arrow
Neprodává v Bazaru

blondiebabe
Také se mi nelíbí jak jsi se obula do nositelek gelových nehtů. Sama si nehty zdobím už hodně dlouho a nikdy jsem se nesetkala s takovou reakci jako od Tebe. I já jsem vizážistka takže vím jaké nehty nosí modelky, ale je to povolání jako každé jiné, říkám to proto, že třeba zdravotní sestry a doktorky také nehty mít nemohou... A k tomu jestli jsou gelové nehty nemoderní? Kdyby jsi měla pravdu tak by se neotvíraly další nové salony a neobjevovaly by se na trhu nové značky a přípravky!

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že to blondiebabe tak nemyslela a nebo jedině je to opět další rejpálek.....
Každý ať si nosí co chce....jsou holky, které prostě nehty nemají pěkné nebo nejsou s nima spokojený a tak si chodí dělat gelovky, proč ne, když hezký ruce chtějí ? Ne každý má své přírodní nehty super .
Mně se jeden čas francie líbila i jsem ji tak 4 x po sobě měla ale pak jsem se k tomu nevrátila a dělám si péči o přírodní sama. Píšu péči, protože o tom to je ! Nebýt omlazení, tak na to asi nedojdu....
janis

arrow
Neprodává v Bazaru

km_lucy
že třeba zdravotní sestry a doktorky také nehty mít nemohou...
Já si myslím, že je má spousta sestřiček, aspon u nás v nemocnici (FNKV) jich je snad většina Myslím, že když je mají krátké a nijak divoké ,tak to nevadí...

taky si myslím, že to blondiebabe kapánek přehnala. Ať si každý nosí co se mu líbí a když se to druhým nelíbí, ať na to nečučí! Samotné gelové, hezky udělané nehty vypadají nádherně, někdo má rád přirozenost, tak si udělá přirozené, ja sama taky nejraději nosím dlouhé jen s bílou francií,ale když mě to jednou za čas chytne, taky si tam plácnu něco barevnějšího. A je mi jedno co si kdo myslí. A když se to blondiebabe nelíbí a nikdy by si to třeba nedala, nechápu, proč založila tohle téma? Jen aby mohla šířit samé negativa? na to tu myslím, nikdo není zvědavej! A kdž mluví o modelkách, ať mi neříká, že žádná modelka nemá geláky! Tomu nevěřím!

arrow
profile_image
Lenka l
od 29. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že blondiebabe prostě napsala jen svůj názor. A jak píše Janis,každý ať si nosí co chce.... Chápu, že když má někdo svoje nehty špatné, tak je to možná řešení, jak mít hezky upravené ruce. Sama nehty nemám také moc kvalitní, takže vím kolik péče to stojí. Jenom se mi prostě také nelíbí ty zdobené.

Lenka l
Také moc přezdobené nemusím, ale zase to neodsuzuju a když je to nazdobené precizně, muže to vypadat i hezky

blondiebabe
Navíc ptali jste se někdy nějakýho chlapa co si o tom myslí?
tak mojemu chlapovi se moje nehty moc líbí a kolikrát si od něj nechám i poradit, co by se mu na nich líbilo. Ale neni nad krásnou čistou bílou francii. Sem tam nějaký kamínek či proužek...

Verča11
Já si myslím, že je má spousta sestřiček
ano to je sice pravda, ale neměly by být - kvůli hygieně

arrow
profile_image
Lenka l
od 29. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rolin,
no já mám třeba kamarádky, které to mají udělané moc hezky, ne moc dlouhé a jak píšeš, precizně udělané a s citem. Tak na nich se mi to také líbí. Někdy mi to ale u někoho přijde až nevkusné, jak to má udělané a že se to k té dané osobě vůbec nehodí. Také už jsem dřív o gelových nehtech přemýšlela, s tím, že by vypadaly jako přírodní, ale zas se bojím, aby se mi ještě víc nezhoršila kvalita mých vlastních.

Lenka l
ale zas se bojím, aby se mi ještě víc nezhoršila kvalita mých vlastních
Tak samozřejmě se nehet zeslabí, ale jen trošku, zas taková hruza by to nebyla. Já nehty mám a rozhodně o sundání neuvažuju, mám je už několik let

arrow
profile_image
Lenka l
od 29. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rolyn,
díky, tak možná o nich začnu uvažovat.

Myslím, že většina z vás absolutně nepochopila, jak to blondibabe myslela... Jestliže máte svoje nehty ošklivé, třepící se atp. necháte si udělat gelovky, no prosím, ale necháte si je udělat 3cm dlouhé a pokreslené od shora až dolů??? Na opravdových modelkách (čímž nemyslím Hanychovou) jsem gelové nehty teda neviděla - možná francii, pokud mají vlastní špatné, ale ty barevné???
Z takových těch dlouhých čarodějnických počmáraných nehtů se mi opravdu dělá špatně - je to pro mě vrchol nevkusu. Navíc u nás je má např. jedna prodavačka v obchodě a neni schopná sebrat drobné peníze ze stolu, ani je vyndat z kasy... Každý by měl mít soudnost!
Opravdu, na vrásčitých nebo tlustých prstíkách to podle mě vypadá strašně!!!!

Jinak, když se občas kouknu na vaše fotky v galeriích, většina z vás má nehty udělané moc pěkně. Chválím! Každému se ale holt líbí něco jiného. Já sama bych to nechtěla, nehty si lakuju, zdobím, ale nemám umělé...

arrow
profile_image
butterflygirl
od 30. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

maatja
Každému se ale holt líbí něco jiného.
A tím by se tato diskuze mohla s klidem uzavřít

arrow
profile_image
mondurka
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gelo vé nehty jsou hlavně otom aby naše ručky vypadali moc pěkně,mě bohužel příroda nenadělila vlastní pěkné lůžka,tak jsem si dala umělé.Už je mám s menšíma přestávkama asi 10let a bez nich si to neumím představit.Ale stejně mít je nebo nemít je od každého věc.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co se týče chlapů a geláků, ať se jim to líbí nebo ne, když se to líbí ženský a přijde si s nima dobře tak ať je má, nám se taky na chlapech spousta věcí nelíbí a nikdo to neřeší Navíc přítelis e líbí, když ho geláčema škrábu na zádech nebo masíruju hlavu, když si udělám pěkné nehty tak mi je i pochválí...

Další důvod proč si děláme geláče..jako studentka se tim můžu vydělat pár stovek až tisícovku měsíčně, protože je dělám kamarádkám.
Každý má v gelových nehtech rád jiný styl, já preferuju kratší nehty s francií, občas nějaký nevinný kamínek nebo stříbrný či zlatý proužek ale určitě se nenavážím do holek, které mají rádi něco extravagantnějšího.

Blondiebabe : Jasně, že modelky by neměli mít gelové nehty, když už jim zakazují si barvit vlasy, měnit razantně účes kvůli následnému předělání booku, ale raději si budu dělat pro tebe laciné nehty než se nechat omezovat v barvení vlasů, nehtů, účesu a ještě aby mi někdo zakazoval ztloustnout o 2-3 kila, jak to dneska chodí!!!!!Navíc sposuta modelek geláče má, např, většina našich missek, a v modelingu je přirozenost? Tak proč má půlka českých známějších modelek plastiku prsou??To se v modelingové branži překousne ale nehty ne? V česku se na tohle nedbá, v zahraničí ano, ale tam je přeci jenom modeling na trochu jiné úrovni než zde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené