Ahoj,
vím že takových diskuzí je tu mnoho ale já se zajímám konkrétně o již zmíněný salon..
Za příspěvky předem děkuji.

Ahojky, já chodím do Tesca do Letňan. Je to také Nails city. Myslím, že jsou všichni učeni stejnou metodu, tak bych ti mohla podat reference Já jsem tam byla teď v sobotu a jsem hrozně spokojená. Dělají krásné nehty. Předtím jsem byla v FN nails a tam jsem také byla spokojená, ale ty nehty neměly takový tvar na jaký jsem zvyklá a tak... Ale tady jsem opravdu spokojená. Takže já bych tam šla. Jen si dávej pozor, až ti je bude zdobit. Asi jsou učeni, aby nabízeli nail art a tak si naúčtovali i víc peněz. Mně se to zrovna teď stalo a počítala jsem, že tam nechám tak do 450 a nakonec to bylo 530 Kč. Ale stálo to za to Ale příště si dám pozor. Tak snad jsem ti byla k něčemu

Reaguji na klaruskaska:

Děkuju za info já se hlavně po těch diskuzí co tu čtu bojím aby byly šetrný k nehtům..

No, tak abych pravdu řekla, tak umělé nehty nejsou šetrné k nehtům. Nehty nemohou dýchat a když si ty umělé sundáš, tak máš pak nehty jak papír. Ale co. Pro krásu se musí trpět. A mně se ty umělé líbí a chci je nosit. Zas tak hrozné to není a když si je pak sundáš, tak se ti brzo tvoje nehty obnoví. Já mám tedy zkušenost z toho Nailscity, že jsou holky (i kluci) šikovné. Dávají pozor, aby tě neporanily tou bruskou nebo pilníkem a dezinfikují. Takže bych strach neměla. Hodně štěstí a ať máš z nehtíků radost

Reaguji na klaruskaska:
jj, děkuju moc si hodná .. tak já je zkusím

arrow
profile_image
martinaS24
od 20. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nechci dělat negativní reklamu, ale já bych v životě už k Vietnamcům na nehty nešla. Není to jen můj názor, ale vietnamci používají gely, se kterými se vytvrzují lodě (tohle není vtip) nejde to dolů, navíc si všimněte, že ani jedna Vietnamka nemá nehty (obešla jsem x salónů a opravdu ani jediná nemá gelovky) tak je zajímavé, že zboží, které tak "dokonale" dělají nepropagují. A to nemluvím o infekcích a plísních, které měla nejedna jejich klientka. Ona totiž i hygiena je na ně slabá a nemůže na ně, kvůli jazyku. Další věcí k zamyšlení je, jak to, že jsou tak strašně šikovní vietnamci v každém obchoďáků a roste to jako houby po dešti, že by sériová výroba nehtařek? Dokonalá schopnost se přizpůsobit? NEvím, jsou to vaše nehtíky, já osobně razím heslo, že já si platím, tak chci někoho, kdo rozumí tomu, co chci já, má kvalitní materiály a kdo si stojí za tím, co dělá a nedělá to jen pro "byznys."

Ahoj, nějakou dobu jsem do DBK chodila na nehty. Vypadaly pěkně a dobře držely, za to když jsem je po pár měsících sundala, byla to katastrofa. Své nehty jsem měla hodně zničené. Měla jsem co dělat, abych je dala do pořádku. Už bych k nim nikdy nešla. Není nad vlastní nehty.

Reaguji na Elin:
a byly jinak šetrní? taky se u nich trochu bojím plísně..

Cituji michaella: a byly jinak šetrní? taky se u nich trochu bojím plísně..

Já chodím k Vietnamcům už několik let a žádná plíseň

Cituji martinaS24: navíc si všimněte, že ani jedna Vietnamka nemá nehty (obešla jsem x salónů a opravdu ani jediná nemá gelovky) tak je zajímavé, že zboží, které tak "dokonale" dělají nepropagují.

Tak to je blbost. Navštívila jsem opravdu hodně vietnamských salónů a skoro všechny ty holky měly "gelovky" (uvádím v uvozovkách, protože oni nedělají klasické gelovky, ale akryl a ten potáhnou gelem)

Reaguji na michaella: Záleží na koho trefíš a jak je šikovná. Viděla jsem, že některé Vietnamky tam teprve zaučují. Já chodila přímo k majitelce. Je rychlá a šetrná k nehtům. Jmenuje se Krystina, kdyby jsi chtěla mám na ni číslo

Reaguji na Elin:
To bys byla moc hodná číslo na majitelku ráda uvítám ..když tak mi písni do zpráv...jinak moc děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
do DBK chodím na nehty už minimalne rok. Nehty drží ale je pravda že plísen jsem už měla Nedokažu se jich vzdát jsou tak krasne a neodlepují se od češek se odlepují...i když tam občas rejpnou kde nemají a ublíži.

arrow
profile_image
Nelishka
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já je nemůžu vynachválit. Chodím tam pravidelně a ráda.
Nikdy ( a to musím zaklepat) se mi nestalo, že by mi nehty odpadli a to i při jakékoliv práci.
Nehty jsou krásné a vydrží dlouho.
Ale je pravda, že když jsem si sundala gelové nehty, tak moje byli naprosto v katastrofálním stavu. Ale během pár týdnu se zase dali do původního stavu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené