arrow
profile_image
bebkok
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

google
Jinak se chyslám na LPG masáže a karboxyterapii, mělo by dojít k přisátí kůže
to je zajímavé, můžeš o tom něco napsat?

arrow
profile_image
bebkok
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

google
Na opravu zdarma na většině klinik jít můžeš, ale na Laurei je téměř nemožné se tohoto domoci
Obávám se, že ne jen v Laurei nechtějí dělat opravy zdarma. Nemyslím si, že bych zcela ztratila důvěru ke svému lékaři, proto jsem k němu chtěla jít na opravu, ale řekl si o další peníze.

Přidávám se,ač nerada k tomuto tématu,protože jsem po dvou velmi nepovedených liposukcích.Jedná se o klasickou liposukci,provedenou v CA.Výsledek je naprosto katastrofální,mám hodně přesátá vnitřní stehna a velké nerovnosti na bocích,na zádech,v pase,na vnějších stehnech,o kolenech ani nemluvě.Ke všemu jsem dostala stahovaci prádlo bez suchých zipů,takže při oblékání jsem zažívala peklo.Ve finále jsem se rozešla s přítelem jenom proto,aby se na mě nemusel dívat a poslouchat moje nářky nad prací někoho,kdo si říká plastický chirurg.

arrow
profile_image
beunella
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A u koho a kdy jsi Halabala prosím Tě byla? Jestli Ti to teda nevadí zveřejnit. Plus kdyby byla fotka, to by bylo úplně nejlepší. Je mi opravdu moc líto, že Ti to nedopadlo. Mě to čeká za pár měsíců, těším se, ale zároveň mám strach, že se to také nepovede.

Byla jsem v ULK v Praze. Doktor byl bezva,velmi příjemný,konzultace byla v pohodě,jenom ten "výsledek".Pan doktor se sice k problému postavil jako pravý chlap a mohla bych bezplatně absolvovat třetí zákrok,ale brání mi v tom pud sebezáchovy.Žádný plastický chirurg není ochoten mi provést opravu,protože to opravit nejde.Tak mi nezbývá,než se tím trápit do konce života.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji halabala: ULK

Ahoj jen jsem se trochu podívala na stránky lékařské komory a pokud ti liposukci dělal MUDr. Josef Čepek tak nemá atestaci z plastické chirurgie,nebo snad na liposukci ji nepotřebuje?!Jiný doktor tam není,ale možná jsi byla úplně někde jinde a jeto jen shoda názvu

Operoval mě prim.MUDr. Záruba.Vím,že dělá pěkné nosánky,ale liposukce asi není jeho favorit,bohužel.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené