arrow
profile_image
violet_lily
od 4. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky..,jen se chci zeptat,jestli jde pojistit byt,pokud v něm dlouhodobě bydlíte,ale nemáte tam trvalé bydliště..a jaké pojištění a u jaké pojištovny je nejvýhodnější?Děkuji.....

Jde pojistit, pokud je tvůj, je jedno kde máš bydliště.

Nejvýhodnější nevím, já mám byt u ČP.

Já hledala nedávno a vycházelo mi nejlíp domov expres od ČSOB, předtím jsem měla pojištění u Slavie. Ale záleží, v jakém městě/patře/typu domu bydlíš a podle toho se počítá cena. ČP mi vycházela o 100% dráž. Taky tam nemám trvalé bydliště a vlastnictví bytu taky neprověřovali.

Ono je to těžké takto posoudit, přesně záleží na tom, v jaké jsi patře, v jakém městě atd. dále je dobré se zaměřit, jaká nebezpečí chceš mít pojištěna, pak taky co od pojišťovny dostaneš v případě škody, zda je tam automatick pojištěna odpovědnost za škodu nebo ne. atd.

arrow
profile_image
Jeanettes
od 13. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejlevnější a nejlepší je opravdu od ČSOB

arrow
profile_image
violet_lily
od 4. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bydlíme v 5.potře(poslední patro bytovky) ve městě cca 40km od Prahy a chtěla bych ho pojistit jako stavební celek i s výbavou

arrow
profile_image
vejdulka
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojky, záleží jak je byt velký. Pokud je v osobním vlastnictví je určitě pojištěn společenstvím tzn.že všichni platíte nějakou částku cca 20.- měsíčně každý,to se týká pouze stavby, pokud chceš pojistit domácnost je jedno jestli je byt tvůj nebo je jen pronajatý,taky si ho můžeš pojistit. Je potřeba vědět na jakou částku. K tomu je pak i dobré mít odpovědnost za škodu, pro případ,že třeba někoho vytopíš atd.
Já dělám pojištění Allianz,mohu dát 10% slevu. Máme i variantu, když tě někdo vykrade tak nepotřebuješ protokol od policie,jako u jiných pojišťoven a i rozbytí skla jinou příčinou,děti třeba upustí hrnec na varnou desku..atd, dá se to udělat přímo na míru tvým potřebám...klidně písni vzkazík a já ti to mohu vypočítat konkrétně . V.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené