Som 2 mesiace po operacii...A včera som si uvedomila hroznú vec...A to je tá, že necítim bradavky, a aj prsia len trochu. Po operácií som ich citíla, a aj trochu väčšmi ako pred operáciou. A ono mi postupne tá citlivosť odišla. Som z toho trochu smutná. No nie trochu, ale veľmi smutná, bo pred tým ešte keď som prsia nemala, a bozkával mi ich chlap, to bol úžasný pocit, no a teraz to ani necítim (. Som čítala na nete, že tá citlivosť za za pár mesiacov, až do roka vráti, alebo výnimočne, že sa nevráti vôbec.Tak sa teraz bojím, že mne sa nevráti vôbec. Máte s týmto problémom niekto skúsenosti?Vopred ďakujem, za radu.

arrow
Neprodává v Bazaru

evciatko7
Ahoj vůbec se neboj, ještě je brzo já jsem dva měsíce po operaci a citlivost se mi vrátila jen do jedné bradavky...ale doktor říkal, že se to může vrátit v podstatě kdykoliv, buď hned nebo za měsíc nebo za tři nebo taky za dva roky...říkal, že mu volala pacientka, u které už byli smíření že se jí citlivost nevrátí, že po dvou letech se jí citlovst vrátila takže se vůbec neboj, určitě se vše srovná, tak jak má být

arrow
profile_image
kuli
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

evciatko7
Ahoj,jsem měsíc po modelaci a zatím taky cítím jen jednu bradavku.Na klinice mě ujistili,že se to srovná,může to trvat i rok,ale spraví se to,neboj!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené