Sháním veškeré noty pop music - hlavně ke zpívání...nepomůžete mně někdo? Na oplátku mohu zaslat zase něco já...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já se přidám... Nemáte náhodou někdo noty ke klavírní skladbě, kterou vždycky hrají na konci Kalendária na ČT1 ?? Já bych to typovala na Jaroslava Ježka, ale může to být klidně někdo jiný. Psala jsem i mail do ČT, ať mi sdělí, od koho ta skladba je, ale špatně mi rozuměli a sdělili mi jen autora a skladbu úvodní znělky (tak o tohle zájem nemám, to je ... ) a když jsem jim psala znovu a ptala se na to, co opravdu chci, tak už se mi pro jistotu neozvali...

Cituji libra: noty pop music - hlavně ke zpívání

Jinak já něco mám. Hraji na klavír, tak mám třeba od zpěváka Seala - "Kiss From a Rose" (jeho první a dodnes nejslavnější) nebo od Christine Aguilera - "Beautiful" , Abba - Dancing Queen, Elton John - Your Song, od Beatles něco, Queen (Bohemian Rhapsody, We Are the Champions), Pink Floyd atd.
Jestli máš zájem i o klasickou hudbu, tak té mám opravdu hooodně a hraji ji... Rimsky Korsakov (Let čmeláka), Brahms (Maďarský tanec č. 5), něco od Bacha, Smetany (Louisina polka, Přívětivá krajina) , Dvořáka (Humoreska), Mozart, Chopin (můj miláček, toho i poslouchám na CD.. )
Co máš Ty?
Já jsem chtěla vždycky hrát i na kytaru, ale bohužel když člověk pořádně dělá jednu věc, tak už nestihne něco jiného. Tak alespoň poslouchám skladby od jednoho z nejlepších kytaristů světa (Tommy Emmanuel), ale to už odbíhám...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě dodatek... k populárním českým písničkám mám jen zpěvníky, ale to se dá lehce zakoupit v jakémkoliv knihkupectví...

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky zkus se mrknout tady www.mojenoty.cz . Musíš se registrovat a pak v sekci ke stažení se dá něco stáhnout. Jinak můžeš kohokoliv požádat o zaslání not, které si vybereš.
Je jich tam snad přes 20.000 ks tak určitě na něco narazíš

pampoli
super!!děkuji za radu, ted jsem se registrovala, je toho tam hodně!!fakt díky!!

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

není zač

arrow
Neprodává v Bazaru

Já taky děkuji za stránky, zkusím poptat Jaroslava Ježka tam (hraji od něj jen Bugatti step, jiné noty od něj nemám, teda kromě zpívaných písniček).

Neny
já mám taky jen bugatti step a písničky...

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky a na co hrajete? na klavír? a jak dlouho? já hraju taky na klavír resp. hrávala jsem s přestávkama asi 6 let, ale teď si zahraju už jen tak pro radost a popravdě to někdy zní jako když padá hrbatej ze schodů Ale i tak je to fajn a nejlíp se mi u toho uklidňuje. Když jsem naštvaná tak do toho mlátím, chudák klavír, ale je to pro mě nejlepší relax.

pampoli
No já hlavně na klavír, učím na zuš...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já hraji jen na klavír (ráda bych uměla na kytaru, ale v mém věku už ... no ujel mi vlak ). Ale klavíru jsem se věnovala od svých 6 let a v lidušce jsem "odchodila" oba cykly. Moje učitelka mě vycepovala k tomu, že jsem oba cykly ukončila veřejným absolventským koncertem. Od té doby si hraji jen pro radost a svůj "repertoár" si rozšiřuji tu a tam o něco (vždycky tak 1 skladbu z klasiky za rok).
Zbytek, takové ty zpívané odrhovačky, co jsou hodně v rádiu, hraji jen z not a toho mám mraky... je dobré se někdy odreagovat... a kromě toho málokoho z mého "publika" baví poslouchat jenom klasiku. Když jsme se přistěhovali a sousedce jsem zahrála Baladu pro Adélu, co hrál Malásek, tak se rozplakala dojetím, jak se jí to líbilo (přitom je to docela odrhovačka, ale sousedku jsem tím uvedla do extáze ). Přitom Bugatti Step od Ježka jsem jí zahrála hned poté a to ji nijak neuchvátilo.
libra
Když učíš na ZUŠ, tak to máš přístup k velkému množství not, že jo? To máš výhodu.

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky vkládala sem nějaké písničky na diskuzi Hra na klavír, tož kdybyste se podívali a třeba nějakou měli, neposlali byste mi noty??

www.supermusic.sk tam najdete všechno!

http://pianotte.szm.com/ tady jsou noty na zahraniční hudbu, takových stránek je ale daleko víc, byla i jedna adresa na českou hudbu, ale teď si nevzpomenu, kdyžtak to sem dopíšu, až mě napadne, nejsem totiž doma a nemůžu se mrknout. Klasika je na netu zadarmo ještě rozšířenější, stačí hledat, většinou jsou to anglický stránky. Hraju taky na klavír a souhlasím, že jen tak si sednout a zahrát z listu písničku je na odreagování naprosto skvělý a proto se mi doma povalujou nemožný haldy not Ještě si vzpomínám, že mám doma zpěvníky já, písnička a potom pětidílný komplet českých písní 20. století, jméno opět nevím, ale jsou to A4 knížky, každá má obálku jiné barvy, 1. díl je modrý, 2. hnědý, 3. tyrkysový, 4. fialový a 5. zelený a jsou na tom hvězdy...snad to v knihkupectví nebo prodejně not poznáte, nebylo to moc drahý

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, hrála jsem na kytaru čtyři roky, ale převážně umím jen vybrnkávat.
Nechápu, když se hrajou akordy, jak vím, že k té písničce mám brnknout jednou dolů,
dvakrát nahoru a tak... Je v tom nějaký řád třebas podle not nebo tak?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené