metoda Zoom, je vlastně použití světla o určitém spektru, který aktivuje bělící hmotu nanesenou na zuby. Tím se trochu zkrátí čas, ale zase se to projeví na ceně, neboť samotná lampa Zoom je docela drahá záležitost. Bělit se dá samozřejmě i bez Zoomu a výsledek je prakticky stejný. Tedy závisí spíše na jiných faktorech. Jinak Maaya správně poznamenala postup, který by měl předcházet profesionálnímu bělení. Zuby musí být předem vyčištěné, zbavené kamene, veškerých nečistot a pigmentů. To je dobré udělat předem, třeba 2 - 4 dny, lze to udělat i v den ošetření, ale tím se celá procedura prodlouží. Před samotným bělením je zuby potřeba pak ještě přeleštit speciální pastou bez obsahu fluoridů, které blokují bělící proces, pak se nanese hmota chránící dásně a pak teprve gel. Délka působení gelu je závislá na výchozí barvě a percentuálním poměru účinné složky, tedy peroxidu. Je to podobné jako u odbarvování vlasů, čím vyšší koncentrace, tím kratší čas. Někdy stačí bělení pouze jedno, spíše se však ještě doběluje a po několika měsících až roce následuje jednorázová bělící kůra. Samozřejmostí je poučení o rizicích a seznámení s bílou dietou. To je ordinační bělení, kdy se celý úkon provádí najednou a je zpravidla dražší. Domácímu bělení by mělo předcházet taky kompletní vyčištění chrupu, poučení, otisky na nosiče a pak už pacient bělí sám doma. Je to pomalejší, odstínu se dosáhne postupně a podle přání pacienta (ne vždy ale lze vybělit tak, jak by si přál) a je to mnohem lacinější.

Majda
rozhodně doporučuji předem vyčistit. Bělit nevyčištěné zuby je jako se neumýt, ale jenom navonět. Tam, kam se bělící gel nedostane se zub nevybělí. Prasklinka ve sklovině nevadí. To by ale měla posoudit hygienistka až to uvidí, takhle na diskusi se to hodnotí těžko.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem měla bělení od zubařky a teď, po dvou letech, jsem použila White Pearls. Naprosto mě to nadchlo. Je pravda, že od zubařky jsem měla ty zuby bílé za 14 dní, ale stálo to 3,5 tis a navíc mě týden brněly.
S White pearls to trvalo měsíc a půl, ale neměla jsem sebemenší problémy. Žádná citlivost ani naleptání. Jsem fakt spokojená. A drží to už přes půl roku

arrow
profile_image
marsulka
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych si vybělit zuby, ale problém je v tom, že mám skoro na všech předních zubech bílé plomby a navíc ještě o něco tmavší, než moje původní barva zubů. Neznáte někdo něco, co bych mohla k vybělení použít?

Já měla taky white pearl, musím uznat že zoubky opravdu znatelně vybělil, ale samotná procedura pro mě byla dost nepříjemná. Také zuby byly znatelně citlivější a bohužel se mi na některých odhalily krčky! Bělící zubní pasty používám klasické z drogerie, momentálně Colgate MaxWhite, není nejhorší, zoubky trošku prokouknou ale žádný zázrak, používám spíš jen tak pro očistu od kávy (kterou piju v hojném množství)..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dnes jsem si koupila časopis byl v něm inzerát a slevový kupon od značky Yotuel (URL ), má to být set pro domácí bělení (tvarovatelné formičky, 7 aplikací po jedné hodině). Slibují, že zuby budou zdravější (posilují mikrotvrdost zubní skloviny ) a rozhodně nebudou citlivější (fluorid, xylitol, draslík etc...). Máte někdo zkušenosti?
Je možné, aby něco takového mohlo být pravda za čtyři stovky?

Holky nemáte některá zkušenost s "White smile"? http://www.aukro.cz/item600699068_white_smile_bile _zuby_zarici_usmev.html Cena je víc jak dobrá, ale přecejen zuby si člověk po**** jen jednou, jsem v tomhle dost opatrná... nezkoušeli jste to někdo?

arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si teď před asi týdnem pořídila pastu rembrandt- nevím přesně jak se jmenuje, ale je to taková pidi tuba a má se používat asi jen týden. Používám ho cca 5 dní a zuby jsou o dva odstíny bělejší Stálo to asi 150kč v DM. Zuby jsou jinak v pohodě. Je otázka jak dlouho jim tenhle odstín zůstane.
Dřív, když jsem žila v americe, tak jsem používala něco na způsob white pearl, ale řekla bych že horší. Ale přesto, zuby se mi vybělili moc pěkně a přecitlivělý mi nepřišli. No akorát po dvou měsících to bylo zase pryč (a to nejsem kuřák, nepiju víno ani kafe, jen zelený čaj). Takže to bylo tak používat to jednou týdně pořád.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, já jsem si zakoupila v lékárně asi za 400kč-už nevím přesně od firmy YOUTUEL.
Našla jsem to i na netu http://www.zubni-kartacek.cz/cz/produkt/yotuel-sta rtovaci-set-pro-domaci-beleni/ Jsem s tím spokojená....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sheila: Holky nemáte některá zkušenost s "White smile"? http://www.aukro.cz/item600699068_white_smile_bile _zuby_zarici_usmev.html Cena je víc jak dobrá, ale přecejen zuby si člověk po**** jen jednou, jsem v tomhle dost opatrná... nezkoušeli jste to někdo?

Mě by to taky zajímalo

arrow
profile_image
marvan
od 26. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na některém videu na youtube říkala jedna holčina, že jí nějaký známý dentista poradil, aby si pořídila pastu s vysokým obsahem fluoru (ona zvolila Sensodyne F) a po vyčištění úst je neměla vyplachovat vodou, pouze pastu vyplivnout... neslyšeli jste o tom někdo? co si o tom myslíte?

Taky jsem si pořídila gelík na bělení s násadou do pusy na doporučení holčiny z youtube, má se to používát 14 dní 2x denně, dnes jsem začala, tak pak napíšu výsledky

arrow
profile_image
veronisia1986
od 29. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám : bělící gel white single pearl a k tomu ze sady White Smile UV světlo. a výsledky jsou opravdu vidět.Muj pritel to taky pouziva a je videt vysledek snad po 3použití.Jeste mam objednane pero Brite Smile, tak jsem moc zvědava.Mám sice bílé zuby,ale chci jeste více

Dasule

tak jak to dopadlo? neměla jsi prosímtě White Smile ? ... já nad tím uvažuju - je to ten nástavec na gel se světlem z Tv reklamy...ale je to ještě o dost levnější než ten White pearl tak se bojím aby to nebyl nějakej sajrajt, kterej třeba navíc nepomůže?

díkas moc za odezvu

arrow
profile_image
naapuri
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dotaz...je možné, aby po několika běleních White Pearl mi dva zuby ztmavly až zšedly? Mám pocit, že dřív to nebylo, navíc výsledek zatím nic moc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené