arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě O.b. ,ale poslední dobou se mi zamlouvá i Naturella -voní po heřmánku a dobře sedí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Violett.ka: http://www.obtampony.cz/teen určite sem mrkni.

Jak říkají holky, nejlepší pro začátek jsou O.B. s povrchem silk touch , vím to z vlastní zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem začínala s O.B. mini (byla jsem pana) jsou světle modré a používám je do ted. Jednou jsem si dala ten žlutý myslím že je označen jako normal a je větší a při vytahování mě to bylo nepříjemné.

Na střední jsme pravidelně dostávali balíček, kde byl jakýsi časopis, menstruační kalendář a vzorky vložek, intimek zabalené po kuse voňavé, nevoňavé, do tang a tak různě. A bývali tam právě i ty tampony Tampax s aplikátorem.
Jediné plus co to u mě mělo bylo to, že jsem se naučila si tampon zavést do správné hlouby (před tím jsem si ho dávala málo hluboko a proto mě to bylo někdy nepříjemné)
Ale když jsem jeden vytáhla z toho aplikátoru a prozkoumala tak jak píší holky byla to jen smotaná vata, která ani moc nedržela na tom provázku. To když jsem pak zkoušela rozkuchat ten O.B. tak to peně drželo a ta vata ani nejde tak roztáhnout jako ta u těch Tampax.
Škoda že nejsou O.B. s aplikátorem. Jednou jsem měla i Kotex nebyly špatné jen tak nekloužou jak ty O.B. a jednou mě kamoška pujčila ty s tím heřmánkem (naturela??) a ty mě také moc nenadchly

arrow
profile_image
Michaellla
od 15. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nikolka01: Naturella -voní po heřmánku

A nedráždí tě? Mě třeba parfémované vložky moc nesedí a už vubec si nedovedu představit že bych měla ,, uvnitř " parfémovaný tampon Ale chápu že každému sedí něco jiného

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já za sebe také určitě mini, začínala jsem s O.B. , mají trošku lepší povrch,díky kterému se snadněji zavádějí. Jsou sice dražší,ale na začátek moc fajn. Kotex taky nejsou špatné.

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Začínala jsem s O.B., mějí celkem dobrý povrch ale časem sjem přešla na Kotex, jelikož mi vyhovují víc. Kamarádka si ale chvílá právě Tampax s aplikátorem, myslím, že to může pro někoho to může být plus, avšak mě se zdají jako samá vata. Jinak na začátek bych doporučila hlavně nějaké mini a zavést tak, abys ho necítila.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem začínala s O.B. Mini se silk touch, záleží ale, jak silnou máš menstruaci, mě by teď stačil tak možná na půl hodiny, používám ty největší a bez silk touch - hrozně mi ten povrch vadí, takže bych dala spíš na to, co bude vyhovovat přímo tobě.

Díky za názory holky. Akorát, jak píšete, že ten tampax je jen vata.. nevím, jak vypadají ale to O.b. mi taky nepřišlo úplně ok, když jsem to jednou zkoušela tak díky tomu, jak jsem do něj strčila prst tak se celej otevřel a polorozpadl.. asi jsem to dělala blbě..

arrow
Neprodává v Bazaru

Začínala jsem s Kotex a stále je mám. Ob taky fajn, nějak rozdíl nevidím ale raději ty Kotex

arrow
Neprodává v Bazaru

Já používám pořád o.b. mini (nejsem panna, ale mini mi stačí, ty ostatní jsou na mě moc velké) a pak taky Kotex, takže tyto 2 značky doporučuju

arrow
profile_image
michalka1986
od 4. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Violett.ka: Já bych řekla, že tampony jsou vlastně vata, ale podle mě záleží na tom jak je to zpracovaný..Ty Tampaxky jsou vážně jen takovej cucek, kdežto O.B.čka jsou i na pohled pevnější a tím, že mají i ten povrch tak působí zkrátka líp..A ono i u těch O.B. když zatáhneš za tu šňůrku a nerdžíš si vršek tamponu tak se tak divně rozjdede a je už skoro nepoužitelnej..Ono všechno má něco, ale děkuju za tampony, protože vložky pro mě byla od první mestruace noční můra..

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také bych doporučila o.b., pro první zavedení mini, ty jsou podle mě nejlepší, i když kvůli ceně kupuji nejčastěji kotex. Tampax jsou podle mě k ničemu, s tím aplikátorem je to takové zvláštní, i když je to doporučováno pro začátečnice. A taky je to naprostá vata, jak už tady někdo psal...

arrow
profile_image
jacketo
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

Já jsem začínala s Tampax, protože mi vyhovoval ten jejich aplikátor. Ale přesně jak píšete, byla to jen taková stlačená vata a navíc mi přestaly být příjemné. Takže jsem pak zkoušela Kotex, ale mi moc nevyhovovaly, hlavně ten povrch. Tak jsem začala používat Ob a ty mi sednou, ten povrch je opravdu příjemný
Jestli se trochu bojíš nebo jsi nervózní, zkus na zkoušku prvních pár kousků třeba ty Tampax, i když to není žádná sláva, a pak jak získáš ten grif, tak zkus nějaké jiné a sama si už vybereš, které ti budou vyhovovat

no tak jsem si koupila jak o.b. tak i ty s aplikátorem, zkoušela jsem to ale cítila jsem ho a pak jsem ho málem nemohla vyndat..tak nevím, další chuť zkoušet to mě přešla zlaté vložky..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené