arrow
Neprodává v Bazaru

Ráda bych zjistila Vaše zkušenosti s nehtovou kosmetikou Alessandro pro třepivé nehty. Případně, jestli máte tip na stejně dobrou nehtovou kosmetiku za příznivější ceny?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám doma nově jejich Express hardener, taky odstraňovač kůžičky a olejíček, v budoucnu bych ráda pořídila z jejich "růžové" řady máslíčko na kůžičku, odlakovač a takovou tu špachtli na odstraňování kůže. A taky je super ten minerální pilníček.

arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
tak to by mě taky zajímalo, jaká ta jejich řada na třepivé nehty je.
Nehty se mi třepí šileně a neporadila mi ani manikérka, ani primářka na kožním...
Asi genetika. Pokud by to bylo účinné, tak bych si určitě něco pořídila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně ta paní udělala 1 nehet pro ukázku.. doma jsem si manikúru dodělala.. i můj laický partner poznal rozdíl, který nehet je jiný..
Jsou to celkem drahé záležitosti, proto pořizuji postupně.. jen něco. Budu informovat.
Jo a ještě jeden tip - pokud máš třepivé, slabé nehty, věnuj pozornost hlavně kůžiččce a jejímu odstranění a výživě a zpevňovač je základ.. vyhýbej se gelovkám, zbytečnému odlakovávání, střídání laků.. moc nepiluj, pokud je nutnost, tak jen jedním směrem. Ale to asi vše už sama dobře víš.. Já mám třeba doma salonní manikúru Sally Hansen a několik jejich zpevňovačů apod. ale ta mi vůbec nevyhovuje.

arrow
profile_image
Wanila
od 10. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ty nejlepší zkušenosti. Co jsem sundala umělé nehty, přes rok jsem měla hrozné nehty, nerostly, strašně se třepyly, pak jsem vyzkoušela v Douglasu manikuru zdarma- na obednani, ale slečna se mrkla na nehty a věděla Expres harder je super, nehty jsou hned suché a lesknou se, pak mam rada takový modrý lak, ten mi je dal hodně dohromady, akorát smrdí, musí se přetřít barevným a pak mineralni pilník. S vice produkty zkušenost nemám, jak už tu bylo řečeno, není to nejlevnější, ale hodně se to vyplatí

arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě ještě na třepivé nehty pomohl vitamín D. Hodně lidí má nedostatek tohoto vitamínu a ani
o tom neví. Mě to vyšlo z krve. Začala jsem si s dcerou kapat vigantol a opravdu mi to pomohlo. Ale ještě to není úplně 100%

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené