Gigigirlone
Nech si udělat to co měla Verca, je to praktické a vkusné, narozdíl od dlouhých přezdobených drápů, které si některé nevěsty nechají udělat. Řekni nehtařce, ať ti je udělá tenké. Když je pak necháš odrůst nebo lehce zpilovat, nijak si svoje nehty nezničíš a když je pak ještě zkrátíš, určitě ti nebudou vadit ani v práci.

arrow
Neprodává v Bazaru

nebo můžeš zkusit akryl ten je takový tenčí a na nehtu nejde tolik vidět jako gel. Myslím si že za tři týdny nemůžeš chtít po svých nehtech zázraky.
Mrkni na nějaký obrázky gelových nebo akrylových nehtů. Nemusíš si dělat nějaké dlouhatánské drápy. Udělají ti aji krátké gelové a tím kouskem umělého nehtu budou mít dokonalý tvar.
Musíš si přece svůj dne užít ne? Být krásná! Cítit se dobře to je asi nejdůležitější.

Mě se vždycky na přírodním nehtu lak hned oloupe a nehet se zatrhne tohoto se u gelových vůbec nemusíš bát budou běhěm tvého dne dokonalé od rána až do večera

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nejsem zastánce umělých nehtů, ale něco na způsob těch od verči je hezké

sice gel, ale přirozený.

podle mě by na nevěstiných rukou na fotkách měl vyniknout především prsten a ta ruka sama o sobě, ne nehty, tak bych s nenechala dělat ani dlouhé drápy, ani oplácané třpytivýma kamínkama.

hlavně si nenech dělat nic delšího, než na co jsi zvykláty a okolí, aby ses cítila dobře... kamarádka si nechala na svatbu udělat ty děsně kýčovité dlouhé zdobené drápy a neuměla se s tím pak ani najíst, a celou dobu drápala ženicha při tanci všude možně, zatrhávala si punčochy a podobně byl z toho dost špatný a ona taky

já jsem pro přirodní nehty, za tři týdny, když se budeš starat, ti narostou, před svatbou si skoč na profi manikuru a je to. Myslím si, že až budeme jednou ukazovat dětem svatební fotky s gelovkama, budou se ptát, co se to nosilo za divný nehty... protože podle mě to poznat prostě je.

Kokinecka
nadherné, chystám se na nehtíky a kdybych nebyla puntičkář, tak si je hned nechám udělat, ale byla bych na nervy jak by mi odpadl kamínek. Pokud je nehtařka profík udělá ti nehtíky tak aby to nebyly kopyta a klidně můžou vypadat decentně, jde ti jen o to pokud jsem to dobře pochopila, že chceš mít ve svůj den D vše perfektní a spoléhat na to, že si nechtěně někde odlomíš den před svatbou svůj nehet, což zákon schválnosti existuje, takhle budeš mít aspoň klídek u něčeho, že bude ok. Pokud jsi z okolí Ostravy můžu ti dát číslo na fakt super kočku, která ví co dělá a dělá to fakt dobře. Ale samozřejmě co člověk to názor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lulča
moc se mě nelíbí jak jsou dlouhé. Ty kamínky by asi na nehtech moc dlouho nevydrželi přei běžném nošení, ale na ten den D by určity bez úhony přežili
Jsem ráda že má alespoň někdo stejný názor
Taky si myslím že je dost pravděpodobné že se nehet např. tři dny před svatbou ulomí zatrhne a co pak?
Ale tak každému se líbí něco jiného že? Jen mě by z toho asi ranila mrtvice. Myslím že decentní třeba jen bílá francie bez ničeho je 100x lepší než zalomenej nehet.

Patty
Je pravda, že záleží, jak se ty nehty udělají. Ale docela bych se bála, hodně manikérek je dělá hrubé, hranaté... Pěkné decentní nehty opravdu pohledat. A jak už tady bylo napsáno, často se fotí detail ruky s prstýnkem a mít pak na památečním fotu plastové nehty? Já jsem určitě pro kratší upravené nehty. Ty na obrázku mi přijdou jak od kolotočů.

Kokinecka
100% souhlasím, já mám nejtíky už nekolik let a neumím si přestavit je nemít. Délka je sice delší, ale na nich aspoň ty kamínky vyniknou, nakrátkych jich není tolik Jinak já mám celkem pěkný tvar nehtu a dost pevné, takže bych je ani nepotřebovala, ale i když jsem měla jen svoje dlouhé, tak se mě hodně lidi ptalo zda je mám udělané...je hodně lidí co to nepoznaji, samozřejmě když to nejsou kopyta.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já souhlasím s holkama, které říkají - vyživovat, lakovat a nechat si na svatbu přírodní. Já mám svatbu za necelé 2 týdny a budu si dělat francii na přírodní nehty + na dva prsty na každé ruce malou bílou kytičku.
Já mám celkově ke gelovkám odpor (ještě jsem neviděla jediné, které by byly aspoň trochu přirozené) a na svatbu mi dlouhé umělé drápy připadají dost nevkusné.

Třeba obrázek, co sem dala Kokinecka mi přijde jako vrchol nevkusu. Ale znáte to : proti gustu...

Ahoj - nejkrásnější svatební nehty jsem viděla u kámošky, byly jemné, přirozené a na světle růžové s bílými oblloučky- tak podobně jako klasická Francie byl udělaný úžasný motiv květiny, který kopíroval květy ve svatební kytici - taková pro mně nepochopitelná stínovaná ruční mallba. Ptala jsem se na materiál byl prý to akrylgel a čínská malba - ale to moc nehtařek ručně nedělá - bylo to nádherné a originální - ty nehty nebyly vůbec dlouhé a jak vidím tak je moje teď už vdaná kamarádka nosí nonstop i když s jiným , ale taky senzačním zdobením.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dobře ty co jsem sem dala tak jsou dost dlouhé ale líbilo se mě to zdobení bílá francie a nádherné kamínky!
Akrygel nebo nejlépe jen acryl jde udělat vážně tenoučký. Samozdřejmě že z blízka jde vidět že to je umělý nehet, ale nemyslím si že by na fotkách vypadal blbě.

Jsou tady zarputilé odpůrkyně umělých nehtů co vidí jen ty přeplácané všebarevné omalovánky (to se mě taky nelíbí) Ale věřte že to jde udělat i hezky a decentně třeba jen bílá francie.

Nejvíce však záleží na nevěstě jaký má postoj k přírodní versus umělé nehty!

arrow
profile_image
TigerEvza
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje svatební, to jsem ještě neměla gelové, jsou to přírodní nehty jen nalakované.

arrow
profile_image
TigerEvza
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, všimla jsem si, že tady dost řešíte jestli nehty gelové nebo přírodní. Já si myslím, že když je manikérka šikovná, není skoro poznat, že jsou nehty gelové. Správná tloušťka gelového nehtu je max. 1 mm což je asi tloušťka kreditní karty. Jdou udělat motivy, které jsou lehké a nenápadné, jen bílá francie s malinkou kytičkou na prsteníčku, jdou udělat i nehty krátké nebo jen přírodní nehet potáhnout gelem. Záleží na šikovnosti manikérky a vkusu nevěsty.
Jen mi příjde trošku sobecké hanit Kokinečce nehty co by chtěla na svatbu ona, každý má svůj názor a myslím, že není tady potřeba aby někdo přirovnával vkus jiných ke kolotočářům.

TigerEvza
Od toho je ale diskuze, že člověk projeví svůj názor. Pokud někdo jiný názor neustojí, nemá diskutovat.

arrow
profile_image
TigerEvza
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Michele
Jedna věc je projevit svůj názor a druhá věc je někoho urážet. Názor jde sdělit i slušným způsobem.
Ale nechme už toho, nejsem tu proto, abych se s někým hádala.
Přeji příjemný zbytek večera

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené