Dobrý den, mám známého, který nestihl odevzdat bakalářskou práci. Chtěla bych se zeptat, jestli je nějaká reálná možnost, že by si mohl prodloužit termín na odevzdání, nebo opakovat semestr/ročník. Jedná se o muni. Děkuji předem.

arrow
profile_image
Delphine
od 10. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

asi bude nejlepší zeptat se přímo na studijním

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Meridian: Chtěla bych se zeptat, jestli je nějaká reálná možnost, že by si mohl prodloužit termín na odevzdání, nebo opakovat semestr/ročník. Jedná se o muni.

Niektoré fakulty MU ex offo prolongujú termín do najbližšieho možného obdobia.
Takže naklusať na študijné, a spýtať sa. Každá fakulta to má upravené inak.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Meridian: Chtěla bych se zeptat, jestli je nějaká reálná možnost, že by si mohl prodloužit termín na odevzdání

já odevzdávala diplomku týden po oficiálním termínu a nebyla jsem zdaleka poslední, ale záleží na každé katedře a škole, jak je tolerantní

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na PrF MUNI to třeba bylo letos tak, že termín odevzdání, pokud chtěl jít člověk na státnice v létě byl 31. března, dokonce nám přišel i email, že prodloužení nepřipadá v úvahu…nicméně pokud teď někdo neodevzdal, může odevzdat do konce června a jít na státnice v září…rozhodně to neznamená, že by ho vyhodili ze školy, ale bude to asi individuální podle fakult

U nás na škole tolerantní nebyli. Sama jsem chtěla DP odevzdat déle, tak jsem si podala žádost, ale protože mi pořád nepřišlo žádné rozhodnutí, raději jsem ji odevzdala včas... ale dopisovala jsem ji opravdu na poslední chvíli, přes noc, spala jsem několik dní jen hodinu denně a vytisknout jsem si ji nechala úplně expresně pár hodin před posledním termínem odevzdání. A řekli mi, že jsem dobře udělala, protože jinak by si ji nevzali (když mi nepřišlo žádné rozhodnutí). Rozhodnutí mi přišlo až po odevzdání, a to takové, že mi ho skutečně zamítli.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené