arrow
profile_image
Majky92
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, potřebovala bych se poradit ohledně menstruaci, která si dělá co chce.
Užívala jsem 3 roky HA Minerva - neměla jsem žádné problémy, jen se mi zdálo, že jsme po ní hodně přibrala, proto jsme se rozhodli s doktorkou, že ji změníme na HA Daylette a od té doby začaly potíže. Menstruace mi první nechodila vůbec a potom mi zase chodila pořád (krvácela jsem i mimo menstruaci). Doktorka řekla, že Daylette je velmi slabá antikoncepce, která mi nejspíš nedokáže zadržet krvácení, proto mi předepsala HA yosefinne - u této antikoncepce jsem krvácela v jednom kuse - někdy jen špinění, někdy jasně červená krev (nebylo to tak hrozné, ale prostě krvácela jsem a nemohla si tak naplánovat přes léto žádné činnosti). Doktorka mi napsala Proveru (prášky, které by mi měly menstruaci urovnat), ale bez výsledku. Nyní mi napsala HA Mistra - beru 2 prášek a mám už několikadenní zpoždění s menstruací.
Ano, já vím. Naprosto komplikované... setkali jste se s tím někdo? Prosím... jsem už toho zoufalá

arrow
profile_image
HankaNF
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, no já měla skoro to samé Brala jsem 3 roky Diane 35 (což je stejné složení jako má Minerva), pak jsem se přestěhovala a nový doktor mi ji vysadil, že dáme nějakou jinou. Měla jsem Lindynette, Stodette, Softine, Trinovum a nic mi neudrželo cyklus - někdy jsem krvácela pořád nebo jsem už od 12. prášku špinila a on říkal, že už mi nic jinýho psát nebude. Takže jsem si našla nového lékaře a popsala mu problém, řekl, že on by mi žádnou z těch ant. nepředepsal a dostala jsem Adele + od 12. prášku antikoncepce beru k tomu Orgametril na úpravu cyklu. Za mě spokojenost. Dyštak se zkus své lékařky také zeptat na ten Orgametril (normálně se používá třeba pro oddálení menstruace při dovolené, takže po dobu braní to nebudeš mít).

arrow
profile_image
Blacky
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám teda naštěstí štěstí v tom, že moje první antikoncepce kterou beru doteď, mi sedla naprosto bezvadně beru Maitalon. Je nízkohormonální, odvodňovací, nepřibrala jsem ani gram (akorát se mi trochu zvětšily prsa, boky, zadeček), pleť je ok, žádné bolesti před ani při menstruaci - jedině těsně před spuštěním, tím to vždy zaručeně poznám .. Už od začátku co jsem ji začala brát jsem neměla žádné problémy se špiněním mezi cykly, menstruace nastupuje pravidelně, každý měsíc stejně.. Je skvělá, stojí kolem 729,- ale záleží na lékárně, někde jsem ji viděla i za 800

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené