arrow
profile_image
heel.lover
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kaja555: zatrhli jí to rodiče, že je to moc nebezpečné

A kam jste měly jet?

Cituji Kaja555: trochu jsem to nakonec upravila právě kvůli bezpečnosti

Jak třeba, jestli se můžu zeptat?

Cituji Kaja555: doporučuji družit se spíše se ženami (ale ano, jde to)

Ne, že bych nebyla společenský člověk, to já jsem.. ale přece jen mi přijde že s muži se ty kontakty tak nějak navazijí líp Já si říkám, zase že nechci vypadat jako kdybych se chtěla k někomu přivtěřit když se dám do řeči někde s nějakýma holkama..nevím

Cituji heel.lover: A kam jste měly jet?

to se mi nechce psát, protože si tu chci zachovat zbytky anonymity (ale do sz klidně napíšu, kdyby byl zájem) - ono i tak z vyprávění mne mohou lidi poznat a o to nestojím. Tady si tak relaxuju, vypisuji a nechci se kontrolovat, ve smyslu co píšu o partnerovi, rodině apod.

Cituji heel.lover: Jak třeba, jestli se můžu zeptat?

upravení cesty kvůli bezpečnosti - tenkrát to byla změna ve prospěch bezpečnější části země... ne že by to bylo extrémně nebezpečné ve smyslu válečného stavu (nejsem magor), ale dle převahy náboženství (ve prospěch křesťanství oproti islámu).

Cituji heel.lover: Ne, že bych nebyla společenský člověk, to já jsem.. ale přece jen mi přijde že s muži se ty kontakty tak nějak navazijí líp Já si říkám, zase že nechci vypadat jako kdybych se chtěla k někomu přivtěřit když se dám do řeči někde s nějakýma holkama..nevím

no vidíš, já jsem introvert. Ale všechny ty kontakty nějak vyplynuly ze situace.
Plácnu - jede x lidí v minibuse a slečna si vytáhne vteřinové lepidlo, aby si zalepila boty... já předtím půl dne sháněla vteřinové lepidlo, tak se jí zeptám, jestli bude potřebovat celé, že bych odkoupila.... atd atd atd. Jinak je pravda, že některé holky jsem poznala až díky nějakému chlapovi. Např. mne jednou v kempu oslovil Němec, který teda čisté úmysly asi neměl, ale pozvání na pivo s jeho kamarádkama jsem neodmítla a v klidu jsme všichni pokecali...

Ale stejně se přimlouvám za to, abys zkusila ještě cestovatelské weby a našla si parťačku. Je to přece jen bezpečnější. Nebo zkus navštěvovat různé cestovatelské přednášky, výstavy a dát se s někým do řeči. To jde docela snadno...

arrow
profile_image
Lynna1000
od 17. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To chápu v Česku je to složitější. Běžně vidím cestovat skupinky cizinců i mladých, ale Češi o to moc nestojí. I když pár se jich najde. Já bych klidně někam jela.

arrow
profile_image
Marťuůlááá
od 29. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zkus stránku spolucestovani.cz . Tam jsem si našla kamarádku na dovolenou a od té doby jsme nerozlučené kamarádky a na dovolené jezdíme spolu .

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem taky měla problém a vyřešila jsem to tak, že od cca 18 cestuju většinou sama. Kdybych se vázala na to, že se budu zdlouhavě s někým domlouvat na společném termínu, tak jsem byla jen tak na 20% míst. Navíc nemusíš dělat žádné kompromisy (ten chce vidět tohle, ten má hlad, ten chce na záchod) a řídíš se jen podle sebe.
Cestování s někým má samozřejmě taky výhody. Sdílení nákladů na auto, střídání se v řízení, nepřijdeš si v restauraci jak ***** atd. Ale když jedu sama, tak si vybírám místa, kde je to individuální cestování stále výhodně. Tedy letecky do nějakého města popřípadě něco s jednoduchou dopravou busem/vlakem.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Najít spolucestovatel se dá také na hedvábné stezce .
Jinak dneska se dá bez problému cestovat i solo, ikdyz zalezi jak do jaké země. Ve dvou je výhoda sdílení nákladů na motorku, příp. ubytování.
Nicméně myslím si že kdekoliv, i tady na omlazení když člověk napíše může někoho sehnat Jen je potřeba si předem upřesnit priority té cesty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené