1. . .6789
arrow
profile_image
tlapka6
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Úplně nesnáším, když někomu leze z koutků černá špína a pokud možno ještě visí aspoň půl cm pod oko a to pak může bejt namatlaná jak chce a čím chce, ale toto je vážně nechutný.

Moje kolegyně to tak měla celý den, zmalovaná jak Marfuša, jo a ještě v koutkách "nahrnutou" rtěnku. Vždycky se mi zvedal kufr , když jsem se na ní měla podívat .

arrow
profile_image
Tynushka
od 28. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mia_: Ještě mě tak napadlo - velký vliv na nás mají tváře z časopisů, z 99% retušované a nám potom vadí každá nedokonalost a zejména na druhých se to tak krásně odsuzuje

Svatá pravda.

arrow
profile_image
Aime mojeid
od 9. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pro mě osobně jakékoli příliš přehnané líčení, tím mám na mysli tuny makeupu, nános tvářenky, nánosy na řasách apod., mám ráda přirozenost, ale i vkusně výrazněji nalíčená pěkná holka je ke koukání.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mia_: velký vliv na nás mají tváře z časopisů, z 99% retušované, a nám potom vadí každá nedokonalost a zejména na druhých se to tak krásně odsuzuje.

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tato diskuze začíná ujíždět někam jinam, moc to holky dramatizujete, přečtě si, prosím, pravidla omlazení, zjistíte, že Vaše příspěvky typu "zameťte si před vlastním prahem a nekritizujte" (byť jsou samozřejmě též správné a máte na ně jinak bezesporu nárok) sem nepatří a správně by je měl moderátor smazat, má se diskutovat k tématu - říct názor, co považujete za nevkusné v líčení, nikoli Váš názor na názory jiných. Vždyť server omlazení je tu jen a jen o vzhledu - počínaje makeup přes oblečení a plastickými operacemi konče. Neberte si, prosím, názory jiných osobně. Z tohoto důvodu téma uzavírám a srhnuji:

Za nevkusné v líčení lze dle věteiny názorů shrnout:
1) výrazné nalíčení očí a/nebo rtů bez potřebné korekce viditelných nedostatků pleti (včetně barevné nevhodnosti, použití tmavých a tvrdých linek, atd.)
2) nepřirozené úpravy obočí
3) nedotažené nalíčení (make up tvrdě konturující obličej bez rozetření do ztracena, tvářenky ve tvaru koleček, ...).

Moc všem děkuji za příspěvky a na "viděnou" u jiných témat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené