Reaguji na anyme: já myslim, že je to tou dobou a taky tím, že strašně málo chlapů žije v realitě. Ono totiž porno a diskotéky nejsou žádná realita nebo tomu podobný životní smysl. Chápu co píšeš, protože já sama narážim na hodně podivné existence a nestačím zírat na to čemu oni věří nebo co řeknou a že je ani huba nebolí a myslí to vážně. Poslední dobou, když někoho potkám, tak jsou to tyto skupiny: 1)arogant 2)sexuální maniak, který tráví u porna snad celý den a věří tomu, že když je centimetr výš prstem u poštěváku, že z toho ženská padne rozkoší 3) alkohol jeho zábava je jít se minimálně 2-3x do týdne ožrat a to mu ještě ani není 50 aby na to měl právo 4) je to dítě. Nemá zodpovědnost a ženskou hledá jen jako náhražku maminky 5) je mu 30 dostane do ruky iphona a může se z toho úplně zbláznit takže nedělá nic jiného než že kouká do iphona a nenávidí všechny lidi kolem sebe, kteří mu ho nepochválí 6) je mu 30 a vlastně není na vztah a zodpovědnost připravený 7) je mu 40 není na vztah připravený a ženská nad 20 je pro něj stará a má všechno za sebou..a mohla bych pokračovat. Nemůžu říct, že jsou všichni chlapi na ho...ale vojnu nějaký výcvik režim by teda potřebovali a to jooo a rychle, protože jak to kolem sebe čtu a vidím tak chlapa ani nechci, protože mi je z toho smutno ženská dělá dneska úplně všechno..ještě, že si člověk alespoń přečte tyhle diskuze zasměje se, ale na druhou stranu, když si člověk uvědomí jak se to těch druhých muselo dotknout..

arrow
profile_image
Poppy_
od 6. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

" Bylo to krásné, ale bylo toho hodně. "

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Týýýjo, holky kde ty týpky sbíráte?
Já zase musím říct, že mám kolem sebe celkem "normální" chlapi, vesměs jsou to kámoši, tátové od rodin, kteří mají normální starosti, řeší ženské, práci, děti, fotbal a jiné sporty. A musím říct, že i když nevypadám věru zle, tak trojku až pětku mi tedy ještě nikdy nikdo nenabídl .
Ale pravda je, že můj ex-manžel byl významnej i.d.i.o.t., porušil snad všechna pravidla partnerského soužití, kdy nevěra byla opravdu už jen poslední tečkou. Když jsem se od něj stěhovala, tak na mne hulákal, abych se zamyslela nad tím, PROČ se takhle chová.. A já mu říkám s vážnou tváří : No, to je jasný, protože seš úplnej i.d.i.o.t. a šla jsem do pr..yč.
A od té doby se mám stále líp a líp

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na AlmaSinger: Noo a právě tak to ve většině případů bývá ... taky z tho mám husí kůži, kdy se s nim x let rozčiluješ, snažíš se vedle něho žít a pak tadááá ... p.olib si a po 10 letech snažení o společný život jdu na zbytek života k jiný ... hnus!

jsem asi gay

Včera mě navštívila kamarádka a naše téma nebylo jiné než to, které je zde.

Rozešla se s přítelem po několika letech, neklapalo jim to a už za "konce" s přítelem si našla jiného, řekla bych spíše milence. Z milence postupně vylezlo, že už má dítě, údajně s nějakou, se kterou nežije a dítě není jeho, on se nechal napsat do rodného listu jako otec, ale to asi pro hodně z nás stačí. Nicméně kamarádce za to opravdu stál, byl velmi milý, pozorný. Jak to bývá, když ptáčka lapají..... Nicméně ona se s přítelem rozešla kvůli němu, ještě jí vykládal, jak by chtěl založit rodinu, mít manželku atd., což jí utvrdilo v tom, že je to ten "pravý", toho chce, mají stejnou vidinu do budoucna. Jenže milenec se přestal ozývat. Včera mu napsala, že bohužel nemá telepatické schopnosti a nechápe tu jeho odmlku, že by mohl být alespoň trochu upřímný, ať jí raději řekne narovinu, že se už nechce scházet a je klid. A on na to napsal - Řeším soukromí, lepší zavolat.
Na to mu kamarádka napsala sms, že mu volat nebude, že čekala 14 dní, až se ozve on. A jestli si myslí, že na něj bude neustále čekat, že nebude, každý má přece problémy a kdyby o ní stál, nemusela by se takhle doprošovat.
No a on na to napsal - lepší zavolat......... Tak ona mu napsala - lepší táhnout někam...

Takže až Vám někdo bude psát - lepší zavolat, je to něco jako - hele, hodila by ses mi možná do zálohy, až mi něco dalšího nevyjde, navíc s Tebou stejně nemluvím z očí do očí, takže Ti můžu nakecat co chci, navíc je MS v hokeji, což je středem mé pozornosti, takže třeba za týden uvidíme, jak budu mít náladu.

Nebo další kamarádka před měsícem - řekni mi tedy, jak si to vůbec představuješ? Víš, já jsem z toho celý nesvůj, nikdy jsem nebyl zamilovaný, je toho na mě moc, potřeboval bych si to chvíli srovnat v hlavě. Prostě bych teď chtěl být sám a až budu připravený, určitě se ozvu .

arrow
Neprodává v Bazaru

že nám to neklape a to ve chvíli, kdy jsem měla svůj vlastní názor, takže kdybych mlčela a kývala na jeho názory, tak sme spolu mohli být

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Poppy_: Bylo to krásné, ale bylo toho hodně

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem se při poledni docela pobavila, nenapadlo mě, jací frajeři se mezi námi vyskytují...

Cituji smarny: promiň, já měl strach, že pro tebe nebudu dost dobrej v posteli

Cituji okynko: Když ty nemáš řidičák, abys pro mě mohla jezdit do hospody jako jiný ženský pro svý chlapy...

arrow
profile_image
Issabell28
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Se sestřenkou se její manžel rozvedl po 7letech manželství a mají spolu jedno dítě, se slovy, že je gay a nejvtipnější na tom je, že si nabrnknul nějakou ženskou, která vypadá jak z E55 a mají spolu dvě děti.

kamarádka se rozešla s jedním klukem fakt jelito a pak jestli mu dá znova šanci...tak si řekla že jo šla s ním ven a on na ní. No víš my jsme spolu chodili dva měsíce a ještě jsme spolu nespali v tom našem prvním vztahu a tak teď už se známe, tak už by jsme mohli, ne?

D kamarádka mu řekla, že nemohli otočila se na podpatku a jela domu a on na ní vyměň si doma postel smrdí ti naftou...DD

arrow
Neprodává v Bazaru

Čtu a nestačím se divit,jestli ti chlapi vůbec přemýšlí,než některé věty vypustí z pusy...nebo si vážně myslí,že jsme tak hloupé ?

"Klasika" je asi,že je holka moc hodná,chytrá,dokonalá....,že se k ní nehodí,akorát by ji kazil život.

Jsi málo akční a v posteli jako mrtvola.

Teď si chci užívat,ale za pár let bych chtěl takovou ženu,jako jsi ty !!

arrow
profile_image
Natthalka
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

S těma chlapama je to už směšný... co znám z okolí a proč se svým slečnami rozcházi, tak mě to děsí,že valná většina kouká na to, aby ženská byla svou rodinou zajištěna, aby se sám na budování vlastní společné rodiny nemusel například tolik nadřít, aby se náhodou neupracoval. Hlavně aby ale jeho holka byla sexy,pěkná,hodná,chytrá,reprezentativní, nebyla na prachy (jak jinak), což už snad berou i tehdy,kdy chce mít ženská zajištěnou rodinu jednou,jelikož kvůli penězům vždy vznikají především hádky- jinak čau,jednoduše se jen vezl, to pozoruji poslední dobou kolem sebe a to v do nebe volajícím množství

Reaguji na Natthalka: Přesně tak souhlasím s tímto názorem. Sami někdy nemají soudnost, kapsáče, kaki tričko, kožená ledvinka u pasu přes níž přetéká pivní pupek, ponožky v sandálých,ale sebevědomí jako hora, žádnej Lenon...přece si zaslouží jen to nejlepší a ženská musí být dokonalá kráska z televizních reklam...Nikdy jsem naštěstí neměla takového jež by ještě tahal peníze ze mě, to by si neškrtnul,ale souhlasím, že bohaté věno je velké plus. Někdy mi většina chlapů přijdou jako malé děti, jenže my vedle sebe potřebujeme milující osobu a podporu a ne chlapečka, co si jen musí něco dokázat a co ani neví, co vlastně chce. Mě osobní podobní týpci imponují čím dál míň...takže doufám, že už je ani přitahovat nebudu)))Fuj!

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak teď nevím, jestli být ráda za to co mám a omezit stěžování některé příspěvky dechberoucí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené