Ahoj holky,dnes mi přišla nemocenská,jsem z toho trochu paf
Zaměstnaná jsem od 1.8.2011,na nemocenské od 2.3.2012.Na mateřskou můžu nastoupit kolem 20.8.2012.Hrubý příjem mám kolem 22000,-(15000,- čistého).Dneska mi přišlo od zaměstnavatele 4196,-.Příští týden mi na gyndě dají lístek na peníze,takže bych měla dostat ještě doplatek ze sociálky.
Není to nějak přesto od zaměstnavatele nějak málo?

méně než
10 příspěvků

ahoj, ten hrubý příjem musíš vědět přesně, protože podle toho se ti počítá denní vyměřovací základ pro dobu nemocenské. Zaměstnavatel v tomto případě platí 21-22 dnů nemocenské, teď přesně nevím. Zbytek platí sociálka na základě zaslaného lístku na peníze od gyndy (pokud je neschopnost vždy do konce kalendářního měsíce). Denní vyměřovací základ nemocenské přímo ve tvým případě si můžeš spočítat na www.penize.cz v sekci dávky. A jen abys s tím počítala - sociálka si peníze posílá jak chce, jen abys na to byla připravená. Byla jsem 2 měsíce doma v 1. trimestru a doteď mám peníze jen za první měsíc.

Reaguji na kyblickov-nakupy: Díky,nějak se toho dopídím a budu otravovat sociálku To je teda systém,kdyby neměl někdo co jíst,tak je to každýmu jedno

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tereza1986: pokud máš příjem okolo 22 tisíc hrubého tak ty prachy sedí

Reaguji na Lucrezia: A ještě něco přijde z tý sociálky jo?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené