu drobná - 162 cm / 44 kg a nových prsou si všimlo jen pár kamarádů, protože to opravdu není žádná velká velikost.

laci
No určitě udělat silikonové jedničky není problém, sice implantáty 100ml se používají dost málo, tak by to asi doktora trochu překvapilo. Pokud si to opravdu přeješ, proč ne, ale počítej s tím, že Silikonová prsa rozhodně nejsou dokonalá, pokud do toho jdeš s takovou představou, tak na to radši zapomeň. Bavili jsme se o tom s doktorem a říkal mi, že z jeho pohledu se jim povedou vytvořit tak v 1-2případech z 10. A to je určitě ještě mín z pohledu samotných žen, které se prohlíží mnohem víc. Možná by stačilo jen zpevnit cvičením, zkusit nějaké zpevnující krémy, nevím. Dobře si to rozvaž, je u té operace dost rizik

pár fotek, 100ml nejde nikde najít, tak trošku větší

http://www.lussiermd.com/plastic_surgery_photos_br east_enlargement_150_01.html

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Marrie: to je fuk, můj názor a vkus mi nikdo nerozmluví, pro mě jsou dvojky hodně a prostě bych přála krásně jedničky prostě velikost A.

Já jsem chtěla vymodelovat pevné jedničky z toho co mám a doktor se na mne díval jak na nesvéprávnou a říkal, že pod 250ml silikonu mi s tím neudělá nic

arrow
profile_image
kuli
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

laci
Taky se mi líbí spíš menší prsa,ale zvaž,jestli má cenu do toho investovat prachy,levná sranda to zrovna není.

arrow
profile_image
amiris
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já sama silikony nemám a ani je neplánuji, ale přečetla jsem si několik diskuzí holek, co s tím mají zkušenosti, a podle mě je blbost řešit nějakých 100 ml... Protože tohle, jak jsem pochopila, je ryze individuální věc. Na nějaké slečně bude 250 ml vypadat úplně jinak než třeba na její kamarádce, takže pokud si to opravdu přeješ, bude asi lepší dojít přímo za doktorem a probrat to s ním. A toho půl čísla? No já nevím, ale holky tady doporučovaly i přípravek Stimulen, stojí pár korun, a prý některé díky němu dosáhly "pevnějších, jakoby nalitějších" prsou jak před menstruací... Možná i tohle s cviky dokáže zabrat, nevím, co všechno jsi zkoušela a co ne . Tak hodně štěstí

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pinkbutterfly: Díky moc, no nevypadá to špatně, jen bych asi chtěla kulatý. Ono těch 150 je v pohodě, i to bych snesla, dokud by to byly ty jedničky, dvojky prostě nechci. Ale zas jak říkáš, že to nemusí být vždy dokonalé, tak prostě nevím. Já svoje prsa nemám ráda, nějak se se svym hrudníkem nemůžu smířit a líbí se mi holky s maličkejma prsama co se nestydí je ukazovat a chtěla bych být jako ony.
Jako bojím se, že bych si pak říkala, proč sem si nenechala to co mám, fakt kdo ví jak by to dopadlo a vrátit to nejde. Ale zas když vidim těch spousta holek co maj ty prsa pěkně udělaný, bez problémů, co o tý plastice mluví jak kdyby šly do krámu pro rohlíky a vše bez problémů, tak mi připadá, že to asi nic neni, nic tak hroznýho.

arrow
profile_image
laci
od 29. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dainty: No tak v tom případě si měla jít jinam! Já si tohle nemyslím, viz ta fotka 150ml implantátů co posílalal pinkbutterfly, já ten rozdíl vidím a je to moc pěkný.

Cituji laci: no nevypadá to špatně, jen bych asi chtěla kulatý

Všechny ty fotky z toho odkazu, co jsem dávala, mají kulatý implantát. S implantáty budeš mít prsa tvarově jako teď akorát větší. Tak malý implantát jako je 100-150ml nedokáže tvar prsa nějak výrazně změnit. Třeba implantáty 600ml a víc už jsou hodně kulaté a prso v podstatě přebírá tvar toho implantátu, ale pokud chceš z půlek jedničky, tak to opravdu je na těch 100ml a prsa budou mít asi stejný tvar jako teď jen malinkato plnější.

Cituji laci: Ale zas když vidim těch spousta holek co maj ty prsa pěkně udělaný, bez problémů, co o tý plastice mluví jak kdyby šly do krámu pro rohlíky a vše bez problémů, tak mi připadá, že to asi nic neni, nic tak hroznýho.

Zkus si někdy přečíst tady na tom fóru http://www.justbreastimplants.com/forum/complicati ons/ kolik děvčat má problémy po operaci a mnoho jich má třeba 3, 4 i víc reoperací. Radši zkus něco jednoduššího, pořiď si dobrou podprdu a třeba se je naučíš mít ráda i bez silikonu.

pokud chceš tedy zvětšení jen minimální, o půl až jedno číslo, proč nejít na tu injekci? Někde je tu o tom i vlákno a bez řezání do těla....

arrow
Neprodává v Bazaru

[b]laci[/b,
určitě si zajdi na konzultace k dobrému chirurgovi. Můj názor je takový, že hodně malá velikost silikonů nebude vypadat ideálně - nevyplní celý prostor hrudníku a s největší pravděpodobností ta prsa nebudou plná (i když to budou jen jedničky). A je to velice individuální - někomu by jedničky udělalo 100 ml, někomu 250. Opravdu je potřeba osobní konzultace a možná od více odborníků pro srovnání. A počítej s tím, že procházka růžovou zahradou ta operace rozhodně není, bolí to, je to velké zrdavotní riziko a nikdy nevíš, jestli zrovna Ty nebudeš mít komplikace. Tohle všechno je třeba zvážit a připadá mi, že na to, aby se člověku prsa změnila téměř k nepoznání, je to zbytečný zásah do těla. Ale držím palce, ať už se rozhodneš jakkoli.

arrow
profile_image
ketrin12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji laci: Díky moc, no nevypadá to špatně, jen bych asi chtěla kulatý. Ono těch 150 je v pohodě, i to bych snesla,

no vidíš, tie na tom obrázku sa ti páčia a nie sú to Ačka ale Bčka. Najlepšie bude keď si na nete nájdeš nejaké obrázky svojej predstavy a s tým chd za doktormi a uvidíš čo ti povedia. Ja si osobne ale tiež myslím, že by si to pol čísla mohla radšej skúsiť cvičením a nejakymi mastičkami. Inak držím ti palce

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dasule: proč nejít na tu injekci? Někde je tu o tom i vlákno a bez řezání do těla....

podej info prosím, vůbec nevím, kde to hledat...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené