arrow
profile_image
BarunkaO
od 3. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

Potřebuji poradit, ve čtvrtek jsem byla u kadeřnice aby mi stáhla 5 let zažranou černou barvu, stáhla mi to melírem, chtěla jsem to na světle hnědou, pak jsme vybírali jaký odstín na to hodíme, měla to být krásná hnědá barva, nicméně, výsledek je takový, že mi to chytlo hnědo rezavý, sem z toho nešťastná nechala jsem tam 2500,- a vůbec to neodpovídá mým představám... moje otázka, vymyje se ta odporná barva ? kadeřnice říkala, že ano, jen mě zaráží, že barva je úplně jiná než měla být .. nejradši bych na to hodila hnědou barvu z obchodu, ale to se zase bojím, že mi chytne do černa a ty peníze budou vyhozené úplně, předem díky...

Na nepovedený melír (a jakoukoliv barvu na vlasy) platí spolehlivě jen dvě rady- nechat odrůst nebo ostříhat na krátko a nechat vlasy znovu narůst. Nechávala jsem takto odrůst blond melír a to mě vyléčilo z barvení vlasů.

Barva se určitě trochu vymyje.Novou barvu bych znovu nedávala,byla by to pro vlasy velká zátěž.Cvhíli počkej jak se barva bude vymývat a pak na to dej přeliv.

arrow
profile_image
luciematejkova7
od 20. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, rozhodně bych to znova nebarvila, protože už takhle ty vlasy dostaly strašně zabrat. Nech to být ono se to trošku vymyje. Jinak doporučuji koupit nějakou masku na vlasy, která je vyživí. A nicméně bych si hledala novou kadeřnici, protože takhle se to nedělá ;-)

arrow
profile_image
WampCherry
od 14. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když se obarvená černá zesvětluje, tak to jde přes hnědočervenou, rezavou, oranžovou, žlutou a pak až normalní blond. Ty jsi teď na té rezavé. Pěknou hnědou dostaneš jen zesvětlením o několik odstínů a následným nabarvením nahnědo. Nebudu tady radit, ať jdeš ke kadeřnici, protože chápu, že jsi teď z nich otrávená. Doporučuji, aby sis vlasy obarvila blond barvou (nějakou olejovou, aby se moc nepoškodily vlasy a snaž se hledat ledové odstíny), dále bych na to dávala silver šampon (hodně tady slečny doporučují od Lorealu) a až pak bych zkusila hnědou... Chápu tvůj strach, aby to pak nechytlo černě, což se mi stalo a byla jsem dost smutná. To jsem ještě nevěděla, že si musím koupit o odstín světlejší, než chci, a tak té barvy docílím. Zkus se mrknou na Sublime Mousse od Schwarzkopf. Údajně to chytá přirozeně a vymývé se, takže kdyby to bylo moc tmavé, zbavíš se toho a navíc by to mělo být šetrné. :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené