arrow
profile_image
ajka17
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Ja mám 240ml a nemala som žiadne prsia a isto nemám jednotky ale 2,5. Ja si myslim keď si 2janinka dá menej ako 300ml nebude mať jednotky. Záleží aké si ona predstavuje mať.

arrow
profile_image
MirindaJa
od 31. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, myslite ze bude nejaky, na prvni pohled viditelny, rozdil ve velikosti mezi implantaty kulaty Mentor 225ml a anatomicky Mentor 225ml? Mam maly hrudnik,vice ml mi pro zacatek dat nemuzou. Tak bych chtela aspon takhle zvolit variantu krera mi udela prsa vetsi.

Reaguji na MirindaJa: a mám presne taký istý problém, doktor mi odporučil na konzultácii pred 3 dňami 295 ml a zdá sa mi to na moju výšku málo, avšak keď som pozerala niektoré fotky báb čo sú tu s 250ml tak som si povedala že to by mi bohato stačilo. Dnes som písala doktorovi, či by sa nedalo aspoň 315 ml, mentor- stredný profil. ale ak bude moc nalietať nechám to na ňom... nechcem vyzerať tak, že t bude kričať. Už som z toho zmätená

Reaguji na MirindaJa: Nějaký rozdíl tam bude určitě, hlavně díky tomu, že každý ten implantát má jiný tvar. Jde o to, že kulatý ti víc jakoby vyplní dekolt, anatom bude dělat přirozenou slzu, ale dobrou podprdou dekolt udělá taky. Jde taky o to, jaké máš zvolené projekce a kam ti implantát budou vkládat. Jestli pod žlázu nebo pod sval.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 2janinka: To druhé video, asi tak "velká" prsa mám, řekla bych že ještě malinko menší, ale bradavky (hlavně tu jednu) tedy mnohem víc vpáčenou. Ale moc děkuji za odkaz, pomohl mi Výsledná prsa má slečna opravdu krásná, i když trochu menší by neškodila

arrow
profile_image
MirindaJa
od 31. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na roctanda: Mám vysoký profil a budu to mít pod sval. Jako kdyby byl výsledek jako má Lili28, budu šťastná

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Já se omlouvám, že jsem neodpověděla. Ano, děti mám dvě a další neplánuju. Starší zrovna pojede na školu v přírodě, takže i když bych šla klidně hned, tak se budu muset pevně držet toho termínu. A jak se ženský bojí, aby neonemocněly před operací, tak já se budu bát, aby neonemocnělo dítě, aby mohlo odjet To jsem krkavčí matka, co?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajka17: Je pravda, že objem je pro mě ok, no a profil je malý, ale risknu to a věřím, že budu spokojená. Úplně bohatě mi bude stačit, když si koupím podprdu 70B a bude mi i bez vycpávek. Teď mi v 99% nesedí ani 70A.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MirindaJa: Asi bude záležet na dalších parametrech a to především na projekci. Čím vyšší profil, tím podle mě budou výraznější, takže bych je - být tebou - porovnala a rozhodla podle toho.

Reaguji na MirindaJa: tak pod svalem by se horní pól kulatého měl splácnout ale zůstat plnější, kdežto anatom je prostě opravdu slza, takže se pokud máš hodně málo tuku ten pol opravdu hodně schová. Respektive jsou to aspoň moje poznatky a přečtené diskuze ale jsou tu zkušenější holky a asi by to řekli lépe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MirindaJa: Ten anatom ve vysokém profilu má projekci 5,1 pokud je to ten 323. Tabulky kulatých stažený nemám, takže kdyžtak zkus pohledat a porovnej ty projekce. Vyšší projekce=výraznější prsa (podle mě). I když na druhou stranu, když si někdo dá anatom ve vysokém profilu, tak ten tvar kapky se ztrácí, tím pádem mi to přijde trochu zbytečné a raději bych volila levnější kulaté.

Reaguji na 2janinka: Přesně tak já volila právě anatom s vysokým, protože svůj spodek prsu jsem pod bradavkou neměla vlastně žádný...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Icy Rose: Na mě už jsou taky velká, ale je pravda, že v té černé balkonetce vypadají krásně. Takovou si pak taky koupím (o 2 čísla menší )

arrow
Neprodává v Bazaru

Přidám se vám tu holky jen jako "ilustrace". Mám prsa od srpna, nejsem typický diblík (cca 168 cm a 57 kg, obvod 73cm, ale od pasu nahoru o číslo menší, hooodně drobná, hrudník jen kosti a kůže). Základ viz má galerie, dosloav 0, po dvou dětech... Vloženo opět viz profil a galerka 280 ml a mám menší trojky, podprsenky nosím 65 E Chtěla jsem "jen" hezká prsa, žádné obry, ano teď bych snesla i o číslo větší... ale nelituji, více ml = více gravitace = rychleji věšáky. Mám kulatý profil, ale i po několika měsících při vyprsení jsou to výrazně kulaté grepíky, což s mým kostnatým základem nejde jinak, ale anatomy jsem nechtěla, mám smrtelnou hrůzu z psích uší
Abych to zkrátila, vložit do základu 0-1 méně než 300 ml neznamená vyrobit jedničky! Naopak zvětšení o jedno číslo by to hrozilo u vlastního většího základu, tam se to prostě snáz ztratí, u plochého hrudníku to vidět být musí a bude. Takže za mě, nenechte se zvykla, chcete-li jen normální hezká prsa, nebojte se podobných objemů! Chcete-li výrazná prsa, ano pak sáhněte nad 350 ml. Jo a do anatomu bych já nešla, ale opět osobní vkus. Každopádně v anatomu je stejný objem prostě roven menšímu výsledku!

arrow
profile_image
Xena 23
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MirindaJa: Ta lili, to je ale postavička. hmmm. Vypadá vysoká. Nepíše tam míry. A jak píše janinka, kulatý pod svalem by ti měl udělat tu samou službu jako anatom. Takové ty boule ti udělají kulaté pod žlázu. prý. nevím. jen jsem to tu četla.já teda nic nevolím a domluvím se s doktorem. To by to dopadlo ještě bych se mohla odoperovat a hotovo. Když máš kulaté tak teoreticky nepotřebuješ push upku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené