U mě je změna výrazná-ne tedy nějak, že by mě lidé nepoznávali, ale sama jsem takový rozdíl nečekala...špičku mám pěkně nahoru, zatímco předtím jsem měla rovnou bambuli...a hlavně moc pěkný profil...Není moc brzy jít po 4 měsících opět na operaci?...Zkus Maříka, fakt doporučuju, určitě mi pak dáš ty i loewe za pravdu...Můžeš mu třeba jen poslat e-mail s fotkama jestli to máš daleko..Ochotně a hlavně ještě v týž den odpovídal..

arrow
profile_image
loewe
od 15. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

simi-pošlu ti zprávičku

arrow
profile_image
mm3
od 26. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Simona
Po 4 měsících na operaci.....no právě, mě se to taky zdá brzo, mám strach, že to pak bude ještě horší. Fotky ještě nemám (!).Je to fakt divný, a to jsem byla 3x na kontrole.

arrow
profile_image
JaninaZZ
od 26. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Simčo,
když jsem tě objevila tady, píšu sem, i když operace u pana doktora Maříka se zdá být naštěstí povedená:-) Nos se mi už líbí i zepředu. Ale pořád mám tu špičku nateklou - je to cítit a při doteku bolí. Co Ty? A taky se mi strašně mastí pleť. Mám tedy mastnou T-zonu obecně, ale po té operaci se to na nose strašně zhoršilo, tak teda ale doufám, že to přejde časem. Teď furt pudruju! Vnější jizva na přepážce už neviditelná.
Jo jinak zprávu o operaci jsem dostala automaticky, s popisem, co mi pan doktor na nose dělal, že se nesmím 3 měsice slunit atp.. Slouží zároveň jako doklad o tom, že jsem zaplatila.

pro JaninuZZ
Mě nos také otéká-teda pouze špička..kost je od začátku naprosto v pohodě. Ale nenatéká moc...nejhorší je když někde venku vymrznu:-)..to pak se radši ani nedívám do zrcadla...ale pamatuju, že po první operaci mi natékal více...Když jsem před měsícem byla na kontrole, řekl, že je to otok a že se má špička ještě zmenšit...tak trpělivě čekám a nějak to neřeším. Nos už mám citlivý téměř normálně..jen jak je tzv.septum, tak tam je trošku ještě cizý...ale jde to..pleť je také stejná, jak před operací..každý asi reagujeme jinak..Jsem ráda, že jsi spokojená, já taky:-)...Doufám, že se Mařík nepřesune na nějakou drahou kliniku...budu ho stopro v budoucnu potřebovat:-)

mm3...to se mi zdá divné jít po 4 měsících znovu pod kudlu..ještě to nemůže být zahojené a jizva by se ještě také měla hojit...aby ti to nepokazil...Ale nejsem doktor a ten tvůj by měl vědět co dělá...snad ti to dobře dopadne

arrow
profile_image
mm3
od 26. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Simčo, mně se to zdá taky divné...a bojím se, mám strach, že to bude ještě horší, už to začíná doléhat i na mou psychiku....vážně, nevím, na koho se obrátit; za nos jsem dala tolik prachů. Dr. mi říkal, že se to musí prý co nejdříve opravit (jizva), mě to tam zarůstá a už tam nemám skoro žádnou dírku. Ale ještě se ho zeptám na podrobný informace, nechci mít kvůli tomu zkažený život; abych nedopadla jak Michael Jackson,vím, přeháním.... Ale popravdě - jsem po operaci nezaznamenala téměř žádnou změnu - a navíc se mi tam objevil takový hrbol (to je asi následek otlaku od sádry, nevím, asi už to nezmizí, přijde mi to čím dál výraznější).

arrow
profile_image
loewe
od 15. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mm3-není to jednoduché.já mám za sebou tři operace nosu a když porovnám fotky a peníze,které mě stál-rozdíl nic moc.Nejsem s ním spokojená..Asi je o o proporcích a očekávání každého z nás.Já osobně však čekala za desetitisíce lepší výsledek..držím palce

arrow
profile_image
mm3
od 26. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

loewe
Díky. A kde jsi byla na operacích, jestli mi to můžeš prozradit? Já nemám ani ty fotky, ale pamatuju si to, jakt to vypadalo a vypadá. Mně přijde, že je to hlavně o štěstí. A s těmi penězmi - zbytečně vyhozený prachy. Moc ti přeji, abys byla spokojená.

Ahojky holky, já teď zrovna byla na reoperaci nosu a pomalu dostávám strach, nikdy před tím mě nenapadlo, že se to tolika lidem nemusí povést.První zákrok jsem měla v květnu letos, a druhý 1.11., nosík se mi líbil ale měla jsem na jedné straně u kořene takovou malou kostičku, která tam zůstala po sekání, a ta mi nějak zúžila nosní dírku, takže jsem ji měla skoro neprůchodnou.Pan doktor uznal, že je to na reoperaci,není to prý žádný problém,ale těsně před operací řekl, že to dýchání bude možná ještě horší,tak snad to nemyslel vážně. Přece by jinak do toho nešel.Nejhorší je,že vlastně kamarádka byla na operaci už po třetí, a vždycky se jí nosík jakoby zbořil až po 2 letech,kdy už není nárok na reoperaci zdarma.MAZEC!

Ahoj holky, taky se chystám na plastiku nosu, mám docela velkou skobu, ale po tom co jsem tady četla mám docela strach.Jsem ze Sev.Moravy takže na výběr moc nemám, na konzultaci jdu 3.12 k dr.Lucákovi, mám z toho upřímné obavy i když si říkám že horší to už asi být nemůže.Mohla bych Vás poprosit o nějaké fotečky, před a po na **************************

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky já byla na první operaci na konci února u Šormy a ten my nos totálně zkazil odsekal my kost tam my stejnak zůstal malý hrbolek(teda spíš viditelný z poloprofilu)ještě k tomu docela velký sekanec(jak tady někdo psal vipadá to jako otlak od brýlí a udělal my šílenou bambuly vyčnívající z kosti..a na pravé straně se my zapouzdřil steh a udělala se my boulička no je toho hodně!!!a škoda mluvit o profilu..14.Listopadu jsem byla u Záruby včera my sundaly sádru a změna je dost vyditelná prostě nádhera každej si toho hned všimne!!!Všechno my nádherně opravil uz mám jen lehké otekliny okolo kosti..Jen doufám že se my moc nezmění..10 měsíců jsem trpěla a Záruba mě zachránil takže doporučuju Zárubu je výbornej!!!!

No já už jsem rozhodnutá, ať to dopadne jakkoliv, prostě s takovým nosem jaký mám já se musí něco udělat.Někdo jde třeba jen na odstranění hrbolu, nebo bambulky a pak jak se to nepovede, říkají proč jsem tam šel, ale někdo kdo má nos velký a ještě k tomu skobu, určitě bude mít raději trochu problémy, ale nos "normální".Nevím ještě nemám vybraného doktora, ale uvažuji o Lucákovi a nebo v Brně Válka, ale je to dost z ruky, jsem z Havířova.

arrow
profile_image
Martina19
od 4. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kačora
tak gratuluji k opravě nosánku,já mám na kosti ještě nějakou prohlubinku,ale když mi doktor vysvětloval,že by to šlo spravit tím,že by mi někde ze stehna ze svalu vzali nějakou blanku a tu tam dali,tak jsem ho zarazila,ať mi to raději nevysvětluje,že děkuji-nechci.
Vidět to není,jen na pohmat.Mám 4 měsíce po,a špička už pomalu měkne,mám na ní ještě otok.
nepošleš mi fotky??Mail mám v profilu-děkuji,a já ti pošlu svóje.
Kdo chce poslat fotky-posílejte,vyměním.

arrow
profile_image
Evelin
od 25. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lenka Hečková
Ahoj,
myslím,že pokud si vybereš dobrého doktora tak snad bude všechno ok.Určitě to je to nejdůležitější si vybrat dobrého doktora a pak ještě záleží na tom, jak dobře se ti to hojí.Já jsem původně taky přemýšlela o Lucákovi ale pár lidiček mi tady řeklo negativní ohlasy tak jsem se rozhodla pro Válku.A taky to mám docela z ruky,bydlím pár km od tebe.Ted jsem dva měsíce po operaci a žádné problémy co se týče dýchání a tak a snad ani žádné nepřijdou.Ta dálka je sice docela na nic,ale je to na celý život tak snad to stálo za to tam "párkrát" dojíždět...měj se:-)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené