arrow
profile_image
Edinka
od 7. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodli jsme se vymalovat pokoj a vše ok, stěny jsou barevné a strop bílý, "jenom" se nepodařil ten bílý pruh, co se nechává u stropu.
Je celý křivý a hrbolatý. Co teď s tím? Nechat to tak nemůžeme, vypadá to dost blbě. Napadlo nás jedině dát tam nějaký odzdobný pruh, jenže jsem nic takového nikde nenašla (pouze polystyrenové lišty, které jsou široké nejméně 5 cm a dávají se až ke stropu, což se vůbec nehodí) a pak nějaké nálepky, které se dávají ale tak do výše očí, ne takhle. Nebo já navrhuju zavolat odborníka - malíře. Ale nevím, zda to vůbec jde nějak opravit. Přítel tvrdí, že volat malíře jen kvůli tomu nechce. Přitom takhle to vypadá opravdu dost nepovedeně. Co s tím? Díky.

Mám kamaráda malíře a prý už se ten bílý pruh nedělá. Normálně to plochým štětcem natři až ke stropu. Konec konců,stejně ti nic jiného nezbyde.

Pro inspiraci.

arrow
profile_image
Edinka
od 7. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jé to je přesně barva, jakou tu máme Až na to, že ten strop je světle růžový a ten náš bílý, tak nevím, jestli to bude vypadat dobře, no

Reaguji na Edinka:
To víš, že bude.
Jo, a ten strop je taky bílý,to jen hází šajn ta růžová barva.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Edinka:
já bych to taky dotřela až ke stropu, vypadá to líp, něž ten bílý pruh. Nalep si tam pásku aby si to měla rovně nebo to udělej od ruky. Růžová vypadá dobře a k bílému stropu to bude moc pěkný. Já teď malovala obývák tmavě šedou, jelikož jsem musela trochu maskovat křivý stropy tak jsem to dělala od ruky..

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pozor na dotírání... pokud bylo malováno válečkem, je dobré to malovat válečkem... když vezmeš štětec, tak to bude flekatý, protože dělá jinou vrstvu barvy naž váleček (to jsou u nás nejčastější snahy o reklamaci barvy)

arrow
profile_image
Michellka mojeid
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ke stropu bych to rozhodně nedotírala, zváště pokud nemáte úplně rovné stropy a zdi, protože tím se to ještě zvýrazní.
My jsme to dělali tak, že jsme nalepili vodorovně krepovou pásku a dotřeli to k ní. Po zaschnutí se opatrně strhla. Občas se při odstraňování pásky trochu barvy sloupne, ale to se dá štětečkem a pevnou rukou opravit....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené