arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pett21: Kdyby šlo jen o to, že se ti občas nechce a je stereotip to se dá napravit, ale jakmile je tahle nechut' tak to už je o psychice a i kdyby tvůj manžel udělal cokoliv pořád je to on a vrátit se to nedá. Můžete zkustit nákou poradnu, ale to moc nepomůže tu touhu k němu ti to nevrátí jenom se ti to ještě víc zprotivý. Občas se tohle ve vztazích stává bohužel pak, ale většinou skončí málokdo to dokáže přetrpět dokonce života.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si nemyslím, že řešením by byl jiný chlap. Čemu by to pomohlo ve vztahu manželů/partnerů? K ničemu, akorát by to rozvrátilo vztahy.....

arrow
profile_image
Renule77
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia: Jo, to máš možná pravdu. Ale ono je to špatně proveditelné. Dovolené máme 5 týdnů... do toho musíme vecpat prázdniny dětí, Vánoce atd. Děti jsou ještě malé a dovolené organizujeme hlavně kvůli nim. Možná až budou starší a na ty dovolené s náma nebudou chtít jezdit... jenže to mi bude 50....
Možnost "jiný chlap".. .no nevim nevím, jestli bych se pak dokázala manželovi podívat do očí... je to tenký led, stačí málo a to už se fakt můžem rovnou rozvést. A otázka je, jak dlouho by mě to s tím jiným chlapem šlo... zase by to třeba uvízlo ve stejných kolejích a byla bych tam, kde jsem teď. Navíc, vůbec si nedovedu tuto situace představit. Naše děti na tatínkovi hrozně visí, milujou nás oba dva, jsou šťastné, když jsme spolu... toto by odnesly hlavně ony.
Jooo, kéž by tak existovalo něco, co by mě nějak "nastartovalo"....
Utěšuje mě na tom jediná věc, zní to trochu sobecky, ale je to tak - nejsem sama je nás víc.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si myslím, že část žen prostě sex k životu příliš nepotřebuje, řeči typu jako zapalte svíčky, dejte si víno, změňte prostředí, místnost, běže do hotelu atd. nefungují, to mi věřte.... Já tenhle šílený útlum zažila při braní HA - nebyl to tedy jen útlum, byla to až averze na sex, po vysazení jsem byla jako probuzená, jak jsem se dočetla v mnoha diskuzích působí tak HA na 80 procent žen a to jak kombin. - estrog.+ estagen. tak čistě gestagenní a taky Mirena. Pročetla jsem toho dost a u Mireny se tedy ještě dost často přidávají kromě nechuti na sex deprese.
Takže po vysazení Ha se to hodně zlepšilo asi tak na rok pak to šlo zase do mírného útlumu, první polovina cyklu tak do 15. dne je v pohodě a sama někdy přijdu za manželem první, protože vím, že to ocení ale druhá poloviny cyklu už je to se mnou horší a spíše se musím do toho nutit, pomáhá mi třeba Bikram Yoga - tělo se pořádně prokrví a prohřeje a já mám daleko víc chuť na sex, no a když třeba vidím, že fakt celý týden se mnou nic není tak navrhnu manželovi, že se pomilujeme ale pořádám spíše o rychlovku, že prostě na to extra chuť nemám ale ráda budu v jeho blízkosti (což ráda jsem) a udělám kompromis.
Ono to jinak moc řešení mená ale je mi jasné, že to nějaký problém dnešní doby nás žen, koukněte na internet a do novin kolik jen těch privátů ve městech co fungují hlavně během dopoledních a odpoledních hodin a všechny se dobře uživí hádejte proč? Všem musí být jasné, že tam nechodí jen svobodní a rozvedení ale většinou ženatí právě proto, že se jim doma nedostává to co by chtěli ale přitom si manželství rozbít nechtějí. To je ta lepší verze, horší verze je, že si chlap narazí milenku a nakonec od manželky odejde za ní (milenka je většinou těhotná) takže nechci malovat čerta na zeď ale pozor na to, myslíte si, že je relativní klid ale muž bez sexu nebude tomu věřte a začne si to řešit jinde...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Renule77: Možnost "jiný chlap".. .no nevim nevím, jestli bych se pak dokázala manželovi podívat do očí... je to tenký led, stačí málo a to už se fakt můžem rovnou rozvést. A otázka je, jak dlouho by mě to s tím jiným chlapem šlo... zase by to třeba uvízlo ve stejných kolejích a byla bych tam, kde jsem teď.

je to jak píšeš, na chvíli tě to nakopne - protože my ženy se většinou vyspíme jen s tím do koho se zamilujem (je to tedy erotická fascinace) a pokud máš žaludek na to, si představovat doma při milování milence tak se to i doma velice zlepší - jen aby se manžel tomu nedivil. Ovšem toto nejde provozovat dlouho, protože to naruší celou tvoji psychiku a je to dost problematické na organizaci času a tak to buď zkončí nebo druhá verze, že s tím novým odejdeš a pak to za čas bude ve stejných kolejích jako s manželem.

arrow
profile_image
Nina91 mojeid
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já s touhle situací zkušenosti nemám, ale přijde mi, že to může být i tím, že máte ještě tak malé děti... že se podvědomě zaměřuješ víc na ně než na manžela, protože tě v tomhle věku ještě dost potřebují. podle mě by se to mohlo zlepšit tím až povyrostou a budou víc samostatné. jinak zkusila bych to co říká Tiakia, někam jen s manželem odjet. další věci co mě napadají je třeba si někdy zkusit už během odpoledne psát s manželem erotické sms, aby až dojdeš domů jsi na něj byla už natěšená a nemusel tě svádět ve chvíli, kdy jsi už unavená po celém dni a nic se ti nechce... nebo třeba častěji podnikat věci s kamarádkama a tak, aby ti byly chvilky s ním vzácnější a těšila ses na něj... popřípadě randila s jinými muži aby sis uvědomila, jak umí být někteří marní a docenila tak svého chlapa...

Podle mě je to jen otázka času. Žádný vztah nemůže fungovat dlouhodobě bez sexu. Nedokážu si představit chlapa pod padesát, co bude dlouhodobě abstinovat kvůli nechuti partnerky. Tak to prostě nefunguje a dřív, nebo později se vztah rozpadne.
Neporadím jak to překonat, ale pravidelný sex je pro fungující vztah základ. Přeci to není takový problém, když je mazlení příjemné, pokračovat dál, ikdyž samy orgasmu nedosáhnete. Já vás teda moc nechápu.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nina91: zkusit už během odpoledne psát s manželem erotické sms, aby až dojdeš domů jsi na něj byla už natěšená a nemusel tě svádět ve chvíli, kdy jsi už unavená po celém dni a nic se ti nechce

no to nevím, já to mám právě tak, že v momentě kdy žhavým dráty chuť mám, přítele to nabudí, ale já když pak přijdu domů, tak bych šla nejradši spát a ne sexovat, on by na mě naopak po příchodu nejrydši skočil hned u dveří.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Renule77: Nevím, zda je to únavou...

Dá se říct, že je to únavou. Jako se vyvíjí sám člověk, jeho vztahy, tak se vyvíjí i sexuální život a to, co popisuješ, je běžné. Zhruba po cca 10/12 letech vztahu získáš na věc nový pohled, nový přístup a dojde ke změně ve vnímání. Svoji roli hrají takové věci, jako nutnost přijmout partnera z hlediska sexuálního života jako "doživotního" atd. Samozřejmě děti budou odrůstat a vůbec se to bude všechno měnit. Nemůže být pořád všechno jen růžové, ale podle všeho máš dobrého chlapíka, tak to ustojíte. Ikdyž uznávám, že žádná prča to není. Až spolu budete třeba 17 let, tak to uvidíš zase jinak.

A udělat si volný víkend není vůbec marné.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Renule77: Děti jsou ještě malé a dovolené organizujeme hlavně kvůli nim. Možná až budou starší

Až budou děti starší,tak tímto stylem už budeš dávno rozvedená.
Je fajn veškerý volný čas věnovat dětem,ale ono taky je potřeba žít.
Zní to sobecky,ale funguje to.Relaxovat na prosluněné pláži s drinkem v ruce a nemuset myslet na to,které dítě se utopí nebo ztratí když zavřeš oči je balzám na duši.Navíc zrelaxovaný a opálený manžel se ti bude zdát velmi přitažlivý ve chvíli,kdy odpočatá budeš i ty.Budete mít společný čas jen pro sebe.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

K té dovolené - nemůžou jet někdy někam s prarodici? A vy byste v ten samy cas jeli někam sami spolu. Nepřijde mi to jako nic špatného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je to smutné ale znám hodně manželu kde žena ztratila postupně chut na sex a manžel to samozdřejmě časem začal řešit bokovkou,jen ale milenka,jedna a třeba dlouholetá,jen kvuli sexu,ta milenka byla zas vdaná a chlap třeba furt na cestách.Nechtějí rozbíjet rodinu jen kvuli sexu,pokud to někomu takhle vyhovuje tak proč ne,já bych to nedokázala,lehce se zamiluju.
Není příjemné se do sexu nutit.
Já tento problém nemám ani po šesti letech,ale byla doba kdy jsme taky neměli moc chut,bud já nebo přítel,vždycky chtěl jen jeden z nás.Naštěstí to přešlo
Možná je to i tím že na sebe máte málo času,nebo málo aktivit společných.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Eleanora22: Podle mě je to jen otázka času. Žádný vztah nemůže fungovat dlouhodobě bez sexu. Nedokážu si představit chlapa pod padesát, co bude dlouhodobě abstinovat kvůli nechuti partnerky. Tak to prostě nefunguje a dřív, nebo později se vztah rozpadne.
Neporadím jak to překonat, ale pravidelný sex je pro fungující vztah základ. Přeci to není takový problém, když je mazlení příjemné, pokračovat dál, ikdyž samy orgasmu nedosáhnete. .

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Renule77: Tak to je smutné,místo abys hledala chybu v sobě abys stačila manželovi tak to chceš řešit nevěrou,to by měl spíš on pokud mu nestačíš a nepotřebuješ ho.
Ty se modli aby nemyslel na to co ted píšeš,třebas ho něco takového taky napadá.

Cituji Tamara79: Tak to je smutné,místo abys hledala chybu v sobě abys stačila manželovi tak to chceš řešit nevěrou

četla jsi vůbec téma??
vždyť Renule píše:

Cituji Renule77: Možná by to s jiným chlampem fungovalo... ale to já nechci.

Cituji Renule77: A slovo "nevěra" je pro mě velké tabu, jsem takto vychovaná, a nikdy bych si nic takového nedovolila.

Cituji Renule77: Navíc, vůbec si nedovedu tuto situace představit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené