Již asi týden mám nepříjemné pocity na temeni hlavy. Když se česu, nebo se zatahám malinko za vlasy na temeni hlavy, je to velmi zvláštní až bolestivý pocit, jako bych měla nedokrvenou oblast temene. Nevím, co to může způsobovat a docela mě to zneklidňuje. Máte někdo podobné zkušenosti?

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle mi někdy dělá, když mám třeba celý den stažené vlasy do culíku a pak je večer rozpustím, tak mě jakoby bolí vlasy u hlavy, jejich pohyb, když je pročešu apod.. Ale během chvíle to přejde..

Reaguji na Miska86: Je to něco podobného. Nebo někdy když je hlava moc dlouhou dobu opřena např. o jedno místo, může se to místo malinko nedokrvit, ale po pár minutách to většinou hned přejde. S tím rozdílem, že mě to nepřechází...

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Michelless:
Jej, tak to nevím, no Třeba poradí někdo jiný..

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Někde jsem četla, že by mohlo jít o tzv. přechodný záchvat ischemické choroby (místního nedokrvení tkáně), spojený se zúžením krční tepny, kdy se dočasně omezí přísun krve do mozku.
Příznaky: přechodné znecitlivění nebo brnění v některé části těla, zastřené vidění, zmatenost, potíže při mluvení, neschopnost pohnout pažemi či nohami, mdloby, závratě.
Nevím, jaké všechny příznaky máš, ale s tím znecitlivěním by to tomu mohlo nasvědčovat, ještě, když jde o hlavu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené