arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já bych taky doporučila pejska z útulku, ideálně z nějakého soukromého. Budeš mít výhodu, že co se týká povahy víte do čeho jdete.
Pokud bys už měla představu co za plemeno, můžeš se podívat na psy v nouzi. Jsou rozdělení i podle rasy, např. kokr v nouzi, jezevčík v nouzi .....
štěně bych mamince nepořizovala, přece jen pro paní starší nebo středního věku je lepší už dospělý pejsek než živé štěně, které jí něco zničí nebo rozkouše.
Navíc psi z útulku umí být velmi vděční.
Já jsem 100 % za útulek nebo psy v nouzi.

arrow
profile_image
Ennynka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych doporučila Coton de tulear (Cotonek). Je to vynikající pes, stále veselý, hravý, NELÍNÁ a používá se k antistresovým účelům . Je také velmi inteligentní, rychle se učí. Tito psíci nejsou známí, trošku se podobají Bišonkům. Ale opravdu to jsou pejsci vždy dobře naladění a dá se říct s velkým smyslem pro humor . Nebo také Papillon, ale ten je trošku citlivější na hrubší zacházení a vyžaduje být neustále s páníčkem/paničkou. Názory tu zazněly a možná bych si nechala prjít hlavou Kavalírka nebo ještě Shih-tzu (akorát šílená péče o srst, jinak skvělí společníci). Pokud je maminka akční, tak Cotonka nebo třebas Westíka . Hodně štěstí při volbě pejska. Útulek je také možnost. Spousta pejsků v nich čeká na dobrotivého člověka a myslím, že i tam seženeš skvělého psího kamaráda .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené