arrow
profile_image
klara111
od 11. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý deň, rada by som sa spýtala na rozdiel medz tumescenčnou liposukciou a liposukciou vysokým tlakom vody, kde sa pred zákrokom napúšťa pod kožu tiež nejaká tekutina. Ktorá metóda je šetrnejšia? Ktorá je lepšia v pomere - cena a kvalita? Ďakujem.

arrow
profile_image
jenny007
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, musím se bohužel přidat s negativní zkušeností. Absolvovala jsem Nova Shape v Bratislavě s nulovým efektem. Předtím jsem samozřejmě četla různé diskuze, a přesto, že většina lidí psala, že je to k ničemu, bylo pár pozitivních ohlasů (nejsem si jistá, jestli je nepíší provozovatelé těchto přístrojů). Tak jsem to chtěla zkusit na vlastní kůži. Jsem moc ráda, že mě to stálo "jen" 110 EUR + cestu do Bratislavy, protože když za to někdo dá 14.000,- a nevyjde to, tak je to opravdu k naštvání.

Ultracontour je na dvě věci a blbě udělaná liposukce taky .... Dr. Entner mi udělal hrbolaté břicho, a to mi odsál jen 100 ml !! Jen na korekci kolem pupíku. Takže za korekci břicha akčních dvacet tisíc a od té doby (cca tři roky) jsem byla na mnoha masážích, lipodestrukci za 11 tisíc a baňkách za 5 tisíc, ale ty hrbolky jsou o dost lepší. No a taky dieta a tvrdý trénink. V životě už na sebe nenechám sáhnout.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené