To se i taky stálo ale trvá to už přes pulroku... :/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 10:55:59 - Připojeno během spojování:
Nemůžu jíst

Ahoj, mám takový problém. Poslední asi 3 dny skoro nic nejím, protože vůbec na nic nemám chuť, ale přitom hlad mám, jenže skoro nic z toho co mi dříve chutnalo teď nepozřu . A přitom jsem jídlo vždycky milovala . Nedržím žádnou dietu, jen se snažím jíst v poslední době trochu zdravěji. Od čtvrtka jsem vysadila hormonální antikoncepci, tak nevím jestli to může být tím. Jediné, co mi nedělá problém sníst je asi tak banán, jenže jsem z toho pak hrozně nacpaná. Nechci mít nějakou poruchu příjmu potravy, chci jíst zase normálně. Nevím jestli s tím mám otravovat doktora, podle mě je to blbost, tak se ptám tady Vás, jestli třeba některá z Vás neví, čím by to mohlo být, jestli to třeba není tou antikoncepcí. Ale kdyby to trvalo víc než měsíc tak k doktorovi určitě zajdu, zatím ale doufám, že se mi to za pár dnů zase vrátí do normálu. Tak co myslíte? Máte s tím někdo zkušenost?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nemůžu jíst, protože mám sevřený žaludek, když mě něco hrozně trápí a může to být z důvodu, že jsi nachcípaná nebo, že máš antikoncepci

Reaguji na Sariella: no tak po třech dnes to podle mě na doktora fakt není... to jako promiň ale to se občas může stát

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na anojik: vždyť říkám, že k doktorovi nepůjdu, to leda kdyby to trvalo tak měsíc.. ale nechci nějak hubnout nebo tak.. mám 45 kg..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže holky, myslíte, že je to fakt blbost? Protože já s tím nemám vůbec zkušenosti, vždycky jsem se cpala jako prase .

Cituji Sariella: Takže holky, myslíte, že je to fakt blbost?

myslím že jo.. já jsem taky vždycky jedla snickersky po dvou a teď jich mám v šuplíku 10 avůbec na ně nemám chuť
až to bude trvat třeba 14 dní tak si zajdi za doktorem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

přesně tohle jsem měla stresem

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ono se to zase vrátí do normálu hodně brzy. Záleží ale na tom, jestli tě něco vnitřně stresuje nebo ne, ale prostě se musíš i torchu přemoct a jíst, i kdyby přesnídávky a polévky, ale jíst. Pak ti akorát bude víc zle z prázdnýho žaludku a nebudeš mít chuť už na nic.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Právě, že stresem to určitě vůbec není. Jsem teď poslední dobou snad i šťastnější než kdy jindy, takže mě určitě vnitřně nic netrápí, bohužel jen to jídlo. Ale samozřejmě se snažím něco sníst, jen to jde bohužel těžko. V nejhorším případě se budu krmit samými banány .

Cituji Sariella: krmit samými banány .

jak opičky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji vourara: jak opičky

Jojoo... hlavně, že budu jíst alespoň něco .

arrow
profile_image
katmarkovacz
od 11. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybys začala hubnout nějak hodně, tak můžeš zkusit třeba Nutridrinky, hodně lidí to pije právě v těch obdobích, kdy nemohou nic pozřít, aby do sebe alespoň něco dostali )

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemůžeš to mít ze stresu? Nebo nebyla jsi nějakou dobu ,,o hladu"? Já jsem teď 1 den nejedla vůbec nic (semlelo se to, stres, akce, ne schválně) a ještě jsem si nenavykla jíst jako dřív, protože jsem jedla vážně hodně, hned se mi stáhnul žaludek a druhý den jsem myslela, že do sebe nic nedostanu. Nemysli na to, nestresuj se, necpi to do sebe přes moc, ono to půjde uvidíš.

arrow
profile_image
Sysi
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

občas se mě to taky stává. vydrží to tak 3;4 dny, pak mám pár opravdu žravých dnů a nakonec se to srovná. se stresem to u mě nic společného nemá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené