Ciriel
Ahoj, prosím tě můžeš sem nebo na můj mejlík napsat :Co jsou přesně krátké, dlouhé sacharidy, co vše dát do bílkovin...co kdy asi tak jíst v den , kdy se jde cvičit, před a po a v den, kdy se cvičit nejde.. co jíst dopolko a co odpolko nějaké vyzkoušené rady a nebo, kde jsi to všechno nastudovala Díky moc

Holky já myslím že na každého prostě působí něco jiného.. Mě právě nejvíc zabírá nejíst večer. Když potřebuju shodit nějaké to kilo,tak přestanu jíst v 18h a už jenom piju a za měsíc mám tak dvě kila dole. V jídle se jinak vůbec neomezuju,jím uplně všechno na co mám chuť, ale nepřejídám se. Ráno si dám ovoce a jogurt a pak v průběhu dne normální jídlo tím že nejím večer si udržuji váhu a na mě to funguje skvěle.

Jinak proti celulitidě používám gel od Vichy a je opravdu super.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

popelka72

vše, na co se ptáš, najdeš tady www.f-sport.cz

najdeš tam info o sacharidech, najdeš tam co jíst a co ne, co jíst před cvičenim a co po, co jíst dopo a co odpo. jen ty dny, kdy se cvičí a kdy ne, se skladbou nelišej. de jen o dobu před sportem a po něm, tam se trochu něco přidává, ubírá.

asi se tam budeš prohrabávat dlouho, ale stojí to za to. zbytek najdeš vše na netu.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hana Marková

obávám se ale, že ty dvě kila, co máš za měsíc dole, sou dvě kila svalů - nic jinýho, když má tělo nedostatek energie, se nepálí - jen a pouze sval.

ten od vichy je na celu fakt dobrej, v podstatě mi po něm kdysi úplně zmizela.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Atanera

dobrá, zejtra koupim nějakej ten zeštíhlující, zkusim asi ten dermacol zase, nebo třeba objevim něco novýho...

no, přesně chápu, co myslíš s tim smířenim se, jak kůže vypadá. taky se toho bojim už předem, že na mě bude něco viset a na těch mladejch ne...tohle je asi pro ženskou fakt těžký, prostě nemůžem pochopit, že čas má prsty všude. no tak i tak, moc na tom měnit nemůžem. můžem bejt rádi, že aspoň v dnešní době je dost možností, jak se vylepšit a mít ze sebe co možná nejlepší pocit.

už teď si řikám, že jestli budu mít po dětech vytahaný prsa, taky se operaci bránit nebudu. sme tu jen jednou a žena bejt krásná prostě chce.

Ciriel
mít po dětech vytahaný prsa, taky se operaci bránit nebudu
jedině dobře, já lituji toho, že jsem na to nešla už před 8 lety

Ciriel
No já jsem ale nepsala že nemám dostatek energie sportuju docela dost, chodím na squash, brusle, bazén občas aerobic,tak jsem pořád v pohybu.. a když mám pocit že mám trochu těsnější kalhoty,tak přestanu jíst večer a za měsíc je to zas v pohodě. Když to vydržím dýl tak taky hubnu ale to nechci. Spíš jen tak udržovat tu váhu v rozmezí 2-3 kg.

Ale jak říkám každému vyhovuje něco jiného, mě zabírá tohle

Hana Marková
udržovat tu váhu v rozmezí 2-3 kg
taky si takhle udržuju váhu, ale já mám trochu jinou metodu, ta zase vyhovuje mě, stačí mi na to týden

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ciriel
Díky, už mi jsou ty dlouhý a krátký sacharidy jasný.
Atanera
Prosím Tě, hloupě se zeptám na ty masáže. Taky mi přijde důležitější pravidelnost a technika než krémy. Co já jich už vyzkoušela . Chci se zeptat, jestli se masíruješ jen rukama, nebo jsou doporučovaný sisálový rukavice, gumový masírovátka s čudlíky, různý další mašinky... Co se techniky týče, zdola nahoru, to je jasný, bereš to od kotníků po bříško nebo jen od kolen? Někde píší krouživě, směry se u zdrojů liší, ve Weyergansu mi zas tvrdili, že rovně k lymfatickým uzlinám. Tak nevím... Mně je nejpříjemnější rukama od kolen krouživě k uzlinám. Ale nejpříjemnější nerovná se nutně nejlepší, že? Mléčná okoláda s oříšky taky asi není nejlepší potravina... Díky D

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Atanera
Ještě jsem zapomněla - jak dlouhou dobu se asi - na minuty - masíruješ? Díky díky

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hana Marková

ale pokud třeba 5 hodin v kuse nejíš, což večer těch 5h, než deš spát, dá, tak tělo potřebuje ještě fungovat - někde energii brát musí. když ji nedostává průběžně ze stravy, začne spalovat bílkoviny - svaly.

věřim, že ti to zabírá. taky lidi hubnou, když přestanou sportovat. najednou de váha dolů. klidně i trochu objem. ale oboje sou to svaly, ne tuk. a to už je otázka, kdo chce co z těla sundat. já teda tuk.

džína
neni zač. strava by měla obsahovat hlavně ty dlouhý, ty sou plnohodnotný. jinak mám na Ataneru stejný otázky - masíruju takovym tim čudlíkovym. a každou nohu tak 2 minuty, to je možná málo...

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

džína

s tou čokoládou - JE!!!!!

Atanera
Aha a jakou metodu?? Prozraď nám

Ciriel
No já většinou po té osmé hodině toho už moc nedělám.. ale samo že když někam jdu večer a příjdu domů v noci,tak se najím samozřejmě i později..
Mě ta váha pořád takhle kolísá 2-3 kg nahoru dolů,takže to není nějaké rapidní hubnutí spíš jenom takové udržování

džína
Hana Marková
já se masíruji jenom od kolen směrem k tříslům kdouživými pohyby a přes zadek taky. Jedno stehno s půlkou zadku tak 5-7 minut, snažím se co nejdéle, ale je to nudné. Masíruji se kartáčem s těmi bodlinkami, ale chce to jemně, aby pak nepraskaly žilky. Já si myslím, že i těma rukama to bude postačující, důležité je zahřátí.
určitě to ale taky nemusí působit na každého a je pravda, že za 14 dní se výsledky nedostaví, musí se vydržet, je to jako se vším, dieta taky nefunguje hned

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené