Poslední dobou pociťuju divnou věc, tak bych chtěla vědět, jestli někdo zažil něco podobného - mám odpor si po ránu čistit zuby, protože už jen z představy té zubní pasty v puse se mi navaluje. Jako samozřejmě si zuby vyčistím, ale většinou to nechám těsně před tím než odejdu z domu, listerine nebo mentolovou žvýkačku po ránu na lačný žaludek, to bych se asi pozvracela (po tom listerinu se mi to opravdu jednou už už málem stalo, takže už ho ráno nepoužívám), přitom normálně přes den s tím vůbec nemám problém.
Jo a ještě bych dodala, že normálně přes den nebo večer je mi to čištění i příjemné, zuby si čistím klidně i 6 minut, ale prostě poslední dobou poránu mám k tomu odpor.

Taky tedy nedávám po ránu nějaké typy potravin, které jsem přes den normálně schopná do sebe dostat, ale to jsem měla už jako malá, že jsem měla někdy nechuť k snídaním, tak jsem v tom neviděla žádný problém, ale s tím čištěním zubů už je to i omezující a trochu nepříjemné, je to nějaká forma nechutenství nebo čím by to mohlo být?

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to divné nepřijde, já to mám taky tak, ale mění se to s denní dobou. Čím dřív si ráno čistím zuby, tím je to horší, ale vadí mi teda jen čištění zadních zubů, protože mám obecně nízký práh dávivosti. No a co se týče toho jídla, to mi přijde ještě normálnější, že ráno je ti zle z představy, že jíš třeba smažený řízek, mě spíš přijdou divní lidi, kteří by ho klidně snědli Ale pak přes den už by sis ho samozřejmě dala. Takže sečteno, podtrženo - nevím, čím to je, ale je to dle mě v pořádku.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To já mám něco podobného. Ráno se mi chce zvracet ze všeho (jídlo i čistění zubů). Ale nevím co proti tomu

arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle prý může způsobovat těhotenství

Cituji indulona: Čím dřív si ráno čistím zuby, tím je to horší

No přesně tak to mám, když musím vstávat hodně brzy, je to o to horší.

Cituji indulona: vadí mi teda jen čištění zadních zubů, protože mám obecně nízký práh dávivosti.

Mě nevadí ten kartáček, jako spíš ta zubní pasta.

Cituji indulona: to mi přijde ještě normálnější, že ráno je ti zle z představy, že jíš třeba smažený řízek

kdyby smažený řízek... Mě už vadí i pečivo například, nebo zelenina. Jediné co mi nedělá problém je nějaký jogurt - ale nesmí být ovocný nebo kyselý, takže je to většinou něco s příchutí vanilky třeba, nebo ještě líp něco tekutého - jogurtový nápoj nebo nějaké mléko, což je většinou samý cukr bohužel...no nic moc zdravého. Nebo banán občas snídám, no když to teď vidím napsané, tak koukám, že se mi ten výběr dost zužuje.

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě je zas odporné když si čistím zuby delší dobu a mezitím nevyplivnu, třeba 3 minuty (většinou si čistím a jdu si třeba sendout k TV ) , a najednou se mi z toho začne chtít strašně zvracet a to běžím největší rychlostí do koupelny.. takže mě to divný nepřijde, možná je to tím, že si čistíš na lačno

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji gumisek: Poslední dobou pociťuju divnou věc, tak bych chtěla vědět, jestli někdo zažil něco podobného - mám odpor si po ránu čistit zuby, protože už jen z představy té zubní pasty v puse se mi navaluje.

Svého času jsem to měla stejně - co si vyčistit zuby alespoň bez pasty? Svěží dech Ti to sice nezaručí ale alespoň bdueš mít zuby čisté...

Cituji gumisek: Mě už vadí i pečivo například, nebo zelenina. Jediné co mi nedělá problém je nějaký jogurt - ale nesmí být ovocný nebo kyselý, takže je to většinou něco s příchutí vanilky třeba, nebo ještě líp něco tekutého - jogurtový nápoj nebo nějaké mléko, což je většinou samý cukr bohužel...no nic moc zdravého. Nebo banán občas snídám, no když to teď vidím napsané, tak koukám, že se mi ten výběr dost zužuje.

hele já jsem na tom stejně, většinous e donutím sníst rohlík ale už několikrát málem letěl Někdo to tak prostě má, o víkendu nemám problém a snídám později, ale když jdu ve všední den do práce, tak mě to fakt stojí pemáhání sníst něco

Cituji bakalářka: co si vyčistit zuby alespoň bez pasty?

Já bych bohužel asi nedokázala vyjít z domu bez normálně vyčištěných zubů, a to asi ani kdybych se u toho fakt měla pozvracet, takže si je normálně vyčistím i s pastou, jde jen o to, že ty rána jsou čím dál nepříjemnější, tak jsem chtěla zjistit, jestli by se s tím nedalo něco dělat.

arrow
profile_image
lenicka13
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pokud ti vadí mentolová příchuť pasty tak zkus třeba Perličku

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lenicka13: pokud ti vadí mentolová příchuť pasty tak zkus třeba Perličku

Taky jsem to chtěla napsat, napadla mě třeba pasta Tuti Fruti, to je taková pasta mého dětství, tu jsem snad přímo jedla. Už se asi nedělá, ale je spousta jiných podobného druhu.

Cituji bakalářka: o víkendu nemám problém a snídám později, ale když jdu ve všední den do práce, tak mě to fakt stojí pemáhání sníst něco

to mám stejně, proto snídám až v práci, nějaké 3 hodiny od probuzení

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mroskvicka: nedávno jsem si dala v autě žvýkačku a za pět minut jsem ji musela vyplivnout jak mi bylo zle

já si naopak mentolové žvýkačky dávám, aby mi v autě zle nebylo

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kdyby to bylo z těhotenství, tak jsem těhotná už od malička A je pravda, že pokud jsem ráno nervózní, tak je to mnohem horší, ale i tak to s těma snídaněma není žádná hitparáda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené