arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chcem ísť prvé dva týždne s kamoškou do Chorvátska, niektoré zo stredisiek na Makarskej (mimo mesta Makarská - tam sme už boli). Ktorú cestovku z Brna odporučite, prípadne, aký konkrétny hotel/penzión? Chceme to busom, s polpenziou, v nejakej atraktívnej polohe, ale zas čo sa týka "luxusu" vybavenia pokoja, nie sme náročné. V Makarskej sme boli vo veľkom hoteli, v iných strediskách som našla skor menšie penzióny, ale neznamená menší penzión menej kvalitnú stravu, resp. menší výber? Dík za odpovede.

arrow
profile_image
DaintyEll
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My jezdili každý rok s CK Valsa a pokaždé uplná spokojenost (byli jsme v Chorvatsku na různých místech). Ale víc o tom nevím, vždy to zařizovali naši

arrow
profile_image
LHL
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus se podívat na Vítkovice tours, určitě mají pobočky i v Brně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo, taky doporučuju Vitkovice tours, už po několikátý s nima jedeme, na Chorvatsko jsou dobrý a nejlevnější. Pobočky mají ale jenom v Ostravě a Olomouci.

Cituji Graciela: na Chorvatsko jsou dobrý a nejlevnější.

To si dovolím tvrdit, že nejsou. Třeba už ta zmiňovaná Valsa je levnější. Už 14 dní intenzivně sháním, proto mám přehled Reaguju na ceny, kvalita bude určitě super.

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dívam sa na stránku Valsa.cz, ale oni ponúkajú len ubytovanie, my to chcem aj s dopravou a stravou. Alebo sa mýlim, že Valsa ponúka aj kompletne zabezpečenú dovolenku?

V Brně není špatná CK-VICTORIA...do Chorvatska...pobočka Cejl,nám.Svobody..Brno

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji glisi: V Brně není špatná CK-VICTORIA


My jsme s ní byly před 2 rokama a nějak extra jsme spokojení nebyli..
Delegátka nám nedokázala domluvit opravu závad v apartmánu, nějaký pán tam měl problém s trčícíma drátama ohrožujícíma děti a docela ho tehdy odbyla. No já nevím, jestli bych s nima jela znova. Asi ne. Ale to asi záleží, na koho narazíte, no..

Mimochodem, byli jsme v Igrane - hotel a apartmány Pula (kus od Makarské) a prostředí tam bylo krásné- kamínkové pláže, naprosto průzračné moře bez ježků, malý bazén, hned u moře, kousek mini-promenáda s restauracema a zmrzlinářstvíma. Takové roztomilé. Pokud se chcete jen vyvalit u moře, tak ideální. Je to takové malé městečko, takže bych už tam znova nejela, protože ho máme prochozený..Ale to čistý moře bylo dokonalý.

Cituji Stella: Alebo sa mýlim, že Valsa ponúka aj kompletne zabezpečenú dovolenku?

Nemýlíš se.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji BlackCoffee: To si dovolím tvrdit, že nejsou. Třeba už ta zmiňovaná Valsa je levnější. Už 14 dní intenzivně sháním, proto mám přehled Reaguju na ceny, kvalita bude určitě super.

Tak to jo, myslela jsem to tak, že z těch větších seriózních cestovek jsou nejlevnější. Na malou rodinnou cestovku od Mělníka se mi nechtělo spoléhat Navíc, jestli jsem to dobře pochopila, si u nich zájezd sakumprásk s dopravou, ubytováním a polopenzí nekoupíš. Nebo možná jo, ale bůhví na jakou částku se to vyšplhlá. Je to podle mě asi spíš vhodné pro lidi, kteří jedou vlastní dopravou a hodlají se tam stravovat nějak po svém.

Cituji Graciela: e to podle mě asi spíš vhodné pro lidi, kteří jedou vlastní dopravou a hodlají se tam stravovat nějak po svém.

Přesně tak, měla jsem to upřesnit. Na cestování vlastní dopravou bez stravy se Vitkovice nevyplatí. Jinak máš pravdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené