arrow
profile_image
Karolína.M
od 19. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím si postěžovat na toto kadeřnictví alespoň touto formou... Je to pár měsíců co jsem tam byla na odbarvování.. měla jsem tmavě hnědé vlasy a chtěla jsem pokud možno blond.. Slečna mi odstřihla pramínek zadních vlasů aby vyzkoušela zda to vůbec půjde dolů.. nedopadlo to moc dobře, takže za týden jsem tam šla s tím, že chci pouze světle hnědou.. Byla tam ovšem jiná kadeřnice, která mi stahovala celou hlavu melíry.. Nechala mi je tam asi hodinu 40 minut, stěžovala jsem si, že mě pálí hlava, což hbitě vyřešila tím, že mi mezi alobaly nastrkala gumové rukavice aby se mi to nedotýkalo pokožky... Když alobaly sundala tahala jsem dlouhé prameny spálených vlasů, hnědá barva už na ty vyžraný vlasy ani nechtěla chytit! Ale byla jsem pitomá, nechala jsem to být s tím, že jsem holt chtěla odbarvit a že se to stává... Ale teď mi všichni řikají jako chybu jsem udělala, že jsem tam hned druhý den nenaběhla. musela jsem si nechat podholit půlku hlavy, aby se mi z těch spálených vlasů přestaly dělat dredy... a stejně mi pořád upadávají třeba 10 cm vlasů a To je to už tak 4 měsíce zpátky... Kdybych já tam tak nikdy nechodila, to bych měla vlásky Teď musím mít prodloužené abych aspoň trošku skryla ten chemlon co mi tam z toho udělali.. Tímto tohle kadeřnictví nedoporučuji, aby víc lidí neudělalo stejnou chybu jako já...

No co na to říct - prostě nejlevnější fakt není nejlepší a stojí za to si připlatit, zdraví má člověk jen jedno... já za sebe můžu doporučit http://www.lacannelle.cz a http://www.salonfame.cz Nejen u potravin, ale i u služeb bychom my Češi konečně měli opravdu začít požadovat kvalitu a být ochotní za ni i zaplatit, bez toho to nepůjde.

arrow
profile_image
mell
od 29. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já bych se s touto nemilou zkušeností svěřila spíš na jejich stránkách , napiš jim to do té jejich diskuze, tam to bude přínosné pro případné zájemkyně o jejicj služby.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A proč si stěžuješ zde po x měsících bez jakékoliv dokumentace? To by mohl napsat kdokoliv Hlavně takové věci se mají řešit ihned a tam, kde jsi nebyla spokojená.

Proč najednou ted po půl roce zde zakládáš toto téma? To nemáš nic lepšího na práci?

arrow
profile_image
Karolína.M
od 19. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě nešlo ani o cenu, ale o to, že jsem hledala kadeřnictví, kde mě vezmou bez objednání (u mé kadeřnice čekám 2 týdny) a na netu jsem našla tohle, tak jsem to bohužel riskla i přes název stránek.. Reaguji na Dirtyangel: jak jsem řekla, hned po tom jsem si řikala "OK chtěla jsem odbarvit, je to na ty vlasy zátěž, měla jsem s tim počítat" ale potom mi holky kadeřnice začaly říkat jaká je blbost nechávat melír takovou dobu atd. že jsem to měla okamžitě reklamovat, že to vážně byla jejich chyba.. no tak v tom případě by mohl napsat kdokoliv cokoliv...

arrow
profile_image
Karolína.M
od 19. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jinak, abych vysvětlila, že jsem chtěla odbarvit ihned a nakonec to bylo za týden... Když jsem tam přišla poprvé, tak tam byla snaživá slečna, ustřihla mi ten pramínek (aby mi zbytečně nespálila vlasy kdyby to nešlo) a řekla, že mi dá vědět, takže už jsem potom nechtěla říkat, že na to kašlu. připadalo mi to tam v pohodě.. Jen jsem se chtěla podělit o zkušenost pro případné zájemkyně na nezaujaté stránce. Od toho to tady snad je...

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Karolína.M:

mě se stalo něco podobného, s tím rozdílem, že jsem u kadeřnice byla na konečky - nejvíc nadšená z ceny i střihu - barvení? spálené vlasy - z tmavě hnědé rezavá, zničené vlasy (a taky jsem já blbá nešla reklamovat ani stěžovat si).
.. je fakt, že cenově byla někde jinde (na Prahu), ale od té doby to řeším tak, že na konečky si tam zajdu, ale barvu jsem si pomalu, půl roku, postupným dobarvováním stáhla barvami z drogerie.
Byla jsem i v kadeřnictví, kde to stálo 2 tisíce a byla jsem stejně nespokojená - takže to prostě není o ceně, ale je fakt, že z prezentace toho webu bych tam nešla v žádném případě, stačí se podívat na vlasy samotných kadeřnic - děs.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené