arrow
profile_image
Marticka
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, doporučily byste mi prosím lékaře na tumescenční liposukci kolen? Můj "osobní" lékař byl pan doktor Linzer, který bohužel zemřel. Mám od něj vnější a vnitřní stehna a kolena měla následovat. Nejedná se mi pouze o odsátí vnitřku kolen, ale i tuku nad a pod a celkově kolena vytvarovat, na gto se linzer specializoval. Zvažuji Perfect klinik, ale nevím, na jakého konkrétního lékaře. Vzhledem k tomu, že oblast kolen tak jak ji chci je poměrně problematická, chtěla bych toho lékaře, který má konkrétně s touto oblastní největší zkušenosti a nejlepší výsledky. Díky..

arrow
profile_image
nejaga
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chápu.. já byla na perfect clinic u kufy na vnitřních stehnech, vnějších stehnech, bocích a právě i kolenech. vzal mi jen vnitřek kolen s tím, že to nad kolenama (což jsem mimochodem chtěla hlavně) se nedělá, že tam není pevná kůže atd.. takže výsledek celkový je super, ale ty kolena se nezměnila a stále jsou taková "tlustá" (tlustá nejsem, ale zde se mi prostě ten tuk ukládá)...

arrow
Neprodává v Bazaru

tak to je mi moc líto,že odešel Dr.Linzer,byl to profík,ale zkus Dr.Tománka z LaserPlastic,byl to jeho žák...

Reaguji na Marticka:
Vítej do klubu... Já chodila také k Linzerovi a teď musím hledat nového doktora. Je to těžké, protože zadek nechce dělat každý a ne každý s ním má zkušenosti. Na jedné konzultaci jsem už byla, ale doktora jsem zavrhla, další dvě mě čekají v listopadu. Zkus Tománka, ten by neměl být špatný, také jsem k němu právě objednaná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené